3892 Vyšší Já: Odpověď Země Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2023-02-13

Nacházíte se ve světě plném zmatku, který nenaznačuje žádnou změnu směru. Varovali jsme vás, že změny budou stále závažnější a nezastavitelné, protože Země na ně reaguje. Obecně platí, že předtím, než dojde k nějaké významné události, existuje náležité varování, a my se snažíme, abychom vás na ni upozornili. Oběti takových otřesů si vyjasňují nevyřešenou karmu, a i když vyslovujete překvapení nad počtem zúčastněných, ujišťujeme vás, že se jich to týká, protože musí být vyjasněna, než mohou postupovat dál. Takové zkušenosti jsou bohužel nutné, aby se z nich dalo úspěšně poučit. Země je planetou učení a relativně nízkých vibrací, která sdružuje duše, jež potřebují lekce, jak se chovat, aby dosáhly úrovně, která jim umožní vývoj. Pomoc není nikdy daleko a vždy je poskytnuta, když je o ni požádáno, ale ne nutně tak, jak se očekává. Lekce je třeba se naučit, než se můžete posunout dál, což je, doufejme, na úrovni vyšších vibrací. Čím výše se dostanete, tím snazší je život, protože se vyvíjíte ve více bytost Světla. Vaším cílem je překonat energie temných, které vás stáhnou dolů, pokud nebudete odolní a odhodlaní.

Ti z vás, kteří vědí, že jsou ze Světla, jsou v této době velmi potřební, protože existuje tolik rozptýlení, která vás mohou strhnout z vaší cesty, a život může být v nejlepších chvílích matoucí. Intuitivně byste měli poznat, kdy se vás někdo snaží zmást. My jsme samozřejmě stále s vámi a snažíme se na vás působit tak, abychom vám nebrali svobodu volby. Naším hlavním úkolem je pomáhat vám žít podle dohodnutého životního plánu a plnit sliby, které jste dali před inkarnací. V době, kdy se odehrává tolik lítosti [smutku?], je Světlo potřeba více než kdy jindy, protože temní se živí negativní energií. Jste bytosti s velkým množstvím citů a my víme, že si nemůžete pomoci je nevyjádřit. Až budete cestovat, nezapomeňte mít své aury zavřené, protože je to důležité pro vaši ochranu. Otevřená aura je pozvánkou pro negativní entitu, aby do ní vstoupila a ovlivnila vás k negativním činům. To vše se může zdát dost děsivé, ale pamatujte, že jste zodpovědní a můžete kontrolovat události, které by vás mohly ovlivnit, prostřednictvím uplatňování vlastní ochrany.

Drazí, možná si nutně nemyslíte, že máte tu čest být na Zemi v tak výjimečné době, ale máte, protože je to skvělá příležitost povstat a zanechat starý život za sebou kvůli novým zkušenostem, které vás budou více naplňovat. Otevře se vám tolik příležitostí, které zvýší vaši schopnost mít větší svobodu volby, dokonce i nyní rozšiřujete stupeň svých zájmů, protože se vám otevírá vědomí budoucích změn. Je zde příslib velkého skoku vpřed, jak se zvyšuje vaše porozumění. Máte k dispozici zkušenosti z dřívějších životů a pomoc svých Průvodců, pokud ji budete potřebovat. Mnozí z vás jsou připraveni na další krok vzhůru, kdy si budete užívat svobody volně cestovat, například mimo planetu. Otevře se vám mnoho věcí, které si zatím nedokážete představit, a všechny budou podle vašich představ. Takové příležitosti jste si vytvořili díky svému duchovnímu pokroku. Duše nejsou uvolňovány k putování po vyšších sférách, pokud na to nejsou dobře připraveny. Je pochybné, že by se menší duše cítily dobře na úrovních, které přesahují jejich chápání. Připravujeme vás na vyšší věci, abyste měli plnou důvěru ve svou schopnost je přijmout. Na každém kroku je pomoc vždy nablízku a jediné, co musíte udělat, je zavolat ty, kteří se na tom podílejí. I v této době čekají velmi zkušené duše na povznesení člověka, aby se k vám mohly připojit a pomoci vám s vašimi budoucími úkoly. V každé etapě existuje plán vašeho dalšího rozvoje a záměr, abyste se nakonec setkali se svými rádci. Zemí že Zemí otřásá směsice událostí, nezdá se, že by šlo o nějaký směr, ale právě zde je zapotřebí vaší trpělivosti, protože z tohoto chaosu vzejde základ vašeho pozvednutí se na vyšší úroveň vědomí. Čekají vás těžké časy, které vyžadují, abyste uklidňovali pocity lidí s ujištěním, že to bude trvat dlouho, ale v dlouhodobém horizontu se záležitosti vyřeší tak, aby bylo možné obnovit normální život.

Nebude však možné vrátit se k mnoha starým způsobům, které nevyhovují duším, jež pozvedly své vibrace. Jsou to změny, které jsou nevyhnutelné, když dochází k jasnému rozdělení mezi těmi, kteří jsou připraveni vzestoupit, a těmi, kteří připraveni nejsou. Obě skupiny budou stále postupovat, ale půjdou svými cestami. Stane se to zcela přirozeně, jak se rozdělení mezi nimi bude zvětšovat. Většina z vás ušla dlouhou cestu, než se dostala do tohoto bodu svého vývoje, a my víme, že budete postupovat opatrně, abyste si tuto vysokou úroveň udrželi. Jakmile se dokážete chránit před nižšími energiemi, obvykle tím, že zajistíte, aby vaše aura byla vždy uzavřená, nebudete mít žádné obavy. V současné době je na Zemi tolik zmatku, že ti z vás, kteří dokáží vysílat uklidňující energie, poskytnou lidstvu velkou pomoc při jeho překonávání. Strach je jedním z vašich největších nepřátel a hrají si s ním temné síly, které stále vyvolávají negativní situace, aby zabránily vašemu pokroku. Stačí se podívat do vaší historie, abyste viděli, že jejich zásahy způsobily mnoho problémů a zastavily pokrok.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/13/mike-quinseys-higher-self-earth-responds/

Zpět