3973 OWS: Vyšší já James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-03-12

Vše, co bylo potřeba říci, již bylo tak či onak řečeno. Může se vám to zdát obehrané. Jak řekl James dříve, sledujeme zkušenost, kterou zažíváte vždy, když se sejdete, a zajišťujeme, aby nedošlo k příliš rychlé změně ve vašem centrálním nervovém systému. Sledujeme to. Také se vám snažíme poskytovat radu nebo vedení, abyste i nadále pomáhali na cestě, na vaší cestě, na vaší cestě. A jak víte, nikdy to za vás neuděláme. Je to vaše cesta. Stejně jako všichni, které znáte ve svých vztazích, mají svou vlastní cestu, a není na vás, abyste jim zasahovali do cesty, stejně jako nám nepřísluší zasahovat do vaší cesty. Můžeme vás vést pouze tehdy, když požádáte. To je stejné se všemi vašimi vztahy. Můžete je vést pouze tehdy, když o to požádají.
V tuto chvíli vám můžeme říci, že se probouzí stále více a budou žádat o toto vedení. Zjistíte, že přátelé, které máte, členy rodiny, které máte, začnou zajímat některé z věcí, které jste říkali, mnozí z vás už léta. Začnou se divit a sami sobě si připustí, že přítel, člen rodiny, mohl mít pravdu. A když se na to začnou ptát, je to pro ně nový začátek, protože se plně probouzejí. Teď si začnou klást otázku: ʺKdo jsem? Co tady vlastně dělám? O co tady jde? Je to opravdu iluze? Matrix?ʺ atd. Bude to pokračovat a stále více a více si začne klást tyto otázky.

Q: Minulou sobotu jsem chodil po obchodech. Byl jsem sám, a najednou jsem vzadu v hlavě slyšel své jméno a příjmení jiným hlasem. Bylo to tak jasné, že jsem se zastavil, a hledal někoho, kdo se mnou skutečně mluvil. Nikoho jsem neviděl. Kdo to byl.
OWS: Nejde ani tak o to, kdo to byl, ale o to, že to bylo a že jste si toho byl vědom. Jelikož se na to ptáte, má to pro vás význam, nějakou realitu. Existuje velmi silná realita, protože to je vaše Vyšší Boží Já, které vás začíná přivádět do svého porozumění a probouzet vás ke spojení, které máte se svým Vyšším Božím Já. Zjistíte také, že vaši různí průvodci s vámi začnou pracovat snadněji, pokud si je uvědomíte. Kdo by to byl, kromě vašeho Vyššího Božího Já.
Shoshanna: Odpověděl jsi na svůj hlas v hlavě?

Q: Ano. Neřekl jsem to nahlas, ale rozhodně jsem se zeptal, kdo to je, a nedostal jsem žádnou odpověď.
Shoshanna: Příště se zeptejte jinak. Spíše než se ptát, kdo to je, se zeptejte ʺJak vám mohu posloužit? Co k vám mohu přidat? Co pro tebe mohu udělat?ʺ

Q: Vlastně mě to napadlo. Ale pak si také pamatuji, že jsem nevěděl, jestli tato entita nebo kdokoli jiný byl ze Světla nebo ne, a nechtěl jsem se otevřít někomu, kdo byl z temnoty.
Shoshanna: Můžete se zeptat na otázku: ʺJsi ze Světla? A pokud nedostanete žádnou odpověď, tak nepokračujte. Můžete se zeptat i na tuto otázku a oni nemohou lhát.
OWS: Před nějakým časem, nebudeme říkat jak dávno, ale Jamesovi se stala velmi podobná věc. Bylo to v době, kdy si ještě říkal ʺJimʺ. Velmi jasně slyšel ʺJamesiʺ. Bylo to v době otevření.

Shoshanna: Jednoduše se zeptejte. Neváhejte. Jak se ptáte na svou otázku, řešíte další výzvy, které mají ostatní. Ptejte se na své otázky. Mějte k tomu odvahu. Namaste.
OWS: I nadále buďte tím, kým jste. Buďte sami sebou v jakékoli dané situaci. Nevyhýbejte se tomu, kdo jste. Protože těch příležitostí pro vás jako pro toho, kým jste, bude stále více mluvit o tom, co víte.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/12/one-who-serves-higher-self/

Zpět