3938 VYŠETŘOVATELÉ SESTŘELENÝCH UFONŮ Cosmic agency

[ UFO ] 2023-02-21

Robert: Je něco nového ve všem tom humbuku kolem sestřelených UFO? Už se jim neříká UAPS? Víš proč? Je to spíš odvádění pozornosti, nebo je v tom zjevně nějaká agenda? Děkuji.
Yazhi: Ještě je brzy, ale Taygeteané z jejich CIC se domnívají, že by mohlo jít o součást agendy falešné mimozemské invaze. Protože podle toho, co jsem viděla, že ostatní viděli z CIC, je to všechno falešné falešné falešné falešné. Protože pokud jde o skutečné pohyby mimozemšťanů, opět, jak jsem řekla minulý týden, neděje se nic. Zavání to manipulací a agendami Kabaly.

Gosia: Na co přesně narážíš? Zprávy o tom, že USA něco sestřelily?

Yazhi: Jde o to, že je tu spousta povyku kolem sítí a zpráv, že USA a Kanada sestřelily ET kosmickou loď, nejen ten balón. A protože tomu věnují média velkou pozornost, víme, že je to něco, co mají za lubem, jinak by tu zprávu zamlčeli, nevysílali by ji, takže z toho usuzujeme, že chtějí, aby si to lidé mysleli.

Robert: Přesně tak. Když sestřelí nějaké ʺUFOʺ plavidlo, nikdy o tom veřejnosti nic neřeknou ani se o nic nepodělí. Více seminářů, konferencí a prodejů knih, kde se o tom mluví, a teď čekáme, co řekne Pentagon. Lidé by měli vědět, že všechny snímky nebo informace, které se dostanou na světlo, následují po předchozí cenzuře. Veřejnosti nic neposkytnou.
Gosia: Takže říkáte, že nic nebylo sestřeleno, ano?

Yazhi: Přinejmenším nic ET. Řízení provozu Viery ukazuje, že v regionu je všude klid. Hoax přichází ze Země.
Robert: Takže jde jen o balóny? Rozptýlení jako zvířata, která se točí dokola?
Vědí, že jsou to čínské balony, a teď jim říkají UFO. Co se stalo se slovem UAP? Jak říkáte, je to další stejné odvádění pozornosti nebo vytváření nějaké agendy, která má vyvolat větší nejistotu.
Yazhi: Aha, ISS tam je, ale není tak velká, jak jim říkají, není taková, jak jim říkají, a protože její mise je tajná, nechtěli by, opakuji, nechtěli by to sledovat s veřejností. Je to zástěrka, která má skrýt mimozemšťany. Ne, opakuji, nemám žádný záznam o tom, že by byl v posledních dnech nebo dokonce letech sestřelen nějaký dron nebo jiné plavidlo nelidského původu.

Robert: No, kdyby sestřelili mimozemskou loď, tak by to neřekli. Kromě toho NASA tvrdí, že ET život by byl bakteriologický a zkamenělý. Takže je zřejmé, že je pozemský. Bakterie nestaví lodě.

Yazhi: Lidé si prostě vymýšlejí a řídí se vlastními vynálezy. Ano, nicméně to zavání falešnou mimozemskou invazí.

Robert: Ale proč by ʺmimozemšťanéʺ přicházeli, když pro lidstvo neexistují?

Yazhi: Ačkoli to vypadá rozporuplně, vše nasvědčuje tomu, že Kabala skutečně připravuje něco na způsob falešné mimozemské invaze, aby lidstvo donutila sjednotit se proti vnější hrozbě a zavést tak Nový světový řád. S omezeními a s vpravenými digitálními identifikátory nebo čím, aby bylo možné rozlišit mezi lidmi a mimozemskými infiltrátory <--- a tato část je bohužel pravdivá, protože tolik Step Down už Kabalu dohání k šílenství.

Robert: A jediné, co chybí, je, aby se objevili učenci a lidé jim uvěřili.

Yazhi: Prostě jim nejde do hlavy, že všichni tito učenci jsou tu proto, aby usměrňovali jejich vnímání, a jsou placeni třípísmennými agenturami. Stejně nepředpokládám, že to udělají, je to jedna z mnoha agend, které vždycky mají, a pomalu je všechny rozvíjejí, aby postupně zjistili, která z jejich agend nejlépe vyhovuje momentální situaci.

Robert: Takže uznají, že spousta ET je úplně stejná jako my, že neexistuje žádný bůh stvořitel ani darwinismus. Tím by museli uznat, že ET existují. Ale existuje mnoho ET, kteří si ani nepamatují, kdo jsou.

Yazhi: Aby se za těchto okolností nechali zařadit mezi lidi, oddělilo by je to od jejich hvězdné rodiny. Všechno je to zmanipulované a nadšení vědci této manipulaci propadají, protože dávají důvěryhodnost a autoritu tomu, co pochází od oficiálně přijatých. Já jen vím, že se odtud nic neděje, ani na Zemi nevstoupilo více dronů než obvykle. Takže, jak je znám, je to pro mě falešné, zmanipulované a vůbec, i když údajně ty záběry z ISS budou pocházet z ʺúnikuʺ na veřejnost, vždycky je to ʺúnikʺ a oni tomu věří. Pořád věří oficiálním zdrojům. Nic oficiálního, na jakékoliv úrovni, není skutečná informace. Vše je zmanipulované, aby bylo možné ovládnout vnímání širší veřejnosti.

Gosia: Takže to jsou falešná videa, která se údajně vydávají za videa ISS, ano?

Yazhi: Ano, tytéž agentury se třemi písmeny vyrábějí tato videa, o nichž pak tvrdí, že jsou to úniky, předávají je veřejnosti, aby se od nich mohli konspirační teoretici odrážet a ztrácet čas, a přitom potvrzovat falešnou invazi mimozemšťanů. Ti samí lidé, kteří video zveřejnili, nakonec vyvracejí svá vlastní údajně uniklá videa, protože se jim to hodí. Jen počkej, Roberte, a uvidíš, že to řeknou nebo něco v tom smyslu. A tak zaměstnávají konspirátory.

Robert: Nakonec ta údajně uniklá videa vyvrátí.
Gosia: Takže určitě existuje nějaká souvislost mezi tím a tím, co údajně sestřelili.

Yazhi: Samozřejmě, že to souvisí, a všechno to koordinují oni sami. A když to bude velké a bude to skoro důkaz, že ET existuje..... Vyvrátí to!!!...............................ale ponechají tu možnost. Takže konspirátoři nevidí pravdu a nespojují si skutečné body. Protože je utopí v blbostech.

Robert: Je to zjevně kouřová clona, něco se děje a teď všechny zaměstnávají těmito příběhy. Nebo možná ty koule vidí doopravdy a v případě, že je lidé vidí, si myslí, že jsou to čínské balónky?

Yazhi: Vždycky existují skutečné drony a existují od počátku věků (ať už to znamená cokoli). Jenže odtud nemám žádné důkazy o neobvykle vysokém provozu dronů. Toleka je na nízké oběžné dráze. O všem, co přilétá a odlétá ze Země, ví umělá inteligence a CIC Toleky.

Gosia: A jak by tady do té věci s falešnou invazí zapadla Federace? Protože se taky říkalo/myslelo, že právě proto jsou vykreslováni jako zachránci, aby tu měli nějakou roli.

Yazhi: Ti, co je vykreslují jako zachránce, jsou ti, kteří prosazují své koncepty a své představy o Federaci a neodráží to, co je ve skutečnosti. Nevychází to ze skutečné Federace, že.

Gosia: Ano, ale má to něco společného s falešnou invazí?

Yazhi: Málo nebo vůbec nic. Galaktická federace světla je jen metrixovskou verzí Spojené federace planet a slouží jen k tomu, aby kontrastovala s jejich programem lží o mimozemské invazi a aby zaměstnala konspirátory.

Gosia: Chci říct, že kdyby došlo k falešné invazi, připravili by scénář na ochranu před nimi. Ale to by se neslučovalo s tím, že Federace je veskrze benevolentní. Něco mi na tom nesedí. Jedině kdyby se snažili předstírat, že benevolentní Federace (jejich výmysl) přijde zachránit lidi před invazí ET (další výmysl).

Yazhi: Mohli by (nevíme) použít falešnou Federaci světla, aby jim pomohla zavést Nový světový řád, který nemá s Federací sjednocených planet nic společného, protože Galaktická federace světla je lidský vynález.

Robert: To by všechno pokazilo. Protože by to muselo přijít s uvolněním technologie a holistické společnosti.
Gosia: Někdo se ptal, jestli to nebyla vaše loď, která byla sestřelena, haha.

Yazhi: Samozřejmě že ne.

Robert: Ale Federace by nikdy nezasáhla tak, jak se očekává, bylo by to jen pod stolem, jako teď.

Yazhi: Nezasáhnou, jako když táta nejde zachránit svoje děti, které se dívají na horor, nebo protože se děti zasekly na nejtěžší úrovni videohry Mortal Combat.

Gosia: Jo, ale už jsme říkali, že to s tím může mít něco společného, jako že nás přišla zachránit dobrotivá Galaktická federace, která nám vnucuje svůj světový řád, který bude ospravedlnitelný proti invazi zlých ET. O něčem takovém jsme myslím spekulovali už dříve. Proto je to vykresleno tak růžově.

Yazhi: Ano, přesně tak, a také proto, že mají psychology, kteří jim pomáhají manipulovat s masami tím, že jim dávají falešnou naději, která opět pochází od spasitele, jenž je jim vnější.

Gosia: Takže falešná invaze mimozemšťanů musí mít něco společného s tím, že je Federace natřená na růžovo.

Yazhi: Jo, jasně. Proto jsou její součástí bílé klobouky.

Gosia: Postaví proti sobě dvě strany. Obě budou falešné. Ale myslím, že to bude nepřehledné. Bude to komplikované.

Yazhi: Obě strany kontrolované Kabalou a třípísmennými agenturami.

Robert: Všichni jsou stejní. Cílem je ovládnout stádo a podojit ho kvůli nejistotě = Lush. Lidé samozřejmě nejsou hloupí. Nebo už jsou superzombifikovaní.
Gosia: Ano. To samé dělají s válkami. Dvě strany údajně bojují. Takže to vypadá, že už to připravují.

Yazhi: Jo, stejný vzorec.

Gosia: Mimozemští vetřelci. Sestřelení atd. A pak Federace všechno odlehčí.

Yazhi: Ano, a vyprávění, že to koordinovali lidé, všechny národy ve společném úsilí, které je všechny sjednotilo. ʺZbavili jsme se mimozemské hrozby, ale to všechno díky Galaktické federaci světla, která zasáhla právě ve chvíli, kdy to potřebovali, a že jim musíme vzdát poslušnost a úctu za lepší svět.

Gosia: Ale jak říkal Robert, bude to trochu komplikované, protože co uvolňování technologií a tak? Protože pokud připustí, že Federace světla existuje, jako spasitelé, kde jsou ty technologie?

Yazhi: Budou mít nějakou výmluvu, aby je lidem nedali. Spíše využijí příslib těchto technologií k tomu, aby lidem vzali svobodu. Například k tomu, aby přestali používat spalovací motory ve prospěch elektrických, čímž získají jen větší kontrolu, a budou je moci mít jen ti nejbohatší, přičemž běžná populace zůstane na kolech a pěšky. Tak by byli více kontrolováni a nemohli by proti ničemu bojovat.
Elektromobil je jen s bateriemi k ničemu, potřebuje volnou nadzemní elektrickou síť, aby byl účinný. Jinak jsou to jen předměty hromadné kontroly.
Robert: Asthar Sheran? Vatikán. A ten ʺaktivuje naši krystalickou DNA a my vstaneme do ʺ5Dʺ. Za tím se skrývá něco velmi velkého. A něco mi říká, že to možná půjde ještě dál. No tak, samozřejmě existuje dost technologií na to, abychom věděli, odkud jsou tyto takzvané ʺpozemskéʺ lodě.
Yazhi: Mám pocit, že tyto věci nebo tyto mimozemské incidenty jsou experimenty. Pak se na ně polozapomene až do další ʺvěciʺ, kterou vyprovokují a ovládnou.

Robert: Psychické experimenty. Nebo něco podobného mají jméno. Robert: Ano. Psychické operace.
Černé OPPS.

Yazhi: Psychické operace, ano. Aštar je staromódní, ale je z té skupiny, ano, Vatikán, ale samozřejmě. I když jsou úrovně nad samotným Vatikánem, to je taky veřejná fronta. Nezapomeň, že je to všechno rozložené jako vrstvy cibule.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/ovnis-derribados-investigadores-yazhi-swaruu

Zpět