3900 Hilarion: Proměna vašich těl Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2023-02-15

Drazí bratři planety Země! Já jsem Hilarion.

Být opět s vámi je pro mě i pro každého z nás vždy důvodem k velké radosti. Doufám, že jste velmi pozorní ke všemu, co se děje ve vašich tělech, k nerovnováze, k příznakům, kterým často nerozumíme, závratě, vertigo, bušení srdce, to vše jsou příznaky změn ve vašich tělech. Samozřejmě je třeba vše pozorovat, aby skutečné nemoci nezůstaly bez povšimnutí. Je tedy důležité, abyste se vždy, když pocítíte ve svých tělech nějaké příznaky, jiné, zvláštní, zeptali své Božské přítomnosti: Co se děje? Je to fyzická nerovnováha, nebo nerovnováha způsobená tolika změnami, v našich tělech i na planetě?

Vaše těla byla stvořena na uhlíkovém základě, kde každá buňka, každá molekula, každý atom má prvek uhlíku, stejný prvek jako Gaia na této planetě. Étericky se vaše těla mění, na krystalickou sekvenci. Je pro vás těžké pochopit, přemýšlet nebo uvažovat, jak by tato sekvence vypadala.

Každý krystal ve vesmíru má své vlastní vlastnosti, které z nich dělají prvky, jimiž v přírodě jsou. Silné, někdy velmi neprostupné, ale mající své energetické vlastnosti velmi dobře definované. Když mluvíme o krystalové bázi, nikdo se nestane krystalem, nikdo nebude tvrdý jako krystal. Budete mít základnu, která vám umožní mít tělo, ale ne tak fyzické jako to, které máte dnes, a které může být také jen jemnou energií. Je pro vás těžké si představit, jak to všechno funguje. Brzy si ale začnete všímat, že vaše těla už nejsou stejná, něco je zvláštní, jiné. Možná skutečně změníte barvu očí, barvu vlasů, velikost prstů a stanete se zcela jinými bytostmi, mnohem bližšími bytostem, kterým patří vaše duše. Ne, nikdo se v této dimenzi nebude lišit, protože to by bylo pro každého z vás příliš riskantní. Čím více se však budete blížit energii páté dimenze, tím více se vaše těla budou podobat původním bytostem vašich duší. V té chvíli už nebudete uvnitř velkého vesmíru této planety. Nějakým způsobem se ocitnete na bezpečném, klidném místě, abyste mohli projít všemi transformacemi, aniž byste byli jakkoli ohroženi. Tento proces pro Gaiu i pro vás rychle pokračuje.

Co je v tuto chvíli důležité udělat, je pít hodně vody, nejlépe čisté vody, vody z přírody. Vím však, že pro mnohé zde přítomné to není možné. Zkuste tedy pít minerální vodu, také vím, že pro mnohé to také není možné, ale alespoň si každý den dejte do vody trochu cukru, trochu soli. Nemusí to být pořád, stačí si dát denně plnou sklenici, s malou lžičkou soli, malou lžičkou cukru, to pomůže vašemu tělu zůstat v co největší rovnováze. Ničeho se nebojte, vyhlídky jsou nejlepší, jaké mohou být. Jak se budete transformovat, nemoci budou odstraněny, protože vaše těla toho budou schopna. Proto se necpěte léky na příznaky, které máte. Každý z vás naslouchá své Božské přítomnosti a přesně ví, čím jeho tělo prochází. Ničeho se nebojte, vše koordinuje Bůh Otec/Matka, aby každé dítě na této planetě přestalo trpět nemocemi, které vám byly vnuceny z celého životního prostředí a ze všeho, co jíte a pijete. Všechno se změní, mnoho věcí přestane existovat a vy si postupně osvojíte nové návyky a tyto nové návyky vás přimějí urychlit proces přeměny vašich těl. Opakuji to ještě jednou: Říkám vám, abyste se ničeho nebáli, vše se děje pro bezpečí vás všech. Jen buďte připraveni. Buďte s veškerou mou energií a s veškerou mou Láskou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/15/hilarion-the-transformation-of-your-bodies/

Zpět