3924 Další úroveň Terry Andrews

[ Ezoterika ] 2023-02-20

Když jsem si sedl k poselství, proniklo ke mně nějaké vedení. Bylo to nečekané, a přesto jsem celý týden cítil tyto tlaky: tlaky na změnu některých dlouhodobých závazků a myšlenek, které už neslouží. Například jsem byl veden k tomu, abych odstoupil z výboru, který se zabývá něčím, na čem mi záleží, a to bylo velmi těžké. Vedoucí výboru mi dokonce zavolal, aby zjistil, zda jsem v pořádku, a já jsem mu musel vysvětlit, jak nejlépe jsem uměl, že přeorientovávám svou energii na řešení těchto otázek jiným způsobem. Také mě to táhlo k většímu klidu, uzavřenosti a samotářství. Často si nejsme jisti, proč je naše vedení takové, jaké je, zjistíme to, až když se jím řídíme. Ve skutečnosti se ho učíme následovat díky jeho trefnosti. Takže 3 dny po odstoupení od 3D závazku přišlo tohle. A nezapomeňte, že se pohybujeme na novém území, když uvolníme způsob, jakým jsme byli.

Všichni se nyní rychle posouváme vpřed do větší suverenity a světlosti, do pravdy o tom, kdo jsme, do pravdy, kterou většina z nás ve svém životě skrývala, před rodinou, přáteli, dokonce i před sebou samými. Toto je klíčová doba a každý z nás je veden Světlem, které nás podporuje, Světlem, které přichází, aby nás přeneslo na další, ještě rafinovanější úroveň pravdy a posílení.
Všichni nyní rychle postupujeme vpřed k větší suverenitě a světlosti.

Každý z nás je žádán, aby ctil a podporoval sám sebe více než kdykoli předtím. Přišel okamžik, kdy se nám naše vlastní pravda ukáže ve své plnosti. Nyní již není pochyb. Jsme tady. Takoví jsme. Proto jsme tady. Planeme v plné kráse a všichni si všimneme, že to již nelze zadržet. Jsme tu, abychom se vznesli.

Každý z nás to prožívá svým vlastním způsobem. Ale tyto intenzivní frekvence, které nyní přicházejí, to mají vepsáno ve svém textu. Trubky se rozeznívají. Slyšíme své volání. Vyzývá nás to, abychom se povznesli do své vlastní krásy a dokonalosti, do vědění, které máme, do své posvátnosti a stvořitelství. Připravili jsme se a nyní vykročíme, abychom zakotvili plnost a robustnost nového času. Je čas a my to cítíme ve svých srdcích a duších, v buňkách našich rozzářených, rozžhavených bytostí.

Jsme zde, abychom byli tím, kým jsme, a abychom vytvořili svět, který jsme přišli vytvořit, naše nebe na zemi. Jsme připraveni zažít vše, co to obnáší, mír, štěstí, krásu, lásku, spojení založené na srdci.

Jak pokračujeme v této transformaci, roste tlak na to, abychom se zbavili těžkých věcí ze starého světa. Ukazuje se nám, že již nemůžeme řešit problémy ve 3D pomocí 3D metod. Starý svět je v mnoha ohledech stále více nefunkční a mnoho lidí to vidí a ptá se, co se děje. Někdy se věci musí rozbít, než se opraví nebo nahradí, a my se k tomuto bodu dostáváme. Takže poselství, které k vám přichází, zní: Začněte přeorientovávat své energie, abyste je odstranili z toho, co se rozpadá. Místo toho se zaměřte na to, co chcete vytvořit. Zaměřte se na to, co vás těší, na to, co vás činí šťastnými Udržujte svůj střed rovnováhy. Udržujte si vysoké vibrace. Tento poslední bod vyžaduje, abychom během dne kontrolovali sami sebe a ujistili se, že zůstáváme na místě s vysokou vibrací.

V obchodě jsem viděl po několika letech známou. Řekla mi, že si nechala vyměnit kyčel a pak si zlomila koleno, takže je uprostřed dlouhé rekonvalescence. Stejně jako mnozí jiní se snaží pochopit, co se děje. Řekla, parafrázuji, že v posledních dvou letech se naše sociální skupiny rozpadly a ona se nyní snaží znovu vybudovat tu svou, aby měla opět společenství. Bylo na ní vidět, jak je rozrušená z toho, co se za poslední dva roky stalo. A skutečně, pokud nebudeme vytvářet své nové prostory, budeme se tak cítit. Je těžké vidět, jak naši přátelé a členové rodiny bojují nebo trpí. Ale může to přilít olej do ohně a do našeho odhodlání to zvládnout. Protože když to uděláme, každý pak má jasnou volbu - starou cestu, nebo cestu srdce. Bude to jasné, protože každý se musí rozhodnout otevřít se lásce a pravdě a žít novým způsobem. Nemůžeme to udělat za ně, můžeme jim pouze ukázat cestu. A velmi jasně ji osvětlit svou vlastní proměnou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/20/moving-to-the-next-level/

Zpět