3940 Proč karanténa - uzavření a sociální distanc Cosmic agency

[ UFO ] 2020-05-26

Anéeka: Tady jde o to, že nemluvíme o tom, zda virus existuje, nebo ne, na tom nezáleží. Mnoho lékařů na celém světě se shoduje, že karanténa je velká chyba. Odborníci i lékaři říkají, že to nemá smysl, a tráví spoustu času a věnují nebo vynakládají spoustu energie na vysvětlování, že to z lékařského hlediska nemá smysl. Jiní odborníci říkají, že to nemá smysl vůbec. Ale i když je to zcela zřejmé, mám pocit, že je třeba to říci: Žádný virus neexistuje, žádná pandemie neexistuje, vše je řízeno politicky a mediálně, jak už bylo řečeno.

Pak přichází otázka: Proč tedy karanténa, uzavírání a sociální distancování? Jak všichni víte, je to proto, aby se v nich vyvolal strach, aby se dostali do režimu přežití a s režimem přežití se stali konzervativními a poddajnými systému, což je mechanismus, který podrobně vysvětlil Swaruu. Aby přijali vakcínu a čip, a to je skutečný účel pandemie. Ale tady je prvek, který podle mě nebyl dostatečně řečen: Protože se viru panicky bojí, a ve stavu konzervace - soucitu o přežití - vakcínu a čip přijmou. Ale po podání vakcíny budou mít mnozí negativní nebo velmi negativní příznaky a reakce hned po podání vakcíny nebo krátce poté.

To vysvětluje extrémní spěch, s nímž chtějí regresoři a jejich kabala vnutit vakcínu celé populaci světa, nebo co největšímu počtu. Z toho vyplývá celosvětové uzavření a karanténa. Protože pokud to udělají postupně, nejprve v některých regionech nebo zemích a pak v jiných, lidé onemocní a s tím přijdou velké řeči o NEočkování. Musí na lidi současně zaútočit vakcínou. To je skutečnost, kterou se lidé musí dozvědět co nejdříve. Je to jednoduché, ale pro mě je důležité, aby věděli, jak to všechno funguje, a že musíme tuhle věc s vakcínou co nejdéle odkládat, aby se všechny zprávy dostaly ven. Proto je v médiích tolik cenzury. Když to budou dělat po částech, lidé si neuvědomí, že vakcína je škodlivá.

Robert: Děkuji, to dává smysl. Mám jen jeden problém, karantény už se ruší a vakcína stále není, takže to nedělají současně?

Anéeka: Očkování lidí je ještě daleko a karanténu nebudou moci prodloužit o mnoho déle. I když je téměř nemožné očkovat všechny, část populace zůstane neočkovaná, konspirátoři. Na ty se bude útočit jinými způsoby, například kontrolou jejich možnosti pohybu nebo nákupu potravin, protože nemají čipovou vakcínu. Vyhladit je jinými, přímějšími způsoby. Ano, a to je velmi dobrý krok. To, že byli ʺzrušeniʺ, ale stále se nevrátili do ʺnormáluʺ, stále existují silná omezení, která podkopávají vůli a normální vývoj člověka, jako jsou masky a sociální odstup. Stále tedy platí, že dokud nebudou všichni očkováni, normálnost a plná otevřenost nenastanou. WHO i sám Fauci to říkají otevřeně.

Robert: Myslíte si, že první by musely být ty nejvyspělejší země, protože do zemí třetího světa se zpráva o tom, že lidé v prvním světě onemocní, nedostane, a když uvidí, že se očkují země prvního světa, nechají se očkovat také?

Anéeka: Mám pocit, že první země budou ty, které jsou pod největší regresivní kontrolou kabaly: například Španělsko, Argentina, Francie, Spojené státy americké, Kanada a Čína.

Robert: Ale sedm miliard dávek nebude k dispozici.

Anéeka: To je dobře, proto ještě neřekli všem, aby se nechali očkovat. Protože pokud jim plán nevyjde, půjdou po nich regresoři. Vědí, že plán nebude dokonalý, ale chtějí vyhladit co největší část populace najednou. Ty, kteří zůstanou, si mohou podmanit ekonomicky a pak i vojensky a policejně.

Robert: Není známo, jaké složky by tato vakcína obsahovala?

Anéeka: Obsahují nanotechnologie, těžké kovy, koktejl biologických odpadních prvků k vytvoření imunitní reakce. Nanotechnologie v těžkých kovech uvnitř vakcíny, stejně jako velký podkožní mikročip velikosti rýže, obsahují lithium, které v případě spuštění paralyzuje nervový systém. To má na dálku zabít nepohodlné. Nebo to slouží k zahájení genocidy. Vakcína obsahuje také prvky biologické zbraně, aby způsobila jakékoliv nemoci, kdekoliv budou chtít. Jak někteří říkají, COVID 19 je ve vakcínách. To je částečně pravda. Všechno je řízeno mikrovlnami jakéhokoli pásma, ale řízení hlasitosti je důvod, proč potřebují 5G.

Robert: Jak sabotovat plány těchto lidí tím, že bychom do událostí posunuli více informací?

Anéeka: Tím, že probudíme většinu obyvatelstva do této reality, jak jsme již řekli.

Robert: Pokud předběhneme jejich plány a dostaneme je ven jako první, lidé si uvědomí, kam směřují. Dobře, existuje nějaká legální metoda, jak odmítnout očkování?

Anéeka: Právě proto nemá karanténa žádný smysl. Z lékařského hlediska to nemá smysl, k tomu to není. Má koordinovat útok s vakcínou, motivovat obyvatelstvo, aby ji přijalo. Legální metodu jsem nechala jako úkol pro ty, kdo sledují kanály, zřejmě to nefungovalo. Je vidět, že nakonec nemají zájem být aktivní. Částečně to pro ně byl i jakýsi test. Proto mají svět takový, jaký je, a proto si s nimi Kabala dělá, co chce.

Gosia: Spousta lidí má právní nápady, o některé jsem se podělila na svém Facebooku a v komunitě.

Anéeka: Chtějí, aby se jim všechno dalo předžvýkané. Neobtěžují se pracovat na hledání řešení.

Robert: Dobře, nejde jim to.

Anéeka: Roberte, když se podíváš na internet, je tam spousta právních nápadů. Nemohou být všechny stejné, právní formuláře, které mají připravené, atd.

Robert: No, jsou lidi, kteří si to nechávají od zákonů, takže až vyjde zákon, budou podle toho jednat.
Barcelona včera, vidím jen dva bez masek, jeden pes jde bez, jediný moudrý.

Anéeka: To je všechno, co k tomu můžu říct.

Robert: Viděl jsem Donalda Trumpa v masce, karanténa zřejmě není kvůli nějakému viru. Dneska nám řekli, že stěhovací auto nemůže jet z jednoho místa na druhé kvůli pokutě. A co to má společného s virem, když to auto jede po silnici?

Anéeka: Co to znamená?

Robert: Ano, ta karanténa je velmi podivná a neustále ji prodlužují. V Katalánsku to jde přes hygienické zóny, naši přátelé se nemohou pohybovat.

Anéeka: Je to záminka, jak všechno omezit na lidi, aby přijali vakcínu, aby se vrátili do normálu. V každém případě jim dají i peníze, proto podezírám plán Gesara.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/el-porque-de-las-cuarentenas-el-encierro-y-el-distanciamiento-social-sin-video

Zpět