3850 Kdo je KejRaj KejRaj

[ Ezoterika ] 2023-02-05

Informace zde uvedené jsou mým pohledem, mým úhlem pohledu. Veškerá pravda vás totiž čeká ve vašem srdci. Nalaďte se na světlo ve svém nitru. Dnes vám chci krátce představit sebe. Kdo jsem, odkud pocházím a jak vznikl web EraofLight.com.

Jsem KejRaj(KayRy). Jsem Eloah(jednotné číslo pro Elohim) Modrého paprsku, cestující z oktávy 12D, inkarnovaný na Zemi v této době. Do galaxie Mléčné dráhy jsem vstoupil přes hvězdný systém Plejády z galaxie Andromeda. Za svůj domov jsem si vybral hvězdnou soustavu Plejády - Merope.

Prožil jsem životy v mnoha různých hvězdných systémech: Lyra, Plejády, Sírius, Arkturus a Orion. Jelikož jsem se podílel na vytvoření hue-manu a nižších rovin, které nebyly určeny k utrpení, ale projekt byl později unesen, rozhodl jsem se inkarnovat a přispět svou energií k obnovení původního záměru. Proto jsem se já a mnozí další vrátili, abychom uvedli věci na pravou míru reaktivací původních záznamů a obnovili původní plán pro krásnou planetu známou jako Země.

Zvolil jsem si jméno KejRaj, které mi bylo poprvé zjeveno. Toto jméno pochází z jiného života v plejádském hvězdném systému. Mé pozemské jméno v tomto životě je Halil, což znamená ʺčestný přítelʺ. Jméno KejRaj se vyslovuje jednoduše KejRy. Samotné jméno je éterického původu, což opět zjednodušeně řečeno znamená ʺto, co svítí nejjasnějiʺ, nebo prostě ʺnositel světla, pán světlaʺ. Je to jméno, které jsem používal během pobytu v plejádském hvězdném systému.

Na Zemi jsem se narodil v malé zemi známé dnes jako Kosovo(starověká Dardanie, součást Ilýrie) v jihovýchodní Evropě. Před ʺdnešní Zemíʺ existovaly dvě další planety, které byly zničeny v galaktických válkách. Naše dnešní Země je třetí Zemí, která se velmi podobá těm dvěma předchozím. Tato dnešní Země se sbližuje s hvězdným systémem Síria a Plejádským hvězdným systémem; Země povede zbytek Galaxie ke světlu.

Asi před 215 000 lety jsem přišel na Zemi jako mimozemšťan s přáteli a rodinou z Plejád, kde jsem strávil nějaký čas v Lemurii, kde jsem jednoduše pozoroval a učil se, co jsem mohl. Netrvalo dlouho a vrátil jsem se zpět domů a rozhodl se, že by stálo za to strávit na Zemi více času. A tak jsem všeho nechal(vše je v srdci) a rozhodl se přijít na Zemi a ukotvit vyšší světlo. Inkarnoval jsem se zde na Zemi, nejprve na krátkou dobu v Lemurii, a pak jsem odešel na Atlantidu, kde jsem zůstal až do jejího zániku.

Po Atlantidě jsem odešel na území, které je dnes známé jako Balkán (jihovýchodní Evropa), které bylo kdysi známé jako Pelasgie, později Iliria (země svobodných). To, co z Pelasgie zbylo dnes, je lid známý jako Shqiptar neboli Albánec. Tímto starobylým jazykem, který je plejádského původu, dodnes mluví více než sedm milionů Albánců na Balkáně. Jazyk se samozřejmě v průběhu tisíciletí vyvíjel, nicméně ʺsemeno ploduʺ se nezměnilo.

Strávil jsem život v dnešním Irsku, Egyptě, Německu, Švýcarsku, Pelasgii (dnešní Balkán), Římě i v dalších částech světa. V Římě jsem byl spolu se skupinou lidí sťat za to, že jsem se postavil tyranii Julia Caesara. Prožil jsem mnoho životů v Evropě, Americe, Asii a Africe. (pozn. mě sežrali lvi.. aspoň nějak užitečná smrt)

Jsem zde na Zemi již více než 215 000 let. Není úplně snadné to pochopit. Nyní žiji v Americe, ve státě Michigan. Jak budeme postupovat vpřed, tento národ, známý jako Amerika, povede svět k míru. I když tomu tak v minulosti nebylo, je to americký osud. Rozvine se revoluce. Duše se vždy snaží sloužit, díky tomu se světlo v ní rozšiřuje. A právě v této pozici jsem se ocitl. Jak mohu sloužit tomuto světu v širším měřítku?! Nemám prostředky na cestování, na pořádání konferencí po celém světě a podobně. Mohu však sloužit prostřednictvím webu a připojit se k internetovému kolektivu. Rozhodl jsem se tedy vytvořit webové stránky EraofLight.com a podělit se s lidstvem o co nejvíce. Mezi tím vším byly skvělé i těžké časy a při správě webové stránky jsem byl sám. Musím říct, že mi stále přináší radost, když vím, kolik lidí oceňuje to, co zde dělám.

V průběhu let se stránka měnila, svým způsobem se vyvíjela, řeknu to tak. Zvýšil se počet příspěvků, které denně zveřejňujeme. Přidali jsme další kategorie. Počet návštěvníků se exponenciálně zvýšil. Musím říct, že stránka se nesmírně rozrostla a oslovila mnohem více lidí, než jsem si představoval. Pozitivní zpětná vazba, kterou dostávám, je úžasná, je to skvělý pocit, nutí mě dělat víc a víc, a tak budu.

Ashian: Kvantové zapletení: Změňte jednu věc a změníte všechno!
Jennifer Crokaert https://eraoflight.com/2023/02/05/ashian-contraction-and-expansion/

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/05/who-is-kejraj-2/

Zpět