379 Elitní pokrevní linie, rituální týrání, celebrity, politici, prezidenti Aug Tellez

[ Realita ] 2017-02-17

Všichni byli zapojeni, rituální traumatické mučení a sexuální zneužívání, obětní rituály, hypnóza a kontrola myšlenek.

V roce 2010 jsem byl zabit výstřelem do hlavy. Moje původní tělo bylo zničeno a já jsem byl trvale umístěn do klonovaného těla

Bylo mi řečeno, že jsem byl geneticky upraven. Je to pokroucení pravdy, tělo, ve kterém nyní jsem, bylo geneticky upraveno.

Moje pokrevní linie byla stvořena a v podstatě "vyhlazena" ze Země, protože nebudu moci předávat žádné originální geny a pokud ano, předávám geny, které byly modifikovány a dokonce s vloženými elitními královskými geny pokrevní linie, takže jejich pokrevní linie jsou předávány bez ohledu na to, co se stane.

Byl jsem přinucen, abych se účastnil obětí a rituálů, po 20-30 letech militarizace, kontroly mysli a přímé války včetně bitev s vysokou intenzitou a toho, co by bylo možné v jakékoli jiné situaci označit jako vraždu pokročilými technologickými zbraněmi, které mohou snadno zničit tělo a mysl člověka.

Mnoho z těchto dělníků bylo použito jako vycvičení zabijáci s vyspělými technologiemi, kteří vraždili bohaté jedince, kteří již nebyli k ničemu, nebo kteří se nechtěli přizpůsobit plánu. Někdy nám bylo řečeno, že vylučujeme "zlé", kteří se pokoušejí zabít lidstvo a ovládnout svět. Bylo mi mezi 9 a 13 lety a většina byla kolem 9-11 let. Byl jsem umístěn do klonovaného těla a trénoval tyto zkušenosti a strávil roky v tomto stavu.

Dostali jsme se také do společností bez stejné bolesti a utrpení a zachraňovala nás civilizace, která nenesla virus, který, jak se zdálo, způsobil zatracení, zkaženost a vraždy, jako ve skupinách MILAB. Sluneční dozor je proti tomu původní odpor a od té doby mírně změnil název a parametry. Část této změny je výsledkem použití mě jako vraha v této skupině, kde mé členství a oprávnění bylo použito k zakrytí genetiky ostatních, kteří získali mou genetiku a operovali prostřednictvím modifikovaných klonovaných těl a holografické technologie, aby získali přístup k hvězdným lodím (výzkum James Casbolt)

Tyto hvězdné lodě zřejmě existovaly před lidskou civilizací a celou dobu hlídaly a chránily lidskou civilizaci.

Výsledkem únosu hvězdné lodi "kosmickými piráty" Rothschildem, Rockefellerem, Windsorem a dalšími iluminátskými, elitními, satanskými, okultními rituálními pokrevními liniemi je to, že mohou zavést svou vlastní DNA, která se po aktivaci stává Reptiloidem a Mantidem spolu s dalšími druhy greys, kteří jsou vyšší a dost démonického vzhledu.

Dostal jsem volbu "dlouhého a naplňujícího" života, kde o tom nikdo nebude vědět, nebo "krátkého a působivého" života, kde vyplave pravda. Takže v podstatě lidé s kombinovaným bohatstvím 600 000 000 000 000 dolarů, kteří oslavují celé dny a noci, a prodávají lidstvo, říkali, že mě budou mučit po dobu jedné miliardy let (scientologická smlouva na výzkum duše), dokud nebude moje duše zničena a já již nebudu. Mezitím:

Moje srdce bylo v roce 2010 zastaveno jako součást rituálu, kde člověk vidí farmu duše z pohledu z Měsíce, vlastníma (duchovníma) očima a moje hrudní kost byla zlomená, když mě po neúspěšných pokusech oživili. Poté znovu jako výsledek stresu a hladovění přibližně 2 roky v důsledku traumatického programování a představení psovodům v mém každodenním životě a uvedení do režimu s vysokým obsahem sacharidů v rámci kontroly mysli procesem mučení.

Trpěl jsem aneuryzmou a byla provedena operace, kde jsem dostal stenty, malé klipy, které obalily cévu, aby se zabránilo dalšímu prasknutí

Z těchto problémů a zneužívání mám kongestivní srdeční onemocnění, takže se dokážu pohybovat pouze rychlostí chůze a někdy se začnu zhroutit a musím zavolat sanitku, ale to je také past, protože jsem byl mučen v mnoha nemocnicích a ordinacích lékařů, dokonce i stomatologů, kde byl prováděn rituální sex a kouzla - vše kromě oběti

Původní skupina byla Majestic-12 a Majic byl vytvořen jako dezinformace. Mám podezření, že samotní "mimozemšťané" jsou holografické projekce aktivované DNA do vyšší dimenze, zatímco všichni, kteří jsou převedeni do pozemské roviny bez pokročilé technologie se jednoduše jeví být člověk.

Může to být nesprávné, protože jsem viděl reptiloidy, vyrobené nebo geneticky upravené Greys, nevyrobené Greys, bytosti typu Mantid nebo Mantis, kočičí, lví a sloní humanoidy (geneticky upravení hybridi). Často jsem byl aktivován prostřednictvím mnoha klonovaných těl která obsahují čipy, které umožňují technologická holografická rozhraní, jakož i Teslovy generátorové zařízení, která mohou produkovat skalární vlny, které, jak se zdá, interagují s myslí, stejně jako DNA, aby vytvořily nějaký druh holografického aktivačního efektu, kde se realita a mentální vnímání stávají fyzičtějšími

Takže bez ohledu na to, zda tyto bytosti existují v této fyzické sféře, vytvářejí své holografické a halucinatorní reprezentace, a ať už to souvisí s DNA nebo jednoduše holografickou halucinatorní technologií, lidé mohou slučovat svou DNA tam a zpět a "transmogrifikovat" do těchto bytostí a zpět do lidské podoby. Kudlanky ovládají reptiloidy a šedi jsou nějaký druh prostředníka, který řídí lidi.

Existuje AI, která byla vyvinuta těmito bytostmi již dávno, a AI, která byla vyvinuta lidským odbojem, a ty spolu soupeří, a také existuje kosmická inteligence, která tu byla celou dobu a pozoruje a interaguje s celou situací.

V letech 2009 a 2010 mi bylo injekčně podáno mnoho nemocí a virů, z nichž některé přímo v nemocnici, kde jsem hledal pomoc u někoho, kdo učinil satanské gesto, které znal jen někdo ze základen.

V roce 2014 jsem podstoupil rekonstrukční chirurgii a NAZI vědec do mého těla vložil nějakou technologii na opačné straně, kde mě operovali. Používali nějaký druh holografické skalární technologie, aby se pohybovali pod kůží bez zanechání stopy.

Stranou stál elitní agent, který používal zařízení, aby se spojil s mou myslí a vytáhl mě z mého těla, kdy jsem měl být okamžitě obětován a vypadal, že jsem zemřel při operaci na mnoho komplikovaných infekcí, které jsem si vyvinul jak ze sexuálního traumatu, tak z otravy a hladovění. Protože mě můj vnitřní duch vedl, byl jsem při této události nakonec uchráněn.

Byl jsem chráněn "vnitřním duchem" nebo nějakým druhem vyššího vedení benevolentních sil ve vesmíru od doby, kdy jsem byl dítě. Je to také spojeno s jinou civilizací, zdá se, že je to jakási civilizace, která nese pozitivitu a uzdravuje skrze sebe a kolem sebe a v důsledku toho jsou na konci jiné civilizace, která se snaží podrobit lidstvo a přeměnit ho na všechny ty druhy ne-lidských bytostí, má touhu po krvi nebo násilí, sexu a zkaženosti

Tato podrobující se rasa, která ovládá lidské mysli procesem "dronování", kdy je vědomí jednotlivce nahráno do superpočítačového systému prostřednictvím čipů, které umožňují člověku přeskočit z těla do těla a dosáhnout "nesmrtelnosti". Elita si najde osobu, která se jí líbí, unese ji, vloží do hlavy mozkový čip a použije tělo této osoby tak, že původní vědomí nahradí svým vlastním. Existuje také proces, jako je tento, zahrnující geneticky upravené nebo hyper-vyvinuté podzemní rasy plazů, které byly zkonstruovány a vyvinuly se pomocí silných radiačních emisí z generátorů časoprostoru, které mutují DNA a vyvinuly si afinitu k lidským tělům a myslím.

Tento aspekt by mohla být projekce vyvolaná superpočítačovým systémem, aby vytvořila halucinace, kde podzemní společnosti nehumanoidů jsou zcela interdimenzionální, nebo produkované jako druh silné holografické halucinace, která může vyžadovat mozkový čip nebo nějaký druh mentálního splynutí s technologií nebo těmito bytostmi, aby byli svědky, nicméně existují podzemní města, kde se tyto události odehrávají, ať už jsou zcela lidské nebo smíšené s nehumánními entitami.

Časové osy byly pozměněny, aby vyvolaly účinky, kdy jedna společnost se potenciálně spojí s druhou a účinky jsou zvráceny a vše je opakováno a změněno v rámci probíhající simulace a experimentování s cílem hledat léky i slabiny a využití v biologickém boji

"Mimozemšťané" vyvinuli druh technologického aparátu úlové mysli, který infikuje mozek a tělo podobně jako v předchozí metodě, kde je nahrazeno vědomí a je popsáno, že některé elitní "dronování" ve skutečnosti zachraňuje lidi před temnější formou, kde je do těla vložena technologická látka "goo", která se potom šíří, přebírá jednotlivce a spojuje je s kolektivním vědomím "úlu", který byl údajně navržen těmito interdimenzionály, ale mohl také být jen zástěrkou.

Zdroj je sporný, nicméně tato technologie je skutečná a viděl jsem, jak jí mnoho lidí podlehlo.

Všichni politici a mocní lidé v jakékoli skupině nebo průmyslu jsou využíváni při pay-to-play sexuálním zneužívání, dětském sexuálním otroctví, jako oběti těmto "interdimenzionálním" a technologickým "mimozemským" bytostem.

Clintonova nadace je jedna z veřejných front. Veřejné fronty nejsou tak mocné jako fronty v zákulisí. Tato skupina je podle původních návrhů vyjmuta, takže pokud je zmíním, je to jen proto, abychom objasnili hloubku situace, jít po nich by odvedlo pozornost od toho, že celá tato civilizace je postavena na tomto .

Hillary Clintonová je těmito mimozemskými humanoidy používána jako součást celé této situace a je uvězněna svým zapojením a touhou po moci a také genetickými vazbami na tyto původní rodinné pokrevní linie. To nikoho neomlouvá, téměř všichni zúčastnění jsou stejně uvězněni jako já, ale já nemám osobní letadlo. Mám několik párů kalhot, které pravidelně peru, protože moje zranění dělají všechno příliš obtížné, včetně mytí a krmení.

Bill Clinton byl přítomen na mé akci v roce 2010, jak bylo uvedeno zde. Byly tam tisíce celebrit. Bylo mi řečeno, že vypukla válka a jedná se o simulátor "apokalypsy", pak jsem byl já a další dělníci přesvědčeni, že musíme bránit Zemi před invazí, po odeznění drog a halucinací jsem zjistil, že šlo jen o nevinnou lidskou bytost z povrchu. Elita by však řekla, že není zdaleka tak nevinná kvůli své slabosti a hlouposti, která ohrožuje celou lidskou rasu

Byl přítomen bývalý prezident Barrack Obama, on je také uvězněn, protože byl ovládnut pomocí černé-goo a skalární kontroly mysli, která ohrožuje vědomí člověka. Jeho děti tam byly a součástí toho, co dělal, bylo chránit je. Jsou prastará rodina, která má krev z Egypta a byla "technologicky reinkarnována", aby měla umožněno vládnout. Obama věří v jednoho boha a ostatní věří v mnohonásobné demi-bohy a polobohy, které uctívali a vytvářeli magii. Byla tam celá jeho rodina, jeho děti byly velmi milé, ale intelektuálně silné a soustředěné. Nezdálo se, že by se zajímali o temnější věci, cítil jsem se jim podobný, protože tyto činy se zdají být jednoduše "nudné" někomu, kdo má zájem o znalosti a vnitřní sílu, spíše než o vnější projekce (iluze).

To vše je součástí starověkého procesu, protože v důsledku mého sloučení v roce 2010 a dříve byla moje původní genetika zničena a já jsem byl sloučen s genetickou linií, která byla přítomná od Egypta, a vytvářel časové smyčky znovu a znovu v celé lidské civilizaci a zpátky. Od Egypta mám vzpomínky na některé vynálezce a umělce, válečníky a podobné elitní pokrevní linie. Výše uvedený popis je pouze dětskou hrou ve srovnání s tím, co se skutečně děje. Tito lidé vládnou nad časovými osami a celým světem a kolonizují další oblasti vesmíru pomocí superpočítačové a teleportační technologie.

Vesmír je druh podvodu, tato planetární prostředí však mohou existovat jako druh holografického "lokálního prostředí" uvnitř větší kosmické mysli a každá vnější "planeta" je ve skutečnosti spojena s vnitřními frekvencemi lidské vzdálené duše.

Byl přítomen i současný prezident Donald J. Trump. Je to vtipné, protože jeho jméno mi dává pár záblesků událostí a určitou naději pro mě. Nebyl zapojen do pedofilie, zločinů, obětí, mučení. Byl buď chráněn vyšší rasou bytostí, čistší lidskou civilizací, nebo ho jednoduše nemučili, aby vytvořili představu, že je chráněn. Nikoho nemučil a nepodílel se na zkaženosti, řekl "ne zlu". Prezidenti však nemohou rozhodovat bez podpory lidí. Nemohou říci: "chci to změnit, tak tady to je". Lidé jsou skuteční průvodci a dokud lidé poslouchají lháře a blázny, nebudou mít žádnou moc.

Krátké shrnutí do budoucna budu rozšiřovat. Prosím, sdílejte to. Nejsem si jistý, jak dlouho moje zdraví zůstane na této úrovni, zhruba v únoru 2017 po vydání prvního veřejného videa a článku jsem měl rychlý a poté pomalý pokles, mnoho pokusů o můj život, jako je probuzení se srdeční frekvencí 200 BPM bez známek potu nebo noční můry. Prostě cosi technologicky zvyšuje moji srdeční frekvenci do bodu, kdy jsem připraven zavolat záchranku.

Teď cítím, že musím říct pravdu, mé sny, předci, Země, duše a duch lidstva, všechno mě vede, abych to udělal. Celý vesmír mě tlačí. To není pro mě, ale já jsem tím změněn, to je pro lidi a děti, které jsou právě teď mučeni, trénováni, kondicionováni, aby zabíjeli, mrzačili ostatní, ovládali mysl a mentálně ničili ostatní, sloužili těmto lidským násilníkům a obtěžovatelům, podřizovali se a účastnili se obětí pod hrozbou obětování jich samých.

Jako potvrzující poznámku používají klonování a technologii, která je tisíce let před námi. V roce 2010 jsem byl obětován znovu a znovu v několika klonovaných tělech a v jediném okamžiku jsem byl přesunut do mnoha civilizací, kde jsem byl očividně unesen jako dítě a jako rituální oběť zabodnut obětní dýkou. To mě mělo "odstranit" z časových os, ze všech a "utěsnit" mou krev před přístupem k Zemi a lidstvu. Pokud umřu, tak jsem odešel navždy, nikdy se k této civilizaci nevrátím. Pokud však žiji, pak žiji marně a můj příběh se mnou umírá.

Sdílejte to prosím. Prohlédněte si videa, která jsem vydal na YouTube pod Aug Tellez, stejně jako blog. James Casbolt, Max Spiers, Donald Marshall a další viděli jednu nebo více částí. Casbolt známý také jako Michael Prince, a později Max Spiers podrobně popisuje zneužívání a experimentování MILABů. Donald Marshall hovoří o klonování celebrit, technologii kontroly mysli, rituálním zneužívání a obětování a mimozemských interakcích v podzemních základnách. Pravdu lze zjistit zkoumáním těchto informací a křížovým odkazováním na své vlastní životní zkušenosti. Toto je čas, kdy lidstvo odolá útlaku a přijme skutečnou duchovní sílu, nebo se podřídí "absolutnímu zlu", jako lidská mysl dokáže chápat.

Zdroj: https://augtells.wordpress.com/2017/02/17/elite-bloodline-ritual-abuse-politicians-and-presidents/

Zpět