3942 UFO je zástěrka nebo zastírací manévr pro jiné události Cosmic agency

[ UFO ] 2023-02-18

Gosia: Co to je za věci, které byly sestřeleny? Yazhi říká, že nic nesestřelili. Takže ty fotografie těchto objektů jsou falešné?
Swaruu X (Athéna): Jsme si jisti, že jde o snímky, které byly vytvořeny a zmanipulovány. Veřejnost hodně věří, když jí oficiální média ukazují snímky, je to pro ni jako důkaz. S obrázky se dá velmi snadno manipulovat. Jsou to falešná videa. Agentury se třemi písmeny, které jsou ve službách Kabaly (nikoli armády), platí skupiny, které podávají falešné informace různým skupinám lidí po celém světě, aby dezinformovaly veřejnost a nasměrovaly její vnímání požadovaným směrem. V tomto případě víme, že kontaktují různé lidi z ufologických komunit.

Gosia: A kromě toho, že jsou falešné, připomínají vám tyto objekty třeba něco? Části velkých dronů nebo co to má být?

Swaruu X (Athena): Vrtule, při mých znalostech o nelidských letadlech v tom nevidím smysl. Model vyrobený pro fotografické účely, jako ty ve filmech. Takovéto snímky slouží k manipulaci. Všimněte si vysoké kvality obrazu. Může to být cokoli.

Gosia: O co snaží? Testovat veřejnost? Zahájit svou invazi?
Robert: Jsou to psychologické operace. Abychom zjistili, jaký je jejich další akční plán. Má to něco společného s ʺnehodouʺ vlaku v Ohiu?

Swaruu X (Athéna): Podle mého názoru by to mohl být externí senzorový modul, jaké se používají pod křídly vojenských letadel. Vznášelo by se to, pokud je to utěsněné, neváží moc, ale záleží na modelu. Ale na tom nezáleží, nejspíš to tam dali uměle.

Robert: Ale vypadá to, že je to z nějakého hodně starého letadla z padesátých let.

Swaruu X (Athena): Přesně tak, mohlo by to být z prvních vnějších kapslí.

Gosia: Dobře, a věnuje CIC té události velkou pozornost, nebo opravdu ne?

Swaruu X (Athéna): V tuto chvíli jsme tomu věnovali velkou pozornost, ale už toho víme hodně, nebo dost. Něco je z letounu F-105 z vietnamské éry. Modul plný průzkumného vybavení. Vnější pod pro vybavení.

Gosia: Dobře. Robert: Děkuji. Chceš se tedy ještě o něco podělit k tomuto tématu? Něco, co by se dalo sdílet?

Swaruu X (Athena): Jak říká Mari ve svém dnešním videu, věc s UFO je zástěrkou nebo odváděním pozornosti od jiných událostí, jako je například vlakové neštěstí v Ohiu, při kterém se ve velkém měřítku vylily chemikálie a všechno kontaminovaly. Když Mari včera psala své video, říkala, že by to mohla být falešná vlajka. Dnes už CIC ví a potvrzuje, že BYLA. Bylo to ve stejných dnech. Ano, bylo to záměrné, má to všechny příznaky falešné vlajky za účelem dalšího rozkladu Spojených států, aby vyvolal společenský chaos.

Gosia: Ale pokud nastražili falešnou vlajku, tak proto, aby to lidé viděli. Aby na to mohli reagovat. Proč by to tedy mělo být k odvedení pozornosti sestřelením UFO?

Swaruu X (Athena): Odpověď neznám, ale musíte také vidět, že o moc nad USA bojují dvě, nebo více antagonistických skupin, obě regresivní.

Gosia: Ano. To by dávalo smysl, když spolu bojují různé frakce. Ale znamená to, že se to ve skutečnosti nestalo? Nebo že se to stalo, ale bylo to záměrně vytvořeno?

Swaruu X (Athena): Ano, stalo se to, ale bylo to záměrně vytvořeno. Všimněte si vývoje událostí.

Gosia: Příliš mnoho událostí, je pro mě těžké držet krok, abych informovala lidi. Ale taky si z toho nedělám takovou hlavu, není to hlavní účel mého kanálu informovat lidi o aktuálních událostech. Ale s tím Tureckem to bylo trochu jinak, jak vysvětlila Yazhi, šlo o něco, co souviselo s varováním Turecka a dalších zemí.
Robert: Popište, prosím, vývoj událostí.

Swaruu X (Athena): Dojde k vykolejení, pak informují o údajném příletu mateřských lodí Orion, pak upoutají pozornost veřejnosti čínskými balony, takže začne přemýšlet o leteckých věcech, pak podstrčí videa UFO vstupujícího do atmosféry, údajně z ISS, což je spíš podvrh než cokoli jiného, pak podstrčí médiím informace o sestřelení UFO s prohlášeními generálů ve prospěch UFO. Prostě si spojte body s vývojem událostí. Od toho je tu CIC.

Gosia: Nyní lidé, kteří tolik nevěří oficiálním médiím, půjdou na Youtube. Alternativní zdroje. Aby zjistili, jestli něco najdou.

Swaruu X (Athena): Přesně tak. Veřejnost nevidí, že mezi alternativními médii existuje i řízený disent, že využívají mnoho youtuberů jako prostředek šíření kontrolovaných informací i bez jejich vědomí. Víme, že lidé v průměru sledují více YouTube než oficiální média. Zatímco YouTube je také oficiální. O anglickém světě platí, že se do pasti chytil nespočet kanálů, což svědčí o tom, že anglicky mluvící mentalita je kontrolovanější než hispánská. Vlak byl ale falešnou vlajkou. A aby toho nebylo málo, během necelých deseti dnů došlo v USA ke dvěma dalším vykolejením vlaků. Také podezřelé.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/lo-de-los-ovnis-es-una-tapadera-o-distractor-para-otros-eventos-athena-swaruu

Zpět