3789 Náš univerzální organismus Tatiana Rjazanová

[ Ezoterika ] 2023-01-27

Celý náš svět je iluze, ale mnozí si to ani neuvědomují. Všichni vidí své ruce a nohy, ale lidské tělo nebylo vždy takové. Trvalo tisíce let, než Vyšší síly vytvořily tuto novou schránku univerzálního Ducha. Lidé netuší, jaké mají schopnosti, je pravda, že existuje řízený program na lidstvo, aby lidé nedělali nic špatného. Vyšší síly pochopily zkušenosti mrtvých Maldeků a nedovolí nic podobného zde na Zemi. Všechny buňky našeho organismu jsou vědomé, v každé z nich jsou zapsány všechny parametry kosmu a našeho těla, je v nich zapsáno vše, co se týká našeho vývoje, naší historie, všech ras a našich schopností. A i když přežije jen jeden z nich, lze vše obnovit, tj. vyvinout z něj nový organismus. Takové kvantové tělo je stvořeno pro lidstvo a jako schránka našeho ducha. Odumření pouze jedné buňky nebo dokonce části těla nezpůsobí fatální poškození organismu. Každá buňka je prototypem celého organismu. Proto z něj lze vytvořit jakékoli nové těleso.

Člověk je stvořen jako průzkumník neznámých Světů. Na příkaz svých myšlenkových forem se lidstvo musí naučit proměnit své tělo. Pokud je nutné vypěstovat si žábry, aby mohl dýchat pod vodou, nebo křídla, aby mohl létat, vypěstovat si krunýř jako ochranu, nechat si narůst novou ruku nebo nohu, obnovit ztracený orgán. Ano, náš zakódovaný organismus má tyto schopnosti. Proto je Země osídlena tak rozmanitými formami života. Musíme se však naučit ovládat všechna svá těla, na všech úrovních, ve všech světech různých hustot. Dokud se to nenaučíme na úrovni hustého těla, nebudeme moci vypnout určité programy, protože pak se naše těla mohou zcela rozpadnout nebo začít nabývat nekontrolovatelných forem, což se někdy děje i dnes. Jedná se o děti, které se narodily s některými abnormalitami v podobě rybího ocasu místo nohou, s vlčí tlamou nebo zaječími pysky a mnoha dalšími vadami a omezeními. Zde samozřejmě zasahuje ekologie nebo myšlenky matky, která je schopna změnit genom svého dítěte, a to z důvodů, které nezná. Lidé zatím neumějí vědomě ovládat své úkoly a myšlenkové formy. Naše božské schopnosti se lidstvo stále učí chápat. Jsme totiž již šestou rasou na Zemi a ty předchozí nesplňovaly žádné požadavky a byly včas zničeny. Všichni stáli na pokraji poškození jemných forem a experiment byl zastaven s mizerným výsledkem. Vesmírné síly musely znovu a znovu rozhodovat o lidském osudu. Jedním z rozhodnutí bylo zavést kontrolní systém, který by usměrňoval energii lidí podle potřeby, aby nepoužívali své božské schopnosti na úkor sebe a planety.

A přesto lidé dodnes nedokážou zvládat své schopnosti, a to ke své vlastní škodě. Samotné války mají velkou cenu. Ale nedělejte si velké naděje, naše těla mohou svou magickou silou a mocí vytvářet i ničit prostor kolem sebe, a to je docela nebezpečné. I naše dějiny jsou zmanipulované. A vůbec neexistovala, je zakotvena v našem podvědomí. Zkušenost lidského vývoje ukázala, že je nutné vyrovnávat síly přitažlivosti a odpudivosti, síly destrukce a fúze v těle. Teprve pak budou lidé schopni tyto síly ovládat. Temná stránka člověka může vždy působit nepředvídatelně a zničit nejen Zemi, ale i celou Galaxii. Naši správci experimentu proto zavedli genové kódování, které buňky zapouzdřilo a uzavřelo, ale tělo zůstalo zachováno k obrazu a podobě Boží. Každá buňka má podobnou strukturu jako galaxie a sluneční soustavy, ale obsahuje jen zlomek božské energie. To vše musíme teprve objevit, abychom mohli přijímat krásné melodie našich těl. Pak se zbavíme svých buněk i genomu. Již nyní objevujeme své možnosti a dáváme k dispozici 6 vrstev naší DNA. A otázka zní, jak se naučit vlastnit své fyzické tělo. Už víme, jak pěstovat vlasy a nehty, pracovat na srdečním tepu a průtoku krve, ženy vědí, jak kontrolovat rozmnožování a pohlaví nenarozeného dítěte. Pravděpodobně existují jednorožci, kteří zašli ještě dál, ale zatím to před společností skrývají.

Například Buddha Itegelov, který si smrt jako takovou podmanil. Jeho tělo leželo v zemi 70 let a dodnes žije. V těle cirkuluje krev, rostou vlasy a nehty. Takoví lidé nám ukazují, čeho je člověk schopen. Musíme se naučit měnit své struktury, abychom se dokázali přizpůsobit jakýmkoli povětrnostním podmínkám, přežít v jakémkoli prostředí, beze strachu z chladu, hladu a kosmického záření, gravitace, radiace atd. Měl bych poznamenat, že v devadesátých letech jsme s mojí skupinou vycházeli do sněhu v tajze úplně nazí a zůstávali tak celé hodiny, zajímavé je, že jsme neumrzli. Ten pocit byl mimořádný. A když jsme se potom oblékli, byla nám zima, bylo to úžasné. Mám známou, která chodí v zimě bosá a oblečená v lehkém oblečení, stejnou dívku ukazovali v televizi, která dělala totéž, aby přežila. V 70.-80. letech dokonce existovalo hnutí, kdy lidé chodili celoročně bosí, ale navrch oblečení, nejdůležitější bylo, že to dělali ve městě. Byli proti plochonoží. A je to pravda, zbavíte se ho, zvedne vás a nohy už vás nebolí. Bylo to jednoduché a cenově dostupné. Lidé by se také měli naučit cestovat do různých světů s různou hustotou.

Lidé-mágové cestovali se svými tenkými těly v tenkých světech, ale v hustých světech energetické tělo uvízne, protože signál je tímto hustým prostředím vyrušen a rozptýlen, a takové světy dříve neexistovaly. Proto Nejvyšší Síly učinily vše, aby nás obdařily tak hustými těly, jako jsou skafandry, abychom mohli pochopit i husté světy, studovat je a projevovat se v nich, aniž bychom ztratili vlastnosti ducha. Protože každý sektor vesmíru se vyznačuje jinou hustotou a podmínkami vzniku svých struktur, bylo i zde zapotřebí našeho univerzálního tělesa. Naše genomy nám pomáhají chránit se před různými povětrnostními podmínkami a různými živly, které můžeme také ovlivnit. Máme tedy 12 jemných těl, která se mohou hodit za různých podmínek. A také Světelné tělo Země, Galaktické světelné tělo a Kosmické světelné tělo, v nichž se nachází naše složitá vesmírná struktura. To však není vše, co máme. Z dlouhodobého hlediska nemáme 12 vláken DNA, ale 360 vrstev. To je samozřejmě vzdálená perspektiva, ale 36-ti vlákno se již projeví v 5. dimenzi a 72-ti vlákno se projeví v Kosmickém Světelném Těle. To je vše, co jsme na evoluční cestě získali a ještě získáme. Proto mluvíme o rozšiřování a ovládání těchto jemnohmotných těl, což může být v jedné dimenzi nebo hustotě směšné, ale v jiné docela užitečné. Je tedy třeba co nejhlouběji prozkoumat fyzické tělo, všechny jeho schopnosti a možnosti, a jemnohmotnými těly se můžeme zabývat později. Ale v mé skupině na nich také pracujeme, poznáváme jejich schopnosti, učíme se o struktuře DNA a o tom, co dokáže. Jedním ze způsobů je zlepšení a omlazení těla, práce na DNA éterické a subtilní úrovně. Pomocí své duše a ducha neustále pracujeme na éterickém, astrálním a mentálním těle. Pomocí astrálního dvojčete se učíme přecházet do astrálu, nemluvě o tom, že všechny struktury podrobně studujeme. To vše je dostupné prostřednictvím DNA, kroniky Akaši, obnovy buněk pomocí správného naprogramování. Totéž se týká čištění čaker a kanálů, zdokonalování všech těl, které provádíme především, zvyšování kundaliní a formování nové struktury těla. Vše se provádí postupně, tak, aby nedošlo k poškození zdraví a ducha.

Ráda bych také upozornila rodiče na jejich děti. Téměř všichni jsou nyní indigoví, protože modrá je barva jejich aury. Přicházejí s již fungující Merkabou, která jim umožňuje dělat úžasné věci, ale také pomáhat spouštět Merkabu dospělých. Merkaba je napojena na tenká tělesa v oblasti třetího oka a lze ji ovlivňovat zvenčí, jak jsem již psal. Lidé se ještě nevymanili z otroctví svých iluzí, ale čas jde dál, věci se mění! Na Zemi existují bioroboti, ale lidé mají velmi odlišné schopnosti a možnosti. Musíme si uvědomit, že vše vychází z našeho pohledu na svět a na život. Jsme schopni změnit náš svět k lepšímu a nikoho nemusíme vinit za to, co děláme sami. Shora nám pomáhají, jak jen mohou, ale většinu práce musíme udělat sami. Koneckonců jsme to my, kdo se rozvíjí a roste, rozšiřuje a zvyšuje své vědomí, pokud si to přejeme. Kdo nemůže nebo nechce, je jiná věc!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14507

Zpět