3841 Aštar: Změna musí přijít zevnitř Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2023-02-03

Slavíme, naše srdce jsou plná radosti. Stále chodíme po obloze vaší planety, každý nás vidí. A nejzajímavější jsou vysvětlení, která nám podávají, když nás zachytí, ti, kdo tvoří zprávy. Rádi se díváme na to, co se vám snaží namluvit. Věří, kdo chce věřit. To vše je v rámci záměru Boha Otce/Matky. Zjevujeme se postupně a bude se to stupňovat každým dnem, budeme se zjevovat s našimi mateřskými loděmi. Ty způsobí velkou paniku, protože nebude žádné vysvětlení, na vaší planetě nebude nic, co by dosáhlo velikosti našich Mateřských lodí.

Co tedy budete říkat? Že jste napadeni, že jsme přišli, abychom vás všechny zabili a ovládli planetu. A bohužel tomu drtivá většina uvěří a budou se pořádat frašky, které to budou demonstrovat. Nebudou mít žádné zábrany bombardovat místa na vaší planetě a svalovat vinu na nás. to všechno je předvídáno, to všechno je námi již řádně naplánováno i to, co v této době uděláme. Už se není čeho bát, Světlo přichází s maximální intenzitou, transmutuje vědomí a myšlenky, objevuje se stále více pravd. Můžeme říci, že jste na špičce velkého ledovce, a jak se ukazuje špička, to, co je pod ní, pomalu stoupá a ukazuje vše, co je třeba ukázat.

Nebojte se ničeho, kdo důvěřuje Světlu, nemůže se ničeho bát. Jediné, čeho se musíte bát, jsou vaše vlastní kroky, vaše vlastní myšlenky, vaše vlastní pocity, nic zvenčí. Nikdy bychom neudělali sebemenší posun, abychom ublížili jakémukoli člověku na této planetě. Naopak, jsme zde, abychom tuto planetu bránili, abychom bránili lidskou rasu. Mohli jsme na vaší planetě udělat již mnoho věcí, abychom účinně zahájili Velký věk. Ale sítě těch, kteří sem přišli a ovládli tuto planetu, jsou s vámi propleteny. Takže když zasáhneme každého z nich, zasáhneme i vás. Proto je nyní naší úlohou pozvednout každé lidské vědomí, protože každé lidské vědomí, které pozvedne sílu této sítě, je pryč. Síť jako by kolem něj vysychala, ztrácí sílu, protože mnozí se probouzejí, mnozí naslouchají srdci.

Pak přijde okamžik, kdy tato síť bude slabá, ne úplně zničená, protože vždy budou existovat ti, kteří celý tento proces zla a násilí schvalují. Pak budou mít sítě stále velmi silné body, ale budou prakticky porazitelné, bez větších obtíží. Vše má svůj čas. Je nutné, aby se lidstvo jako celek probudilo, je nutné, aby se lidstvo přestalo dívat očima Matrixu a vidělo své skutečné postavení na této planetě. Už není žádná manipulace, žádné ovládání mysli. Nyní záleží na vůli každého srdce, volbě toho, co následovat. Následovat směrem ke Světlu, nebo následovat opačným směrem. Nečekejte na zázraky, zničení sítě kolem vás je vaší odpovědností, jste to vy, kdo se musí změnit, vyvíjet, bezpodmínečně milovat. Tím, že budete následovat tyto kroky, zničíte to, co je kolem vás, a stanete se dalším vojákem Světla a rozhodně budete kráčet ke Světlu.

Mnozí čekají na zázraky, mnozí žijí dál stejným způsobem, jakým žili vždycky, a myslí si, že tam nahoře bude tekutina, která bude přijata a všechny promění, to neexistuje. Nebude žádné vykoupení, žádné zázraky. Je třeba evoluce, je třeba růstu, je třeba jen bezpodmínečné Lásky. Pak budete připraveni a všechno kolem vás se zhroutí, nic vás nebude brzdit. Stále více a více budete vidět další pravdy, což způsobí, že se vaše vědomí bude stále více rozšiřovat. To je cesta, nehaste změnu, změna je vnitřní, zcela vnitřní. Musíte se změnit, musíte učinit nová rozhodnutí, nikdo to za vás neudělá. Pokud se tedy necítíte připraveni činit nová rozhodnutí, pokud si myslíte, že se stane zázrak a vy se najednou změníte, už jste se rozhodli, jdete opačným směrem než Světlo. Nic nepůjde zvenčí dovnitř, všechno půjde zevnitř ven a jedině tak budete kráčet směrem ke Světlu.

Nenechte se mýlit, nepřipoutávejte se k ničemu vnějšímu. Ano, budeme pomáhat těm, kteří se chtějí změnit, vyvíjet se, jít ke Světlu. Ale nepomáháme vám, netransformujeme vás, pomáháme vám, abyste se změnili, abyste měli sílu se stále měnit, abyste si vybrali správnou cestu, to je naše úloha. Nikoho nezměníme, protože máte svobodnou vůli a velíte svým činům uvnitř každého z vás.

Nečekejte zázraky, nečekejte vykoupení, nečekejte, že se vyvinou zázračné formule. Vše se musí odehrát uvnitř každého z vás, jen tak budete moci jít správnou cestou, budete mít od nás velkou pomoc ohledně planety, abyste mohli minimalizovat to, co vás čeká. Ale i tyto činy budou muset být chtěné, velmi chtěné každým z vás. Budeme partnery. Nebudeme se jen dívat, jak jednáme. Bude to partnerství, pak se na nás můžete spolehnout. Uvědomte si, že vše je o volbách. Buďte si jisti jen jednou věcí, nic nepřijde zvenčí, veškerá změna půjde zevnitř ven.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/03/ashtar-changes-must-come-from-within/

Zpět