3970 Hakann: Cesta přijímání lásky A.S.

[ Ezoterika ] 2023-03-12

Již dříve jsem se s vámi podělil o dvě duchovní cesty, které by podle mého názoru prospěly každému, a sice: dýchejte zhluboka a pomalu alespoň třikrát denně. V případě potřeby si vyvěste lístek, který vám bude připomínat, že máte dýchat zhluboka a pomalu. A také: pozorujte své myšlenky a emoce, když se objeví, aniž byste se je snažili měnit, soudit nebo potlačovat. Obě tyto věci vám nemusí zabrat více než minutu denně, i když si na ně samozřejmě můžete udělat více času. Minulý týden jsem se s vámi podělil o další duchovní cestu, o které si myslím, že bude skvělá pro některé lidi, ale ne nutně pro všechny. Byla to cesta krijá jógy. Dnes se s vámi podělím o další duchovní cestu, o které si myslím, že bude pro některé lidi skvělá, ale ne každý ji potřebuje a ne každý po ní bude moci jít. Tato cesta zní: najděte si nějakou relativně citově bezpečnou osobu, která vás docela dobře zná. Každý den se vzájemně podělte o to, jaký byl váš den a jak jste se během něj cítili.

Pravidelně se navzájem podělte o to, co si myslíte, že ten druhý člověk udělal skvěle, co na něm obdivujete nebo jaké jsou podle vás jeho pozitivní vlastnosti. Pokud můžete, snažte se být konkrétní, protože tak komplimenty a náklonnost lépe ʺpřistávajíʺ. Tak například ʺdnes jsi udělal tuhle věc velmi dobře, dobrá práce, jsem na tebe pyšnýʺ nebo ʺjsi opravdu milý, to se mi na tobě líbíʺ je lepší než jen celkové ʺdnes jsi udělal skvělou věcʺ nebo ʺmám tě rádʺ. Samozřejmě sdílejte pouze věci, které autenticky cítíte. Pokud vás nenapadá nic hezkého, co byste o druhém člověku mohli říct, no tak se asi trochu víc zamyslete nad tím, jaké má vlastnosti. Pravděpodobně mají spoustu dobrých vlastností, proč s nimi jinak komunikujete? Některým z vás to bude znít jako zdravý romantický vztah. A jistě, může to tak být (nebo to můžete dělat s platonickým přítelem). Ale mnohokrát se stává, že po počáteční fázi vztahu si lidé přestanou pravidelně vyjadřovat uznání jeden vůči druhému a pravidelně si skládat komplimenty. Některým z vás by prospělo, kdybyste to dělali trochu víc, protože i když racionálně můžete vědět, že si vás ten druhý váží, emocionálně může mnohým z vás tato náklonnost stále prospět.

Důvod, proč to navrhuji, je ten, že většina pozemských lidí nedostala v dětství dostatek lásky. V mnoha případech je to hlavní příčinou citové bolesti lidí. Nedostatek lásky, kterou lidé v dětství obdrželi, může také vést k tomu, že lidé slepě věří, že vláda je dobrotivá rodičovská entita, která se o ně stará, navzdory všem důkazům o opaku, prostě proto, že lidé velmi touží po dobrotivé rodičovské entitě, která se o ně stará. Proto si také myslíme, že je velmi kruté a nešťastné, že spousta rodičů vychovává své děti stejně jako psy: projevují jim lásku, pokud se chovají tak, jak se rodiči líbí, a jsou kritičtí nebo poněkud přísní, pokud se chovají tak, jak se rodiči nelíbí. Děti si zaslouží bezpodmínečnou lásku a podporu a dětem můžete dát najevo, že určité jednání má nežádoucí důsledky, aniž byste jim odňali svou lásku. Hlavním řešením problému lidí, kterým se v dětství nedostávalo dostatek lásky, je, že dnes dostávají více otevřeně projevované lásky od jiných lidí. Jistě, sebeláska také pomáhá a je také důležitá, ale lidé jsou společenský druh - získávat lásku od druhých lidí je základní potřeba, kterou lidé mají. Sebeláska je důležitá, ale nemůže ji plně nahradit. Nejste slabí ani chybující, protože potřebujete lásku a náklonnost od druhých. Více lidem by pravidelné přijímání lásky nebo náklonnosti prospělo.

Není to tak, že když chcete pravidelně slyšet, že na vás někomu záleží, že je s vámi něco špatně. Možná tato cesta přijímání lásky pomůže vám i druhému člověku získat lásku, které se vám možná nedostávalo v dostatečné míře. To může být zase velmi léčivé a může vám to umožnit stát se svým nejlepším já. Jak možná tušíte, každodenní komplimenty jsou především o tom, abyste se oba cítili viděni, milováni a vyživováni, a ne primárně o tom, abyste se o sobě něco poznávali. Není tedy problém, když se jedna věc řekne vícekrát. Pokud vám to připadá trochu umělé: lidé (včetně dětí) mají být telepatičtí a velmi empatičtí, a tak mají být schopni doslova cítit lásku od lidí kolem sebe, a to každý den. V běžném dni (nebo cyklu) doslova cítím lásku od své ženy, od svých dětí, od svých přátel a cítím úctu a náklonnost od lidí, se kterými pracuji a které řídím. A totéž cítí i oni ode mě.

My Plejáďané si možná pravidelně verbálně neříkáme, že se máme bezpodmínečně rádi a vážíme si jeden druhého, ale telepaticky to cítíme po celý život, dokonce i v době, kdy jsme byli ještě v matčině lůně. A ano, to velmi přispívá k naší emocionální pohodě. Chápu, že v současné době je telepatie u většiny pozemšťanů zablokovaná, takže ji zatím můžete nahradit tím, že si vzájemně slovně řeknete, čeho si na nich vážíte, co udělali dobře a jaké mají dobré vlastnosti. Pokud máte přístup k telepatii nebo silné empatii, můžete si také jen tak sednout, podívat se na sebe a doslova cítit vzájemnou lásku nebo uznání, beze slov. I to může být léčebná praxe. Přestože si myslím, že pro mnohé z vás to může být skvělá a velmi léčivá praxe, chápu, že bohužel ne každý má relativně emočně bezpečnou osobu, se kterou by to mohl dělat. A také někteří pozemští lidé dostali lásku, kterou potřebují, a tuto praxi nijak zvlášť nepotřebují. Přesto neříkejte příliš rychle, že to nepotřebujete, protože někteří lidé, kteří si myslí, že to nepotřebují, by z toho ve skutečnosti mohli mít prospěch. Pokud si chcete najít kamaráda na dopisování, ať už pro tuto praxi, nebo jen tak obecně, můžete v komentáři zanechat e-mailovou adresu a vyzvat lidi, aby vám napsali. Doporučuji vytvořit si pro tento účel novou e-mailovou adresu. Doufám, že vám to pomohlo. Vím, že situace na Zemi je pro mnohé z vás velmi krutá a těžká. Máte mou největší úctu za to, že jste dokázali jít dál a také si zachovat dobré srdce ve vší té temnotě.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/03/12/hakann-the-path-of-receiving-love/

Zpět