3906 Létající objekty - sestřelení UFO Cosmic agency

[ UFO ] 2023-02-17

Robert: Je něco nového s tím vším povykem kolem sestřelených UFO? Jde spíše o odvádění pozornosti, nebo je v tom zjevně nějaký záměr?
Yazhi: Ještě je brzy, ale Taygetané z jejich CIC se domnívají, že by to mohla být součást agendy falešné mimozemské invaze. Pokud jde o skutečné pohyby ET, opět, jak jsem vám řekla minulý týden, nic se neděje. Zavání to manipulací a agendami Kabaly. Na síti je spousta povyku kolem zprávy, že USA a Kanada sestřelily ET plavidlo. Jelikož tomu věnují média velkou pozornost, víme, že je to něco, co spřádají, jinak by tu zprávu umlčeli, nevysílali by ji, takže z toho usuzujeme, že je to něco, co chtějí, aby si lidé mysleli. Nic ET alespoň nebylo sestřeleno. Řízení provozu Viery ukazuje, že v oblasti je klid. Hoax, neboli nepořádek, přichází ze Země. Jo, a k té ISS, která údajně zveřejňuje záběry sférických plavidel. Je tam, ale není tak velká, jak vám říkají, ani neslouží tomu, co vám říkají, a protože její mise je tajná, NE, opakuji, že by veřejnosti neposkytli sledování. Je to zástěrka, která má skrýt mimozemšťany. Upravují všechno, co skutečně pochází z ISS, takže to, co ukazují, je proto, že chtějí, aby tomu lidé věřili. Všechno je to zmanipulované. Nic oficiálního, na žádné úrovni, není skutečná informace. Vše je zmanipulované, aby bylo možné ovládat vnímání širší veřejnosti. Nemám, opakuji, nemám žádný záznam o tom, že by byl v posledních dnech nebo dokonce letech sestřelen nějaký dron nebo plavidlo nelidského původu. Lidé si vymýšlejí a prosazují své vlastní vynálezy. Všechno to zavání falešnou mimozemskou invazí. Skutečné bezpilotní letouny existují odjakživa a existovaly od počátku věků (ať už to znamená cokoli). Jenže odtud nemám žádné důkazy o neobvykle vysokém provozu dronů. Toleka je na nízké oběžné dráze, všechno, co přiletí a odletí ze Země, zjistí Toleka a AI CIC.

Robert: Ale proč by ʺmimozemšťanéʺ přilétali, když pro lidstvo neexistují?

Yazhi: I když to vypadá rozporuplně, všechno nasvědčuje tomu, že Kabala připravuje něco na způsob falešné mimozemské invaze, aby lidstvo donutila sjednotit se proti vnější hrozbě a zavést tak NWO s omezeními a s vpravenými digitálními identifikátory nebo čímkoli jiným, aby bylo možné rozlišit mezi lidmi a ʺinfiltrujícími mimozemšťanyʺ- tato část je bohužel pravdivá, protože tolik stupňů dolů už Kabalu dohání k šílenství. Přesto nepředpokládám, že to udělají. Je to jedna z mnoha agend, které vždy mají, a postupně vytáhnou všechny, aby zjistili, která z jejich agend nejlépe vyhovuje momentální situaci. Mám také pocit, že jsou to experimenty, tyto věci nebo cizí incidenty pak zůstávají polozapomenuty až do další ʺudálostiʺ, kterou také vyprovokují a ovládnou. Vím jen, že odtud se nic neděje, ani že na Zemi nepřiletělo víc dronů než obvykle. Takže, jak je znám, je to pro mě falešné, zmanipulované. Údajné záběry z ISS vždy označí za ʺúnikʺ a věří se tomu. Ty samé agentury vyrábějí ona videa, o kterých pak říkají, že jsou to úniky, předávají je veřejnosti, aby se konspirátoři mohli ohánět svými nápady a ztrácet čas, a tím potvrzují falešnou mimozemskou invazi. Ti samí, kteří video zveřejnili, nakonec vyvracejí svá vlastní údajně uniklá videa, protože jim to tak vyhovuje. Vše je jimi koordinováno. Když to nabere velké rozměry a je to téměř důkaz, že mimozemšťané existují... vyvrátí to... ale ponechají možnost. A tak zaměstnávají konspirátory. Takže konspirátoři nemohou vidět pravdu a spojit si skutečné body.

Gosia: A když už mluvíme o možné falešné mimozemské invazi, jak by sem zapadala Federace? Jsou vykreslováni jako zachránci, aby zde měli svou roli.

Yazhi: Ti, kteří je vykreslují jako zachránce, jsou ti, kteří prosazují své vlastní koncepty a vlastní představy o Federaci a neodráží to, co je ve skutečnosti. Nevychází to ze skutečné Federace. ʺGalaktická federace světlaʺ je jen matrixovská verze Spojené federace planet a slouží jen k tomu, aby dodala kontrast jejich lživým programům mimozemské invaze a aby zaměstnala konspirátory. Mohli by (nevíme) využít falešnou ʺFederaci světlaʺ, aby jim pomohla zavést NWO, který nemá se Spojenou federací planet nic společného, protože ʺGalaktická federace světlaʺ je lidský výmysl. Mají psychology, kteří jim pomáhají manipulovat s masami tím, že jim dávají falešnou naději, která opět pochází od spasitele, jenž je jim vnější. Proto jsou bílé klobouky součástí téhož.

Gosia: Ano, postavili by proti sobě dvě strany, obě falešné. Falešná mimozemská invaze a falešná ʺFederace světlaʺ. Ani jedna ve skutečnosti neexistuje. Na jedné straně mimozemští útočníci. Sestřeleni atd. a pak Federace světla.

Yazhi: Ano. Obě strany ovládané Kabalou a třípísmennými agenturami. A narativ, že se lidé a všechny národy koordinovali ve společném úsilí, které je všechny sjednotilo, a tak se podařilo odstranit ʺmimozemskou hrozbuʺ, to vše díky ʺGalaktické federaci světlaʺ, která zasáhla právě ve chvíli, kdy to potřebovali, a my jim teď musíme platit poslušností za lepší svět.

Robert: Aštar Sheran? Vatikán?

Yazhi: Aštar vyšel z módy, ale je z té skupiny ano, Vatikán - samozřejmě. I když nad samotným Vatikánem jsou ještě další úrovně, ale i to je veřejná fronta. Nezapomeňte, že všechno je rozloženo jako vrstvy cibule.

Gosia: Bude to trochu komplikované, protože co potom s uvolňováním technologií a tak? Pokud připustíte, že existuje ʺFederace světlaʺ, jako spasitelé, kde jsou ty technologie?

Yazhi: Budou mít nějakou výmluvu, aby je lidem nedali. Spíše využijí příslib těchto technologií k tomu, aby lidem vzali svobodu. Například, že by měli přestat používat výbušné motory ve prospěch elektromotorů, což jim dá jen větší kontrolu, a budou je moci mít jen ti nejbohatší, přičemž běžná populace zůstane na kolech a pěšky. Takto by byli více kontrolováni a bez možnosti proti čemukoli bojovat. Elektromobil je k ničemu, jen s bateriemi, potřebuje volnou energetickou anténní síť, aby byl účinný. Jinak jsou to jen předměty hromadné kontroly. (pozn. vrátíme se k nevolnictví... podle robotního patentu z roku 1738 měl ʺrobotíř při rukovní práci něco dýl než hovado vytrvati. ʺ)

Gosia: A co jsou ty objekty údajně sestřelené? Když je to celé falešné, tak i ty fotky, které ukazují, jsou falešné?

Swaruu X (Athena): Jsme si jisti, že jde o vytvořené a zmanipulované snímky. Veřejnost pevně věří, že když jim oficiální média ukazují snímky, jsou pro ně jako důkaz. S obrázky se dá velmi snadno manipulovat. Jsou to falešná videa.

Gosia: A kromě toho, že jsou falešné, připomínají vám tyto objekty třeba něco? Části velkých dronů nebo co to má být?

Swaruu X (Athena): Jaké jsou ty modely? Vrtule, nevidím v nich smysl při svých znalostech o nelétajících letadlech. Podobné obrázky slouží k manipulaci. Všimněte si vysoké kvality obrázku.
Může to být cokoliv. Podle mého názoru by to mohl být externí senzorový modul, jaké se používají pod křídly vojenských letadel.

Gosia: Vznášelo by se to jen tak ve vzduchu.

Swaruu X (Athéna): To je taky taková věc: Ano, vznášelo by se to, kdyby to bylo utěsněné, neváží moc, ale záleží na modelu. Ale na tom nezáleží, nejspíš to tam dali uměle.

Gosia: Dobře, a CIC té události věnuje velkou pozornost, nebo opravdu ne?

Swaruu X (Athena): V tuto chvíli ano, věnovali jsme tomu velkou pozornost, ale už toho víme hodně, nebo dost. Jak říká Mari ve svém dnešním videu, záležitost s UFO je zástěrkou nebo odvádí pozornost od jiných událostí, jako je například vlakové neštěstí v Ohiu, při kterém se ve velkém měřítku rozlévaly chemikálie a kontaminovaly vše. A aby toho nebylo málo, během necelých deseti dnů došlo v USA ke dvěma dalším vykolejením vlaků. Také podezřelé. Když Mari včera psala své video, řekla, že by to mohla být falešná vlajka. Dnes už CIC ví a potvrzuje, že ANO, byla to falešná vlajka. Udělané záměrně, má to všechny příznaky podvodu, s cílem dále rozložit USA, vyvolat sociální chaos.

Gosia: Ale pokud nastražili falešnou vlajku, je to proto, aby to lidé viděli. Aby na ni reagovali. Proč by tedy odváděli pozornost sestřelováním ʺUFOʺ?

Swaruu X (Athéna): Proč se obrací k nám? Odpověď neznám, ale musíte také vzít v úvahu, že o moc nad USA bojují dvě nebo více antagonistických skupin, obě regresivní. Všimněte si vývoje událostí. Dojde k vykolejení vlaku, pak informují některé o údajném příletu mateřských lodí, pak upoutají pozornost veřejnosti čínskými balony, takže začnou uvažovat o leteckých věcech, pak podstrčí videa UFO vstupujících do atmosféry, prý z ISS, což je spíš podvrh než cokoli jiného, pak podstrčí médiím informace o sestřelení UFO s prohlášeními generálů ve prospěch UFO. Prostě si spojte body s vývojem událostí.

Veřejnost nevidí, že mezi alternativními médii existuje i řízený disent. Třípísmenné agentury, které slouží Kabale (nikoli armádě), platí skupiny, které podávají falešné informace různým skupinám lidí po celém světě, aby dezinformovaly veřejnost a nasměrovaly její vnímání požadovaným směrem. V anglicky mluvícím světě padlo do pasti nespočet kanálů, což naznačuje, že anglicky mluvící mentalita je více kontrolována než hispánská. Ale ne všichni padnou do pasti, někteří také ucítili krysu a říkají, že všechno je falešné, existuje naděje.

Zdroj: https://Swaruu.org/transcripts/flying-objects-ufos-shot-down-Yazhi-and-Athena-Swaruu-s-opinion

Zpět