3718 Arkturiánská rada 9D: Žijete v simulaci AI? Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-01-12

Zdravím vás. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Spolu s vámi všemi zkoumáme galaxii, protože jsme zvídavé bytosti a vy také. Jste tu proto, že jste zvědaví, ne proto, že jste potrestáni, ne proto, že jste potřební, a ne proto, že jste při své poslední zkušenosti se smrtí špatně odbočili. Jste tam z vlastní volby a ti z vás, kteří jsou v této době na Zemi, chtěli zjistit, jak daleko se můžete dostat od pravdy o tom, kým skutečně jste, než se kyvadlo vychýlí opačným směrem a vy začnete dělat vážné pokroky ve vývoji svého vědomí.

Právě v této oblasti se nyní nacházíte. Jste na vzestupu; dostáváte se do země zaslíbené a s pomocí svých spolucestujících děláte pokroky. Víme, že jste často cítili, že jste zde na Zemi uvězněni, že jste součástí karmického cyklu a že se snažíte vše napravit, abyste se mohli z tohoto kola vymanit. Jiní věří, že žijete v simulaci, kterou ovládá něco nebo nějaká síla mimo vás, a teorie pokračují dál a dál.

Ale co pravda, že jste Zdrojová energie, která má zkušenost a vytváří realitu, abyste mohli poznat, jaké to je být v této realitě? Jak to, že vám tuto pravdu říká stále méně lidí? Je něco přesvědčivého na tom, že jste sami obětí, a proto vidíme, že je vám tolik obětí baleno a prodáváno. Jako zvědavé bytosti byste samozřejmě chtěli vědět, jaké to je být obětí, ale jen na chvíli, jen dokud se neprobudíte do pravdy o své věčné a nekonečné přirozenosti. Pokud se tedy nacházíte v matrixu, je to váš vlastní výtvor.

Nikdo vás nenutil, abyste tam byli, a my jsme si vzali za úkol posílit vaše postavení, a to znamená, že vám budeme i nadále připomínat, kdo skutečně jste, a budeme vám také připomínat, že cesta, na které jste, je dlouhá a někdy nelogická, protože toužíte po zkušenostech jako zvídavé bytosti. Nemusíte si cestu do páté dimenze zasloužit; stačí, když se na ni budete cítit zvědavější než na nějaký příběh, který vám vypráví o umělé inteligenci a dalších padouších tam někde venku, díky čemuž se to všechno zdá být skutečné. Ano, je to iluze, z určitého úhlu pohledu, ale opět tu iluzi vytváříte vy. Nikdo jiný to nedělá.

Vy ji vytváříte a hrajete ji. Dokonce i pravidla jste stanovili vy a rozhodli jste se vstoupit do hry přesně v ten okamžik, kdy jste to udělali. Nyní je čas, abyste si všichni uvědomili, jak snadné je být na Zemi mocnější. Nejsilnější jste, když záměrně nabízíte vibrace. Pamatujte na to a nedovolte, aby to bylo složitější, protože to tak být nemusí. Vy jste ti praví. Vždycky jste byli a vždycky budete a my jsme šťastní, že jsme na této velmi zvláštní cestě s vámi.<

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/12/the-9d-arcturian-council-are-you-living-in-an-a-i-simulation/

Zpět