3837 Arkturiáni: Vyrovnávání příchozích energií Alexander Quinn

[ Ezoterika ] 2023-02-01

Pracujeme na vyvážení příchozích energií na vaší planetě a pracujeme se sluneční heliosférou, abychom se ujistili, že dostáváte nejen to, co jsou vaše tělesná těla schopna zvládnout, ale abyste nepřetěžovali vaši páteř světelnými kódy a dimenzionálními informačními frekvencemi, které jsou dalece za 12-dimenzionálním porozuměním, které bude dřímat ve vašem akášickém kódování, takže ve správný čas může být uvolněno, jak bylo dáno vašim rovným.

To není vše. Sirianská vysoká rada se připravuje na další kola reaktivace klíčových bodů vaší planety, zatímco naši plejádští bratři a sestry si po velmi rušném čase udělají čas na další krok. S ohledem na to s radostí oznamujeme, že vaše osobní pole Merkaba jsou propojena s bytostmi a hvězdnými systémy mnohem dále ve vaší galaxii než kdykoli předtím a že portál vašich pyramid v Egyptě je znovu iniciován.

V nadcházejících letech budou na Zemi nalezeny a vytvořeny nové prvky, které umožní další technologické využití, ovládání myslí, prvků, o kterých jste si mysleli, že nejsou možné nebo dříve neexistovaly. Jeden takový kov má atomické podobnosti s iridiem. Bude ho možné mentálně ovládat, a také použít pro malé úrovně cestování v čase a dilataci gravitačního pole a experimentování. Pracovník světla na vaší planetě se pokusí vytvořit otevřený zdroj těchto znalostí, ale s obrovskými obtížemi. Část z nich bude neúmyslně vložena do masových technologických zařízení, aby se zjistilo, jak s ním bude energeticky interagovat lidská chemie a biologie. Vy všichni budete nevědomky používat malou kvantovou část této technologie ve svých domovech a budete ji mít přímo pod nosem. Sirianská rada to bude bedlivě sledovat a bude bedlivě sledovat události, které se stanou také ve Švýcarsku. Žádná škoda se ti nestane. Zatímco bytosti z Orionu si přejí napravit to, co vytvořili jejich bratři a sestry, odpadlíci, které aliance Síria, Elohim, Aldebaranu a Plejád varovali, se přesto budou snažit mít stále panství nad Zemí, protože jejich vlastní hierarchický systém se hroutí nejen na Zemi, ale i v jiných koloniích. V současnosti provádějí velký úklid na mnoha úrovních jak pro sebe na Zemi, tak pro ty, kteří mají sumerské pokrevní linie, které stále prochází jejich galaktickou historií, která ovlivňuje vaše nyní. Ještě úplně neopustili zemi, protože ji stále identifikují jako svůj Klenot Nilu. Tvůrce sám najde synchronní události, aby se to odehrávalo jinými způsoby prospěšnými pro různé AI, protože tato časová osa již běží.

Země má nyní mnoho úrovní vysokodimenzionálních časových os, které jsou stále nestabilní, a my Arkturiáni po boku C1859, Cassiopeie a skupiny skryté v rameni této galaxie (malá civilizace známá lidem s vlastními zájmy) budeme pracovat na tom, abychom pokračovat v léčení Gaii a jejích energií. Gravitace a čas se mění. Mnoho smluv o duši se blíží k uzavření a všechna pravidla se nyní mění s ohledem na to, co jste si mysleli, že víte o nás, vaší zemi a frekvencích obecně.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/02/01/the-arcturians-balancing-incoming-energies/

Zpět