3768 Aldebaran Cosmic agency

[ UFO ] 2021-11-21

CYNDRIEL - ALDEBARAN
Anéeka: Cyndriel je planeta třídy M. Má příjemnou vyšší průměrnou teplotu. Je tam velmi horko, srovnatelné s Gobi nebo Saharou na Zemi, se skalnatými horskými oblastmi, jako jsou hory v Coloradu. Celá planeta je převážně poušť s velkým množstvím podzemní vody, na povrchu je vzácná. Má však několik velkých jezer. Žije zde spousta pouštních živočichů. Je plná exotického života i exotických rostlin.

Hmotnost je 0, 7 g, na povrchu 1, 0 g. Vysoký obsah kyslíku, téměř 80 %. Toxická pro pozemšťany, pokud se nejprve neaklimatizujete, ale ne pro Temmer, který ho má také vysoký. Přesto je Cyndriel považován za planetu, která se blíží takzvané superobyvatelné planetě, jako Temmer a Erra. Planety, kde se žije snadněji než na Zemi. Planety, které jsou životu nakloněny více než Země. Alfrata je další velmi obyvatelná, stejně jako Venuše, která není horkou hromadou plynu, je krásná a obyvatelná.

Cyndriel se nachází v blízkosti velkého oranžového prstencového obra Aldebaranu, který má kolem sebe také mlhovinu. Aldebaran je součástí Hyád. Vzdálenost od Země je 64, 5 světelného roku. Plejády 440 - průměr na Taygetu.

Ve dvou rovinách vypadají blízko, ale když je vidíte ve třech rovinách, jsou daleko jako Orion, protože dvě z hvězd Orionu jsou nejblíže, zatímco ta uprostřed je nejdále od ostatních dvou. V duchu přemýšlím o tom, kde se co v prostoru kolem Plejád nachází. Hvězdná mapa (video).

Když se vrátíme k Cyndriel, prstence hvězdy Aldebaran nejsou jako prstence Saturnu. Saturnovy jsou v poměru ke kouli příliš velké. Na Cyndriel jsou blíže a jen vnitřní kruh. Prstence jsou z kovových hornin. Mlhovina obklopující Aldebaran je tvořena převážně bílým plynem a prachem, který získává oranžovo-červenou reflexní barvu hvězdy. Na rozdíl od mlhoviny v Plejádách mlhovina Aldebaranu téměř výhradně obklopuje velkou hvězdu, takže se zdá být ještě větší. Nejedná se však o rovnoměrný zákal jako v případě mlhoviny M45, ale o proudy nebo pruhy s vyšší hustotou. Celému Aldebaranu a samozřejmě i Plejádám dodává snový nádech.

Sluneční soustava Aldebaran má tři malé planety typu Země nebo M (obydlená pouze Cyndriel) a dvě superobří planety, jedna o velikosti Jupiteru a druhá o velikosti Neptunu, na vzdálených vnějších oběžných drahách. Tři malé skalnaté jsou blízko Aldebaranu, pouze Cyndriel, planeta číslo 3 je vhodná k obývání. První dvě jsou příliš blízko a s velkou radiací, jako na Merkuru, není tu nic než skály.

Obě superobří planety mají obyvatele, živočichy podobného typu jako na Jupiteru, Saturnu, Uranu a Neptunu. Nemají žádný povrch, jen plyn, který se postupně stává hustším a hustším bez definovaného povrchu.

Aldebaran má tedy soustavu pěti velkých planet a bezpočtu malých planetek a asteroidů, které obíhají v širokém vnějším pásu od slunce, podobně jako Kuiperův pás. Pokud jde o jména, v tuto chvíli je nemám. Veškerá moje pozornost k Aldebaranu se soustředila na Cyndriel a Velké slunce.

Co se týče hvězdy Aldebaran, není příliš rušná. Má skvrny, ale jde o velmi silnou hvězdu, která vyzařuje velké množství záření, a proto je v porovnání se žlutým Sluncem obtížně zvládnutelná. Vyzařuje příliš mnoho energie, přetěžuje lodě a činí je nebezpečnými. Je prostě příliš velká a je zbytečné s takovou hvězdou zacházet, když máte možnost použít normální menší hvězdy. Nachází se na strategickém místě, ale díky Hyádám můžete jako tranzitní systém použít žlutá slunce, přičemž silnou, a tedy obtížnou hvězdu Aldebaran ponecháte stranou.

Obří hvězda má mnohem menšího průvodce, hvězdu Aldebaran B. Přestože se značně liší velikostí, lze říci, že se jedná o binární nebo víceméně binární systém. Hmotnostní rozdíl mezi nimi není tak velký. Aldebaran B je malý červený trpaslík a Aldebaran A je oranžový obr. Je to binární systém, ale ne že by existoval další takhle velký Aldebaran.

Co se týče planety Cyndriel, Taygeta tam má už dlouho velkou kolonii. Tato oblast je velmi zvláštní, velmi mystická. Samotná Cyndriel je pro Taygetu velmi exotická. Mnoho lidí hlásí paranormální jevy a zážitky, které mění vědomí v této oblasti. Mnozí Taygeťané tam jezdí za existenciálními odpověďmi a esoterickými zážitky. Aldebaran jako hvězd je sám o sobě velmi hypnotický. Také čas je zde značně pozměněn a na povrchu je vnímán jinak než na oběžné dráze. To je pro planetu vzácné a neobvyklé. Zatím není známo, co nebo proč se to děje. Něco, co souvisí s obklopující mlhovinou a samotným Aldebaranem, jeho blízkostí.

Z povrchu Cyndriel, a z oběžné dráhy ještě více, je Aldebaran hrozivý svou velikostí a prstenci. Máte pocit, že vás Slunce tak blízko spálí, ale samotná mlhovina odfiltruje velkou část Aldebaranu, takže na Cyndriel ani při její blízkosti k Aldebaranu nepůsobí nesnesitelné teploty, i když jeho vliv je velmi velký.

Při východu nebo západu slunce dominuje celému obzoru měkkou oranžovou září a jeho výrazné prstence září chromově nebo stříbrně. Velmi cizí scéna. Neexistují slova, která by vyjádřila, jaké to je být na Cyndriel. Říká se, že se podobá ʺTatooniiʺ, planetě Luka Skywalkera z Hvězdných válek, ale ne, to se prostě nedá srovnat.

Cyndriel je sen. Je to metafyzické místo. Přehnaně. Naplní vaše smysly. Hraničí s bizarností a psychedelií. Opravdu nepřeháním. Je to tam prostě neskutečné. Byla jsem tam v roce 2016, těsně předtím, než jsem v březnu 2016 přijela sem. Byla to zastávka lodi Ventra, na které jsem byla jako kadet posádkou. Pro mě to bylo velmi těžké, protože to byl první exosluneční systém mimo Taygetu, který jsem viděla, zcela cizí, tak děsivé. Také jsem se bála, protože jsem ničemu nerozuměla. Nic, co by mi bylo povědomé, pokud bych tam nebyla uvnitř základen Taygety. Venku nebylo nic povědomého, ale nic.

To slunce je opravdu beze slov, zastrašující. Ta oranžová koule v mlžném oparu a ještě s těmi stříbrnými kroužky, která všemu dominuje. Není to jako slunce na Zemi nebo na Taygetě. V poledne zabírá 90 % oblohy Cyndriel a vy máte opravdu pocit, že vás spálí. Nechápeš, proč tě to nepálí, když jsi tak blízko. Další věc je, že tam není noc, jen se trochu setmí a vesmír nebo hvězdy nejsou skoro vidět. Jsou rozmazané, nebo zakryté mlhovinou, která je neustále osvětlena. Pokud vás zajímá astronomie s dalekohledem, Cyndriel pro vás není to pravé místo.
Kromě toho se tamní doba těžko počítá, ale já jsem měla pocit, že jsem tam byl asi týden, a dokonce se mi ulevilo, když loď skočila zpátky do hyperprostoru. Slunce dominuje všemu.

BIOLOGICKÁ DYNAMIKA A PŮVODNÍ POPULACE:
Anéeka: Všechno v Cyndriel je pro tebe neznámé. Všechno je obrovské. Cítíte se pak velmi malí a bezvýznamní. Všechno je hrozivé. Tím spíš, že to nevíte. V Cyndriel tě ohrožuje všechno. Všechno vypadá nebezpečně. Každá rostlina a každé zvíře vypadá, jako by vám mohlo něco udělat, navíc v přehnaných barvách se spoustou červené, žluté a oranžové. V Taygetě i na Zemi označují jed. Rostliny jsou zvláštní, některé z nich průhledné, také s červenou barvou místo zelené. V rostlinách převládají pouze odstíny červené.

Kameny a hory jsou obrovské a bez svahů, hrozí pádem dolů a jsou prostě obrovské. Hodně dominují šikmo převislé skály. Ten pocit prázdnoty, neustálého nebezpečí, nemožnosti se před něčím schovat, vás zahltí a zároveň je zde velmi silně přítomna realita Cyndriel, všechno je tam vlídné, všechno je přátelské, nic vám neublíží. Je to jen vaše vlastní mysl, vaše nevědomost, která ve všem vidí nebezpečí. Nic vám tam nemůže ublížit víc než logika.

Také čas je zde značně pozměněn, neboť vnímání času na povrchu se od vnímání času na oběžné dráze velmi liší. Čas z pohledu člověka na povrchu, řekněme při pohledu na rostliny a krajinu, je stejný jako z povrchu jakékoli jiné planety nebo lodi. To je však relativní pro každého člověka, protože je to on sám, kdo vytváří toto vnímání času. To je důvod, proč se cítí nebo vnímá stejně. Vzhledem k jinému bodu, povrch versus oběžná dráha, může existovat velký rozdíl, který lze spolehlivě změřit pouze pomocí dvojích hodin.

TOPOGRAFIE A PODNEBÍ:
Co jsem viděla, nevím, jestli je to tak na celé planetě, to není tak husté rostlinami. Jako poušť, téměř celý povrch je členitý, co se týče topografie, s několika rovinami, samé vysoké skály. Skály jsou takové kvůli větrné erozi. Celá planeta je kvůli přímému vlivu záření podobná poušti. Hodně zde také fouká vítr, často se objevují písečné bouře a vichřice. Proto se většina infrastruktury planety v podobě měst a zařízení nachází pod povrchem.

Průměrná teplota je samozřejmě příjemných 25 až 35 stupňů Celsia. Existují teplejší a chladnější oblasti. Například v pouštních oblastech můžete v extrémních místech narazit na mráz, od minus 80 stupňů do více než 50 stupňů.

Cyndriel je překvapivá, působí velmi nepřátelsky, přitom je velmi benevolentní. Zdá se, že vás chce všechno zabít nebo vám ublížit, přitom vás tam nic neničí, samozřejmě jen to logické. I trnité nebo špičaté rostliny jsou velmi jemné. Rozpouštějí se mezi prsty. Neublíží vám.

Cyndriel jako základna nebo kolonie je místo, lidsky řečeno, turistické. Každý ho chce navštívit. Také kvůli mystickým zážitkům, které přináší. Skutečnost, že zde není noc, ji ovlivňuje natolik, že flóra a fauna je zde velmi odlišná. Má málo společného s jinými místy, protože musí být v souladu s tím, že cyklů je málo. V Cyndriel je jen slunce nebo stín, nikdy ne tma. Organismy jsou tedy pro toto místo zvláštní, přizpůsobené tomu, že zde není noc. Tamní organismy se vyznačují tím, že potřebují mnohem méně slunečního záření než zde nebo na Erře či Temmeru. Nejsou tedy příliš citlivé, protože mají hodně slunce. Procesy fotosyntézy jsou proto pomalejší, protože rostlina je před zářením více chráněna, než aby toto záření vyhledávala jako rostliny na Zemi. Díky tomu mají tamní rostliny výraznou červenou nebo oranžovožlutou barvu, která je v kontrastu se zelenou barvou Erry, Temmeru nebo Země. Zvířata jsou také přizpůsobena velkému slunečnímu záření díky velmi silnému nebo šupinatému pancíři či kůži, zejména na hřbetě. Rostlinožrouti jsou tam hojní, protože rostliny jsou obzvlášť výživné. Všude jsou například malé ještěrky se šupinami na zádech, které se živí rostlinami, hlízami a semeny.

Zvířata a rostliny, které se nacházejí na jiných vzdálených planetách, nenajdete. Například na Erře jsou králíci a zajíci, stejní jako na Zemi, ale na Cyndriel nic podobného není, proto je to taková exotika. A zároveň, protože není nebezpečná, je vhodná k cestě, protože vám dává zkušenost, že jste na úplně jiné planetě, než je ta vaše. Erra nebo Temmer je sama o sobě velmi podobná Zemi. Když ji vyfotíte, splyne s mnoha dalšími podobnými superobyvatelnými planetami. Ale ne Cyndriel. Je to jednoznačně cizí svět.

ROSTLINNÉ ŘÍŠE:
Rostlinám dominuje červená barva. Je to červená fotosyntéza. Je to legrační, protože červená a zelená jsou samy o sobě příbuzné barvy, takže barvoslepí lidé je od sebe nerozeznají, takže jde jen o fotosyntézu. Jen se přizpůsobila červené barvě kvůli vlivu Aldebaranu, protože vliv Aldebaranu způsobuje, že fotosyntéza je červená, protože se řídí specifickými frekvencemi, kde je tato vlnová délka pro buněčné procesy nejúčinnější. Rostliny jsou zde velmi převislé, jako by to byly kaktusy s dlouhými, břitkými sukulentními listy, ale průhledné s načervenalým nádechem a jejich mízovody jsou rovněž viditelné v červené barvě jako krevní cévy. Na Cyndriel je obrovské procento rostlin průhledných nebo poloprůhledných jako listy aloe, ale v červené barvě a bez krunýře, jen s průhledným vnitřkem. Tato forma rostlinám dominuje. Barva je uvnitř, průhledná část, jako by šlo jen o ochrannou membránu na vnější straně. Rostliny se přizpůsobily ochraně před nadměrným zářením Aldebaranu tím, že změnily svůj vzhled na průhledný, takže paprsky, záření, jimi procházejí a nezůstávají v nich. Adaptace na určité vlnové délky záření Aldebaranu.

Záření je transformováno planetami. Nejsou inertní. Dělají to pomocí vlastního elektromagnetického pole, magnetosféry, a atmosférou, která se zase mění a utváří vzájemným působením živých bytostí, ať už rostlin nebo zvířat. Rostliny mají větší přímý vliv. Pokud jde o podivnější věci, na Cyndriel existuje druh dlouholistého kaktusu, který se podobá rostlině maguey, jak se jí říká v Mexiku, která vyrůstá z jádra. Vypadá podobně, ale v červených a oranžových barvách s fialovými špičkami, ale stejně nahoru i dolů, a má tendenci vznášet se ve vzduchu v malé výšce, ne více než 3 nebo 4 metry. Není to kvůli plynu. Je to kvůli antigravitační vlastnosti, kterou má. Neznám odpověď na otázku, jak a proč, ale vyskytují se ve skupinách a vítr je přemisťuje po celé oblasti. Vyhazují spory do jezer a tam rostou plovoucí. Jakmile dospějí, vyplavou z vody. To, co je nutí vznášet se, je něco, co mají ve svém jádru. Nejvíce by o tom asi věděla Yazhi Swaruu. Je to jedna z nejpodivnějších věcí, které jsem kdy viděla.

ŽIVOČIŠNÁ ŘÍŠE:
Zvířata na Cyndriel mají velmi načervenalou kůži, také do hněda ve způsobu šupin jako štíty, ale je tam málo zvířat na povrchu. Zvířata obvykle vyhledávají stín velkých skal. V Cyndriel převládají malí plazi. Jedná se o nejpočetnější populaci. Hojně se zde vyskytují malí plazi v podobě leguánů a ještěrů. Ne větší než metr. Opět průhlední načervenalí. Můžete si prohlédnout jejich vnitřní orgány jako u některých jeskynních salamandrů na Zemi. Jsou zde také obojživelníci. V porovnání s Taygetou, kde jsou ptačí druhy hojné, se v Cyndriel téměř nevyskytují. Všichni ptáci mají oranžovou barvu jako maskování. Proto je lze pozorovat jen zřídka. Neexistuje druh, který by nebyl oranžový nebo velmi jednotně žlutý či rezavě červený. Co se týče savců, vyskytuje se zde velké množství malých krysovitých savců. Dlouhonozí, pouštní, s dlouhými mravenečníkovými tvářemi, protože jsou převážně hmyzožraví a používají se ke stejnému účelu. Málo velkých zvířat. Žádná není velká jako kráva nebo kůň. Vše menší.

Jsou tam i další druhy, které neumím zařadit, protože to nejsou ani plazi, ani savci. Biologicky jsou příbuzné rostlinám. Vypadají jako velcí hlodavci, ale jsou to rostliny. Velmi inteligentní. Velmi mobilní. Něco jako dikobraz se zploštělým šupinatým krunýřem, který se podobá želvě, ale není tuhý, a živí se řasami a zeleným slizem, který pokrývá jezera. Mají hnědou barvu. Velikost velké kočky domácí. Vypadají spíš jako zvířata. Samy o sobě nevypadají jako rostliny, ale jejich genetika taková je. Jejich buněčná struktura je stejná jako u zeleniny. Jejich kůže, šupinatý krunýř produkuje fotosyntézu podobně jako naše kůže produkuje vitamin D. Mají žíly s krví, ale je to jiné, zelená krev. Mají nehty, ale nemají zuby. V tlamě mají něco jako filtry, které používají jako kachní zobák, jimiž filtrují pevné látky z vody a ty pak konzumují. Oči vypadají černě. Také se trochu podobá šedým rasám. Také se slunečními clonami kvůli agresivnímu Aldebaranu, i když ne tolik, jak bychom očekávali. Mají oči mandlového tvaru a uvnitř jsou celé černé, přičemž kromě víček mají ještě jakousi další vrstvu slunečních clon. Jejich molekulární genetika, organismus a metabolismus jsou rostlinné, nikoli živočišné. Stejně jako šedí ze Zeta Reticuli. Jsou to rostliny. To není úplně neznámé, protože šedí mimozemšťané, ti klasičtí, ze 165 známých druhů jsou více než z poloviny také rostliny. Američané na základně Wright Patterson, kam odvezli roswellského mimozemšťana, pojmenovaného EBE-1, když začal kolem roku 1955 churavět a nakonec zemřel, museli vyhledat pomoc botaniků.

Vrátíme-li se k Cyndrielským živočišným druhům, existují také plazo-hybridní savci, kteří ve skutečnosti nejsou ani jedním z nich. Sají, ale líhnou se z vajec jako dinosauři. Podobný ptakopyskovi, ale zploštělý a větší než lama, ale tvarem připomínající velblouda se zobákem. Je to polovodní druh, podobně jako hroch. V Cyndriel to znamená, že je polopodzemní, jak jsem řekla, má mnoho jezer, ale většina z nich je ve stínu, jinak by se vypařila, protože povrch je trochu porézní jako sýr gruyere. V polozemských dutinách jsou jezera a život tam většinou vře. Představte si však, že hora je pórovitá, tvořená čistými zaoblenými dutinami s oblými pilíři podpírajícími stavby nahoře a sluncem pronikajícím skrz četné prohlubně a pod nimi jezera plná červených rostlin a živočichů. Jezera na volném prostranství jsou velmi slaná, koncentrovaná. Zvířata se jim zpravidla vyhýbají. Všude kolem jsou však rostliny typu sukulentních kaktusů (Cactaceae). Vše v červených barvách. Někteří plazí kříženci savců vypadají jako psi se šupinami a ještěřími obličeji. Vypadají nebezpečně, jsou rychlí a vydávají ošklivé zastrašující zvuky, ale neškodí, jsou to býložravci. Kladou vajíčka, ale sají. Netřeba dodávat, že ptakopysk není suchozemský. Ve vodě žije také mnoho druhů bezobratlých měkkýšů. Ve vodě, dole. Příbuzní chobotnic a olihní, ale sladkovodní.

Také je zde nespočetné množství létajícího hmyzu. Cyndriel nemá s ostatními planetami žádné společné rostlinné ani živočišné druhy. Proto je to turistická destinace, kvůli zážitkům z pobytu v cizině. Nenarazíte na žádného z běžných zajíců, kteří se vyskytují na mnoha místech. Vše, na co se podíváte, je k nepoznání a původní. Jsou si fyzicky podobní, ale nejedná se o stejný druh. Například rostliny mají většinou listy a zvířata mají většinou čtyři nohy a hlavu. Zdá se, že jde o univerzální konstanty, ale tím podobnost končí. Sice bychom je mohli vždycky zařadit mezi něco, co je známé jako druh savce nebo vejcorodé či sukulentní rostliny a kaktusy, ale jen do určité míry.

PŮVODNÍ OBYVATELSTVO
Cyndriel má původní obyvatelstvo. Je zde řada energetických bytostí, které obývají 6D, 7D a vyšší. Jmenují se Amélie. Nevím, jestli je to jméno Taygetské se základem Navajo. Toto jméno se používá všude a u více ras. Nemyslím si, že by bylo Taygetské, Navajo nebo Andromedské. Vím, že to zní povědomě, skoro jako ʺAmélieʺ ve francouzštině. Nevím, jestli to s tím souvisí nebo ne, ale ten název je velmi starý a velmi používaný. Tyto bytosti se nechávají vidět jen zřídka a donedávna nebyly ani uznávány jako civilizace, protože jsme je nikdy jako civilizaci nevnímali, ne tak, jak ji chápeme my. Prostě jsou, jako by jim stačilo ʺbýtʺ. Nemluví. Jsou pouze telepatické. Objevují se jako světelné bytosti v horách. Při lezení v jeskyních nebo vysokohorském táboření v Cyndriel není setkání s nimi ničím neobvyklým. Mají humanoidní podobu, ale pouze jako mlha modrobílého světla. Víme však, že z těchto dimenzí se mohou projevit jako cokoli chtějí, jako člověk, pes, brouk. Mají svobodu a sílu vyjádřit se a ukázat se vám tak, jak cítí, že je to pro ně nejlepší. Obvykle se projevují v podobě, která je pro každého člověka nejvhodnější. Jak je vyjádřeno ve filmu ʺKontaktʺ z roku 1997 s Jodie Fosterovou, že se mohou projevit jako jejich zesnulý otec nebo jako nějaká osoba, která kontakt zbožňuje, nebo jako náboženská bytost. V závislosti na vědomí diváka. Zdá se, že se proměňují, ale je to jen energie. Vědí to. Vědí, že vše je iluze, a využívají toho stejným způsobem, aby měli větší vliv na svůj kontakt. Jsou však vždy pozitivní, transcendentální, mystické. Nevím, jestli se cítí být napadeni turisty, napadlo mě to samé, ale turisté obvykle nenapadají celou planetu. Do určitých oblastí byste neměli chodit, například do rezervací. Myslím, že nemají rádi, když je někdo napadá. Ale na druhou stranu, protože mají vysokou hustotu, jsou jako v paralelním světě, kde se jich nikdo nedotýká. Oni nás nechávají na pokoji a my, Taygeťané, necháváme na pokoji je.

TAYGETSKÁ KOLONIE:
Anéeka: Taygetská kolonie na Cyndriel, Aldebaran, je také stará až 500 000 let. Taygeta je jako civilizace mezihvězdná už 800 000 let. Nezapomeňte, že tyto časové údaje jsou pouze orientační. V 5D nemůžete normálně počítat čas jako na Zemi, ale tohle jsou údaje, které jsem zaznamenala z lodních databank z doby, kdy tu byla Asket jako vůdce. Taygeta sama je a vždy byla charakterizována jako velmi objevitelská civilizace. Tehdy byly malé kolonie na mnoha bezvýznamných místech jen proto, že se tam některým lidem líbilo. Ale později, jak se zvyšoval vliv etiky na využívání a invazi na různé planety a místa, která nám nepatří, přestala být naprostá většina základen nebo kolonií Taygety rozesetých po galaxii využívána. Postupem času byly kolonie rozpuštěny, protože přestaly být využívány a lidé se o ně přestali zajímat nebo jednoduše ukončili jejich životní cyklus. Na druhou stranu Cyndriel byl, respektive vždycky byl, velkou kolonií po dlouhou dobu, a protože měl velké množství obyvatel, zůstal jako jediná kolonie, a protože neměl žádnou civilizaci, nebo ne tak docela, pak podle pravidel etiky Taygeta nemusela tuto oblast opustit.

Pokud jde o to, co tam dělají, v Cyndriel dělají práci na kosmodromu. Nejen pro Taygetu, ale hlavně pro všechny členy Rady Alcyone a také vědecký výzkum. Jsou tam i jiné rasy, ale je jich málo. V místě převažují Taygeťané, Engané a Solatiané. Neexistují žádné základny jiných ras. Jsou závislí na zařízeních společnosti Taygeta. Proto je Cyndriel považován za taygetskou kolonii, jedinou mimo M45, Plejády. Místo je však většinou využíváno pro důchodce nebo turistiku. Žije zde trvale usazené obyvatelstvo Taygetů, a turisté. Základny se většinou nacházejí na půli cesty mezi rovníkem a póly planety. Jsou i na pólech a na rovníku. Hlavní základna, velká kolonie, je v polovině cesty, protože na rovníku je příliš horko. Základny jsou z větší části pod zemí. Jsou polopodzemní a mají příjemnou teplotu. Jedná se o stavby nebo budovy zakončené kopulemi s mnoha skleněnými okny. Nejedná se o krabice, ale o stavby ve tvaru prohlubně nebo vlnovky. Nahoře jsou zaoblené a kolem nich jsou esplanády se zahradami. Esplanády pro příjezd malých transportů. Většina základny je však z bezpečnostních důvodů v podzemí. Ani nevím proč, protože se tam nikdy nic neděje. V budovách s velkými prosklenými okny žije většina lidí. Právě tam jsou obývací pokoje, ložnice, pokoje a jídelny. V Taygetě, a tedy i v Cyndriel, je mnoho podobných, jaké jsou často k vidění v Taygetě a Cyndriel. Vždy se připojíte, zejména ve veřejných budovách, jako jsou nákupní centra nebo nákupní střediska.

Na rozdíl od jiných nehostinnějších míst, jako je Mars, kde je 90 % nebo více kolonií pod Zemí, na Cyndriel je to nejen nedůležité, ale zmařilo by to účel návštěvy planety, protože jde především o to být venku a užívat si zvláštní, krásnou a neobvyklou krajinu. Můžete být normálně na povrchu. Samotné prostředí je méně nepřátelské než na Zemi. Je tu spousta kyslíku, ale vyvolává to ve vás velmi silný snový pocit, jako byste se ocitli v nereálném světě, jako v něčem, co je vytvořeno počítačovou imerzí, ale skutečném. Působí na vás něco jako pocit euforie, který zažíváte na vysoké hoře. Proto tato zvláštní krajina napomáhá introspekci, a tím i mystickým zážitkům. Záření na vás nemá vliv. Je mírné. Pokud nejste venku mnoho hodin, nepálí vás. Proto asi spousta zvířat nosí brnění. Frekvence slunečního záření je také vyšší. Není to tak, že by záření neexistovalo, je ho hodně, ale je to velmi vysoká frekvence, vysoká hustota, tak bych to popsala. Co se týče zemědělství, na Cyndriel se hospodaří pod zemí, a to pomocí speciálního vybavení, jaké se používá na velkých lodích. Zemědělství na Taygetě je vnější, tradiční. Na lodích se hospodaří na speciálních agronomických palubách se simulovaným slunečním zářením, se speciálními lampami a zavlažovacími systémy s hnojením půdy, které se liší podle plodin. Akvaponické systémy se však běžně používají ve velkých přístřešcích.

Přestože na Cyndriel existují jedlé rostliny, musíme si přinést a vypěstovat vlastní druhy, abychom zajistili správnou stravu pro náš organismus. Proto se to dělá v podzemí pomocí systémů srovnatelných s těmi, které se používají na velkých lodích, abychom měli kontrolu nad typem záření a denními/nočními cykly rostlin a nebyli invazivní pro okolní svět nebo pro biologii Cyndrielu, protože bychom mohli neúmyslně importovat rostliny, které by narušily rovnováhu místního ekosystému. Cyndriel je pro Taygetskou mysl velmi exotická. Dokonce i nacisté si tam chtěli jít pro odpovědi. Říkali, že je to místo zrodu árijské rasy, jak jasně ukazuje náš vzhled. Všichni jsme takoví, proto to spojili. A také pod vlivem toho, co jim říkaly dívky z Vrilu, které tam byly s nimi. Z Rashellina týmu v letech 1919 až 1945. S cílem zastavit druhou světovou válku. Ale jak říká Yazhi, spíše tomu napomáhaly. Kromě esoterických důvodů vzali údaje ze starověkých textů včetně keltských, sumerských a egyptských, které nacistům naznačovaly myšlenku původu árijské rasy v Aldebaranu. Podle těchto starověkých záznamů potvrzených Rashell, prý odtud přišli Anunnaki, nordičtí Árijci, my. Také Engan a v menší míře Solatiané, protože jsou příliš bílí.

Cyndriel je sen. Hodně ticha. Je vhodný k introspekci. Vše se zdá být neskutečné, mystické, snové. Proto přežila taygetská kolonie Aldebaran. Jediná, která existuje mimo Taygetu, samozřejmě nepočítáme-li menší dočasné základny, protože i na Zemi nějaké byly.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/cyndriel-aldebaran-sin-video

Zpět