3738 Kruhy v obilí - hlavní účel Cosmic agency

[ UFO ] 2023-01-03

Swaruu (9): Jak se dalo očekávat, kruhy v obilí nemají jediný důvod. Mnohé z nich vytvořili vtipálci, ale většina, u níž je celkem zřejmé, které z nich jsou nejsložitější, pochází od různých mimozemských ras, včetně Andromedy, Antárie, Dieslientiplexu, Kentaurů a Taygety.

Robert: Jaký význam má většina z nich?

Swaruu (9): Některé jsou symboly myšlenky uložené v lidském podvědomí, která se znovu vynoří, když symbol uvidí v médiích, aktivuje paměť v DNA, jiné nejsou nic jiného než ʺpozdravyʺ od jiných ras, ʺjsem tady, zvykej siʺ. Je to součást toho, že o sobě dáváme postupně vědět.

Robert: Proč někteří farmáři ty kresby rychle odstraňují, dostávají za to zaplaceno od vlády? Proč si mimozemšťané vybírají určité oblasti, kde ty agroglyfy dělají?

Swaruu (9): Nevím, ale je možné, že to říkají, aby se ospravedlnili. Nechtějí, aby se na ně dívalo víc lidí, protože jim zničí zbytek úrody. A hlavní důvod kruhů - je to komunikace mezi ET, jsou to signály zanechané posádkou lodi jako ukazatele času.
Jako X v jeskyni, aby věděli, že se vrátili do stejné časové linie, sama jsem je používala. Mezi různými rasami, pro stejnou rasu i pro sebe. Zanechávala jsem po sobě stopu, a když jsem se vrátila, hledala jsem ji. Podle toho, jak byla značka čerstvá, bych určila, jak dlouho jsem byla pryč nebo zda jsem se stihla vrátit na základní linii. Já i ostatní posádky je děláme, abychom se orientovali, učí se to v akademii nebo ve škole pro piloty elitních tratí v SandClocku. Jsou konečné, ty kruhy, proto je děláme.

Robert: Jsou téměř vždy v Británii, proč právě tam?

Swaruu (9): Británie je plná portálů, kterými lodě přicházejí a odcházejí.
Navíc podle zvyklostí je to známý navigační bod, jako je Montserrat, kromě mnoha jiných míst. Lodě používají navigační koridory stejně jako letadla. Kruhy jsou tištěny lodním vlečným paprskem, stejným ʺpřístrojemʺ, který slouží k upevnění nákladu nebo lidí na palubu, paprskem s gravitací manipulovaným uvnitř.

Robert: Máte nějaké výkresy, které často používáte? Geometrické a trojrozměrné kresby.

Swaruu (9): Ano, jsou jedinečné pro každou posádku. Jen lidé a jejich ego by naznačovali, že je to jen pro ně, ale není to tak. Jsou to mimozemšťané, kteří komunikují s mimozemšťany.

Robert: Někdy se zdá, že někteří varují před něčím, co se objeví v budoucnosti. Třeba předpovídají něco, co se stane se Sluncem nebo s nějakým lunárním cyklem.

Swaruu (9): Dají se vykládat mnoha způsoby, záleží na úhlu pohledu. Ano, je to možné, ale já jsem takové neviděla. Viděl jsem jen markanty, žolíky a ty, které aktivují DNA.

width=

Robert: Je tenhle skutečný?

Swaruu (9): Tenhle je a já ho dobře znám, stejně jako poselství uvnitř. Je reptiliánský a má klíčový bod, který má zmást. Neříká, jestli si mají dávat pozor na toho na obrázku, nebo ten na obrázku je ten, kdo říká zprávu. Ani jedno, ani druhé. Vzkaz je Draco a bytost je záporný Maitre.

width=

Robert: A co tenhle?

Swaruu (9): Sassani. Ta s maskou Marsu, nevím, kdo si ji nasadil.

Robert: Sassani, co je to?

Swaruu (9): Odpověď na lidskou zprávu jsou Sassani, rasa malého kladného humanoida. Jsou jako děti a jako dospělí jsou jako osmileté nebo devítileté děti, ale jsou dospělí. Mají také velmi dětskou mentalitu, ale jsou také velmi moudří. Ve skutečnosti vypadají přirozeněji jako děti, nejsou šediví.

Robert: Chceš říct, že dospělí vypadají jako osmi nebo devítileté děti, protože mají omlazovací technologii?

Swaruu (9 let): Ne, taková je jejich rasa, dožívají se asi 900 let. Nikdy nejsou vyšší než čtyři metry. Také hodně žertují a hrají si a je pro ně typické, že reagují takto, touto odpovědí.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/crop-circles-main-purpose-short-chat-with-swaruu-of-erra

Zpět