3944 Antarktida Cosmic agency

[ UFO ] 2021-01-04

Anéeka: V Antarktidě se kromě velkého vstupu do nitra Země, který je přísně střežen armádami mnoha zemí, hlavně USA, Ruska a zemí NATO, nacházejí také regresivní mimozemské základny, většinou vysokých šedých známých jako Maitre, ale také Draco a Kingu, to vše ve spolupráci hlavně s USA. Pod ledem jsou umístěny také prastaré základny DUMB a velké lodě. Je zde také Kabala DUMB, založená nacisty ve 30. letech 20. století. Jsou zde také ruiny předpotopních civilizací včetně ruin civilizace Atlantidy, protože byla planetární. Je to tam hnízdo mimozemšťanů. Všichni regresivní, nebo nepříliš přátelští.

Q: Jak to vidíte z oběžné dráhy? Protože na Google Earth je to cenzurované, je to něco jako průmyslová zóna se spoustou základen? Je tam všude led?

Anéeka: Vypadá to samozřejmě bíle, ale se spoustou instalací, které v noci svítí. Myslím tím, že nahoře jsou vidět desítky měst. Některá z nich jsou docela velká a mají pod sebou DUMBy.
Je to jako na Marsu, to, co je tam jako povrchová zařízení, jsou jen vstupy do DUMBů a všechno, co se tam děje nebo kde žijí lidé, je většinou pod zemí. Když se podíváte na vchod na Zemi, tak je to taková velká tmavá plocha velká možná jako Švýcarsko. Se spoustou světel a zařízení kolem. Vstup obklopují vojenské základny.

Q: Děkuji, Anéeko, jsou tam reptiliánská města?

Anéeka: Ano, o městech nevím, ale jsou tam základny a zařízení. Musela bys definovat, co je to město.

Q: Jak brání tomu, aby to lidé viděli? Někdy vidím dokumentární filmy o antarktických badatelích, kteří tam jezdí jako expedice.

Anéeka: Oni prostě nemohou letět ani vzdáleně blízko těch instalací. Nad Antarktidou nepřeletí žádná letecká společnost. Plocháči tvrdí, že to dokazuje, že Země je placatá a Antarktida je jen bariéra kolem světa. Není tomu tak, komerční letadla nad ní nelétají. Komerční letadla nad ní nelétají, protože je to bezletová zóna, kterou ze zřejmých důvodů kontroluje armáda.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/la-antartida-bases-extraterrestres-sin-video

Zpět