3844 Proč bylo Pluto degradováno na planetoid Cosmic agency

[ UFO ] 2023-01-29

Swaruu de Erra
Swaruu (9) : Pluto je také s alespoň 3 základnami UFOP ʺUnited Federation of Planetsʺ. Podobně nebo téměř stejně jako u Ceres. Má dva měsíce Pluto, Charion a Hydra, ale odtud je to studená skála.
Diskutuje se o tom, zda je nebo není planeta. Být planetou znamená nebýt měsícem nikoho jiného, obíhat kolem Slunce a mít určitou hmotnost. Pluto je na pokraji a mnozí ho již degradovali na trpasličí planetu.
Definice planet pro lidi se liší od definice Federace. Pro Federaci a na hvězdných mapách prakticky všech, ne-li všech, mezihvězdných ras je Pluto stále planetou.

Swaruu (9) : Už víte, že degradovali Pluto z planety na planetoid. Planetoid je hmota, která je alespoň většinou sférická a mohla by být klasifikována jako měsíc nebo asteroid, pokud by nebyla sama a na sluneční oběžné dráze. Měsíc je ten, který obíhá kolem planety, která zase obíhá kolem Slunce. Asteroid, i když nepochybuji o tom, že existují i jiné definice, je hmota, která by mohla být planetoidem nebo měsícem, kdyby tomu tak nebylo, protože sdílí oběžnou dráhu s počtem prvků nebo hmotností rovných, větších nebo menších než pás asteroidů nebo Kuiperův pás.

Pro snížení hodnocení Pluta z hlediska astrofyziky neexistuje žádné ospravedlnění. Byl degradován z esoterických důvodů. Psychopati u moci v Cabal fungují zcela esoterickým způsobem. Vše je pro ně astrologické. Astrologický koncept nebo reprezentace má málo nebo někdy nic společného se skutečným objektem nebo skálou plovoucí v prostoru. Saturn má portály do negativních světů a měl základny, jediná skutečně fyzická věc, kterou ʺkámenʺ ve vesmíru zvaný Saturn měl. V případě Pluta má aktuálně velkou základnu Federace, opět je to jediná fyzická věc, kterou má.

Ve vašich astrologických mapách a ve vašich astrologických světech představuje Pluto energii změny. Představuje zničení starého paradigmatu, odhalení lží, rozpuštění korupce.
Energie Pluta, astrologicky řečeno, představuje boha Šivu, ničitele světů, ale nikdy není nic zničeno, pouze přeměněno, univerzální zákon. Berou Shivu jako negativního ničitele, ale on není. Je to transmutace.

Šiva představuje ničitele svého světa, zničení Kabaly, lží, mentální kontroly nad lidstvem. Proto bylo Pluto sníženo na planetoid, takže nebude mít na lidi takový vliv. Je to váš nepřítel, esotericky řečeno. Jeho energie je pro transmutaci a rozpuštění lží a podvodů z mentální úrovně. Znamená to, že funguje z nevědomých aspektů a na kolektivní i individuální úrovni. Znamená akt čištění bytosti a nevědomí. Představuje odstranění závoje z kolektivních očí - znamená planetární kolektivní probuzení a jak planetární, tak individuální vzestup.

Šiva reprezentovaný jako Pluto přináší změny do konceptu kolektivního a individuálního ega ---> přesahující falešné. Představuje také vnitřní svět, vnitřní realitu, uvolňuje emocionální připoutanosti, které se ukotvují v zastaralých destruktivních konceptech, je schopen uvolnit karmu a připoutanosti, nezávisí na starých představách.

Gosia : Protože to znamená Šiva?
Swaruu (9) : Protože to udělal Šiva. Šiva je skutečný člověk, nebo byl. Podle svazků Federace to byl Andromeďan, proto ho barví na modro.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/pluton-y-porque-lo-degradaron-al-planetoide-swaruu-de-erra

Zpět