3858 Archanděl Uriel: Od počátku Kerstin Eriksson

[ Ezoterika ] 2023-02-09

Jsem Uriel a jsem tu dnes večer, abych řekl: Začněme od začátku.
Co tím myslím? Nejdříve říkám: Nebojte se! Chci tím říct, že kdybyste chodili deset let do třídy a po deseti letech nepochopili samotný smysl lekcí, ani jednu jedinou... co myslíte, že by vám učitel řekl? Byl by žák pasován? Ne, samozřejmě že ne. Co by řekl učitel, nebo udělal? Dobrý učitel by řekl, začněme od začátku. Vysvětlím to jinak, protože to vám možná pomůže pochopit, co vás chci naučit. Vím, že mluvíte o resetu a že se toho hodně ʺsesypeʺ, a svým způsobem je to pravda. Ale dobrý učitel netrestá. Dobrý učitel vždy ví, že život sám je pro žáka dost těžký, žák se setká s odporem a to stačí.

Teď se hodně mluví o tom, že pravda bude odhalena, a to je také pravda, pravdu nelze zastavit. Pravda nakonec vyjde najevo, a to je nový začátek. Naslouchám svým uším a zjišťuji, že mnozí se bojí nového, začátku, a že to nebude čistý začátek, ale spíše unesený začátek, kdy multimiliardáři seberou vše lidem, a ti nebudou nic vlastnit. Na základě čeho se to děje? Je to strach. Je to proroctví budoucnosti založené na strachu... chcete, aby se to stalo? Přeskočte to! Přeskočte tento strach a jděte raději za štěstím. O čem sníte VY? Jaký je váš šťastný sen, budoucnost? Tvoříte svými pocity. Když si přečtete všechno, co se píše, všechna proroctví, která jsou negativní a založená na strachu... a uvěříte jim... co si vytvoříte? Sledujte prosím svou mysl, jak přemýšlíte. A co cítíte. Ti, kdo nyní ovládají Zemi, rozehrávají své poslední karty. Používají však techniku, která je založena na VÁS. Vyvolávají ve vás strach. Nutí vás cítit strach. Krmí vás scénáři mnoha různých druhů, protože mohou. Jsou tak líní, že si z vás udělají loutku, abyste jim vytvořili (strachem) vítězství. Neskočte jim na to. Nepolykejte návnadu. Programování vaší mysli začíná technikou, kterou máte nyní ve svých domovech a ve svých rukou. Televize, počítač, telefon, zapomněl jsem na něco? Vypněte t, také je můžete odpojit ze zásuvky. Používejte je co nejméně, a jen pro opravdu dobré účely.

Je to vlastně začátek nové éry, kdy se rozhodnete vypnout věci, které nepřinášejí nic dobrého ani vám, ani vaší rodině či přátelům. Tohle je začátek, když máte vše pod kontrolou. Od začátku neznamená vrátit se k životu v jeskyních, a k tomu, o čem jste četli. Znamená to, že jste se probudili! Na samém počátku byli lidé, kde se probudili, protože neměli bezdrátové, mikrovlnné bemingové záření z telefonů, počítačů, routerů, stožárů a další. Museli se vypořádat se životem, který je dost těžký! Ale měli jeden druhého, mluvili spolu. Jak moc spolu mluvíte, když se díváte na film? Nebo sedíte u počítače? Jen se nad tím zamyslete. Použijte techniku na opravdu dobré věci a pak je na vás, abyste ji vypnuli a začali si místo toho povídat s rodinou a přáteli, dělat něco, jako třeba obnovit starý koníček, který jste měli rádi, nebo dělat něco nového, co vás baví. Vy sami jste svým vlastním tvůrcem. Vytváříte to, co máte rádi, pokud se pro to rozhodnete. Vybrali jste si lásku? Nebo si vyberete strach? Velmi důležité otázky, které si musíte klást každý den. Byl bych rád, kdybyste si zvolili lásku, protože to je jediná cesta vpřed do vyšších sfér, ve kterých můžete společně existovat.

Bez pokročilých technik je to těžký život, musíte se v zimě zahřát, sehnat si jídlo, najít si přístřeší k životu, domov. Chceme, abyste všichni měli teplý domov, dobrou postel a jídlo, chceme, abyste byli všichni v bezpečí a teple. Modlíme se za vás celý den a celou noc. Je nás mnoho. Lépe oslovujeme ty, kteří nesedí stále u počítače nebo s telefonem v ruce. Když používáte tuto techniku a sedíte v blízkosti telefonů, tabletů, počítačů a routerů, tak se odemknete. Je to, jako byste létali kolem a my měli větší problém se k vám dostat. Nová technika způsobuje, že jste odpojeni od Boha, od Ježíše, od andělů, od svých průvodců, to vůbec není dobrá technika. Abyste s námi mohli být v dobrém kontaktu, musíte být uzemněni. Moderní technika vám klade velké překážky. Musíte pít mnohem více vody, protože se snáze dehydratujete. Voda je důležitá. Voda je komunikační centrum ve vás. Jste nový začátek. Potřebujeme vás. Každý den se uzemněte! Techniku používejte minimálně a jen k dobrým věcem. Soustřeďte se na to, co máte rádi! Představujte si šťastný život a vytvářejte si ho v mysli i v srdci. Pijte vodu, a milujte každou kapku vody a každou část sebe sama! Mám tě moc rád a vždy ti budu stát po boku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/09/archangel-uriel-from-the-beginning/

Zpět