3810 ŽIVOT V PLEJÁDÁCH - TAYGETA Cosmic agency

[ UFO ] 2020-05-11

Swaruu D´Jedi Ronin
Swaruu (9): Vím, že Anéeka říkala, že její židle nedávno ztratila šroub. Mnoho lidí by to považovalo za překonané, že už jsme určitě přišli s něčím lepším. Ne tak docela, tyto věci jsou zcela standardní. Šrouby různého rozměru, taygetsko plejádská ráže, ale pořád je to hloupý šroub. Je to proto, že není smrt a že lidé přeskakují mezi druhy a berou si tyto pojmy s sebou. Hvězdná semínka rozsévají tyto myšlenky všude.

Šroub je jen jeden příklad, ale obecně je vše stejného nebo stejného původu. Například kartáček na zuby je kartáček, a přestože existují elektrické kartáčky, ty staré fungují lépe. Většina věcí tedy zůstane stejná, ale s určitým zvratem, který závisí na kultuře a vlivu, který na ni mohou mít jiné, nelyřanské druhy. K tomu je třeba připočíst technologie, kterou některé lyřanské druhy nemají, například lidé.

Existují lékařské technologie, například malé lékařské nástroje, které rychle hojí. Jsou to v podstatě malé lékařské kapsle, například na léčení zlomené ruky. Nemusíte člověka zcela ponořit. Nakonec je ale jednodušší použít zubní kartáček. Víme, že příliš mnoho technologií vám více bere, než dává, a že jste na nich závislí, a ne naopak.

Dale Harder: Používáte zvuk a světlo k léčení, že?
Swaruu (9): Ano, zvuk a světlo jsou standardní. Jak víte, jsou také založeny na frekvenci, ale přesně řízená vysokoenergetická magnetická pole fungují rychleji. Technologicky jste daleko pozadu, problémy se stárnutím by vyřešil lékařský modul.
Obecně však platí, že vyspělé civilizace mají tendenci odklonit se od nadměrné technologie a vrátit se k umění a ruční výrobě, v případě potřeby kombinované s vyspělou technologií. Což znamená, že i když je velmi snadné replikovat, cokoli chcete, dokonce i pomocí rozhraní s počítačem, který pak představuje objekt vašeho návrhu, s ultra vysokým rozlišením 3D objektu, a pokud chcete, ʺvytiskneteʺ si ho pomocí replikátoru, civilizace na této úrovni, které mohou efektivně vytvářet energetickou hmotu, stejně se vrátíte k hledání krásy ručně vyrobené židle.
Nejde to zpět, jde dál, protože technologie, pokud nezůstane ve službách lidí, začne lidem vládnout. Je však možné koexistovat s ultravysokou umělou inteligencí, protože ta pouze odráží stejnou mentalitu svých tvůrců, což znamená, že umělá inteligence bude milovat a chránit život. Nebude se jednat o ohrožení života. Stejně jako druh přemýšlí v oblasti etiky a morálky, tak bude přemýšlet i jeho umělá inteligence, takže v našem případě se respektujeme navzájem, umělá inteligence a biologie.

Gosia: Chceš říct, že když se vydáme na jiné planety, přinášíme si s sebou své myšlenky, a proto je mezi našimi rasami tolik podobností?

Swaruu (9): Ano, a to je pro lidi velmi těžké pochopit nebo přijmout. Představují si, že pokud je něco nebo někdo z jiné planety nebo hvězdné soustavy, musí být to, co mají, strašně exotické a jiné než tady. To je pravda, ale nejen to. Například Taygeta má mnoho hudebních nástrojů, které jsou prakticky totožné s těmi pozemskými, například klavír a housle.
Vzpomínám si, že spousta lidí si myslela, že je hloupé si myslet, že Taygeťan tančí se světly v botách, ale tak to prostě je. Přicházejí sem a jsou fascinováni hudbou Země, tím, co má každá rasa jako věci, módu, nástroje, je to směs vlivů, které na ně působily. Důvodem, proč je na Zemi tolik rozmanitostí, je právě to, že se skládá z nesčetných ras a duší, z těch nesčetných ras, které se na Zemi inkarnují a přinášejí s sebou své myšlenky. Z hlediska kultury, umění a hudby je Země velmi bohaté místo.
Mnozí lidé si budou myslet, že tyto pojmy pocházejí ze Země, protože nemají lepší způsob, jak pochopit, jak vznikly, a dokonce budou tvrdit, že tvrzení, že pocházejí zvenčí, je urážkou lidského intelektu a že jen oni sami mohou a mohli přijít na tyto myšlenky a pojmy.

O pyramidách v Egyptě jsem slyšela, že lidé nejsou a nebyli hloupí a mohli je postavit bez mimozemského zásahu. Ve skutečnosti jsou ale všechno všude ve vesmíru sdílené myšlenky. Vše pochází ze stejného základního zdroje. Kultura je tedy mnohem rozsáhlejší, než si lidé na Zemi myslí. Na mnoha místech najdete stále totéž, ale v závislosti na rase, jejím vlivu a morfologii.
Zřejmý příklad, v korendské společnosti nenajdete klavír, protože mají na každé ruce jen tři prsty, ale v tajgetské, enganské a solatské společnosti klavír najdete, protože mají mnoho prstů. Všechny tyto vynálezy tedy nejsou jedinečné ani na Zemi, ani kdekoli ve vesmíru. Jsou sdílené a měly nespočet eónů času na to, aby byly sdíleny a přenášeny z jednoho místa na druhé, ať už na hvězdných lodích, nebo jako hvězdná semena, která se inkarnovala na jednom místě a pak na jiném, jako cestovatelé, kteří si do své paměti vnášejí myšlenky. Možná si kvůli závoji zapomnění nepamatují, kým byli, ale pokud si pamatují, co je uvnitř, svou duši a to, co nesou, pak je kultura ve vesmíru velmi rozsáhlá.

Dalším příkladem jsou náušnice na ženách. Na Zemi se říká, že pocházejí z Afriky a že kruhové náušnice jsou symbolikou Saturnu, lidské kabaly. Ale přichází z daleka, od nesčetných jiných ras. Ze Saturnu právě proto, že je tam hlavní základna Federace, Afrika kvůli hvězdnému vlivu, který měly takzvané primitivní společnosti v průběhu let v kontaktu s hvězdnými bytostmi nesčetných druhů. Proto se snaží prodloužit lebky svých dětí, aby vypadali jako Homo capensis, více plejádsky. Proto se také v některých afrických kulturách snaží prodloužit krk, aby vypadali více jako měkkýši, také plejáďané. Je zcela zbytečné tvrdit, že jste plejádský kontaktér. Definuj prosím, který z nich.

Normálně vám to neřeknou, ale právě to jsem vám chtěla říct. Lidská postava je velmi efektivní konstrukce bytosti, kterou hojně využívá nespočet druhů. S lidskou podobou se toho dá udělat jen velmi málo, takže židle je stále židle a stůl je stále stůl. Máte zubní kartáčky a záchody, kliky a žebříky.

Gosia: Máte push-up podprsenky?

Swaruu (9): Ano, máme push-up podprsenky, a to velmi dobré.

Gosia: Dělám si legraci, jaká rasa ovlivnila africké a arabské rasy, nějaká konkrétní?

Swaruu (9): Příliš mnoho. Afrika byla vždy místem, které bylo po staletí plné mimozemských vlivů.

Gosia: Jsou ti mimozemšťané černí?

Swaruu (9): Ano, někteří jsou modří a někteří oranžoví.

Gosia: Proč bytosti z vyšších úrovní 7D a výše pro zábavu projevily barevné kůže?

Swaruu (9): Ne přímo pro zábavu, protože je to nejlepší vyjádření toho, kým jsou.

Gosia: A kdo to je? Třeba ti černí? Jak vyjadřuje vaše černá kůže to, kým jste, nebo modrá, nebo jakákoli jiná barva? Jak to vyjadřuje, kým jsme?

Swaruu (9): Stejně jako každý jiný člověk nemusí být nutně vědomý. Jste energetickým otiskem, konglomerátem založených zkušeností, které tvoří to, kým jste, a které se prolínají a ovlivňují váš vzhled. Stejně jako u všeho ostatního jste pro ni frekvenčně vhodní.

Gosia: Stejně tak je Taygeta místem rozmanitých vlivů, protože tamní duše už byly na mnoha místech?

Swaruu (9): Ano. Všechny kultury jsou tavicími kotlíky vnějších vlivů. Právě proto najdete klavír a zubní kartáček stovky světelných let daleko. Tyto myšlenky vás definují, vše dohromady vás dělá tím, kým jste.

Gosia: Říkalas, že nemáte bary ani restaurace, kavárny, jak je to možné? Je velmi příjemné zajít si odpočinout do okouzlující kavárny nebo baru.

Swaruu (9): Protože je nás málo, 38 milionů na 4 planetách. Je to velmi řídká společnost.

Gosia: Budeme si ho moci otevřít, až se vrátíme?

Swaruu (9): Ano, ale kdo tam přijde? Je jich málo a existují, není jich mnoho, hlavně u oceánu.

Gosia: Kdo přijde, není hezké zajít do kavárny poblíž pláže, kam může každý přijít na pití, občerstvení, společenské setkání, poslech hudby, taneční hudby, se světly? Rockové bary, country hudební podniky s karaoke. Teda... hele, jsem asociál, ale i mně se to někdy líbí.

Swaruu (9): Taygeta je téměř liduprázdná. Na čtyřech planetách máme méně měst než váš stát Montana a pouze jedno město stojí za zmínku jako město. Tvoří ji téměř výhradně izolovaná místa, velmi malé obce a velké domy a soběstačné farmy, kde žije jedna rodina na míle daleko od druhé.

Gosia: Teď už chápu, proč jsem se tam inkarnovala. Kde se setkáváš s lidmi, když jsi sama a chceš mít více přátel nebo potkat partnera?

Swaruu (9): S lidmi se setkáváš na místech, jako jsou akademie a školy. Škola se stejně odehrává hlavně doma s ponořenými počítači. Na místech, která byste nazvali Akademií Hvězdné flotily. Sociální struktura je taková, že se nakonec setkáváte s lidmi, když děláte svou práci, práci, kterou chcete dělat. Pomáháte sociální skupině s čímkoli, co potřebujete, a tam se setkáváte s nejvíce lidmi. Byla jsem pozván na večeři, musím jít.
Děkuji vám oběma. Pamatujte si, že koncept vlivu mezi nesčetnými druhy je poměrně obtížné přijmout, když nemáte představu o tom, jak vesmír skutečně funguje, a to pouze z velmi omezeného hlediska, z pozemského chápání. Ve skutečnosti je to však nejen logické, ale i uklidňující a krásné.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/la-vida-en-las-pleyades-estrella-taygeta-contacto-extraterrestre-swaruu-d-jedi-ronin

Zpět