3756 Východ z kola Sansáry Magda Funia

[ Ezoterika ] 2023-01-20

Kvantový přechod Země je uzavřením nízkovibrační zkušenosti planety. Mnoho Duší, které se ponořily do hmoty a zapomněly, že jsou nejčistším Božím Světlem, si na sebe nakonec vzpomene a vystoupí z kola reinkarnace (Sansara). Mnoho duší uvízlo na Zemi, protože zapomněly, kým skutečně jsou. Přestali na planetě cítit svou pravou božskou podstatu a bezhlavě se ponořili do pozemských her: hrají role a skrývají se pod maskami. Neustále hromadí negativní karmu, která jim nedovoluje opustit tuto planetu. Musí se převtělovat: umírat a rodit se - dokud se nestanou zcela svobodnými a nezačnou hrát hmotné hry. Mnoho duší v těchto hrách uvízlo na tisíciletí nebo dokonce miliony let.

Nyní nastal čas, aby planeta přešla na novou vibrační úroveň, a aktivně opouští nízkovibrační energetické vrstvy. Nebude na ní žádná nízká bolest, utrpení. Planeta se rozhodla přejít do energií Lásky, do Božského Světla. Lidé jsou probouzeni silnými světelnými proudy a nejrůznějšími druhy pomoci (a dokonce i tvrdými lekcemi probuzení: válkami, kataklyzmaty, nemocemi, ztrátami materiálních hodnot. . . ), protože je to pro ně poslední šance, jak se vymanit z hmotné hry na Zemi.

Existují však duše, které kdysi žily na Zemi. V určitém okamžiku se probudili, osvítili, vystoupili z kola sansáry (reinkarnace) a dokonce individuálně vzestoupili. Dlouhou dobu pomáhali planetě a lidstvu z jemnohmotných úrovní jako Nanebevzetí Mistři, Svatí, Osvícení. Nyní, kdy planeta a lidstvo velmi potřebují pomoc vysokých vibrací, se mnozí z nich znovu inkarnovali sem. Přišli dobrovolně a nejsou zahrnuti do kola Sansary. Museli na sebe vzít určitou tíhu karmy, ega, aby se ponořili do hmoty, ale jsou to tak silné Duše, že se již v těchto energiích ʺnetopíʺ.

Jsou to Duše, které si hluboko v sobě dobře pamatují svou pravou Božskou podstatu. Volá je a nedá se umlčet. Proto se rychleji probouzejí a otevírají. Mnoho věcí k nim přichází zevnitř. Objevuje se řada jemných schopností. Vzniká spojení s jejich Vyšší bytostí. Jsou aktivně vedeni! Tyto duše přichází, aby svou vysokou energií pomohly planetě a probudily lidstvo. Jsou to tak moudré duše, že už neběhají kolem a nesnaží se někoho zachránit a otřást. Září a jsou živým duchovním příkladem. Lidé jsou přitahováni ke svému Světlu, aby se zahřáli, otevřeli a probudili v sobě svou pravou podstatu. Nehledají nikoho, kdo by jim pomohl, protože lidé si je najdou sami nebo je světelné síly vedou jakoby za ruku.

Všechny duše jsou jasným Božím světlem. Někteří lidé na Zemi se potřebují probudit, probudit se ze spánku hmotných iluzí, vystoupit z kola reinkarnace a žít na vysokých energiích. Další musí teprve přijít a probudit ostatní, aby pomohli planetě v tomto důležitém období kvantového přechodu.

Svět se mění, lidé se probouzejí a není cesty zpět!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14479

Zpět