3713 Integrace hurikánu Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2023-01-11

Přestaňte si přát, doufat, modlit se, prosit nebo vyžadovat změnu ve svém životě - jakoukoli změnu. Nacházíte se uprostřed osobního hurikánu, který vás obrací naruby. Dodatečné úsilí v jakémkoli směru vás vyčerpá, místo aby vytvořilo to, co si přejete. Co bylo důležité včera, nebude důležité zítra. Možná vás tento výše zmíněný koncept rozčiluje, protože my z Vesmíru jsme prohlásili, že jste nová bytost. Rovněž jsme uvedli, že během několika příštích měsíců zažijete dramatické posuny. Vy jste tyto dramatické změny iniciovali. Vše je ve vás i na Zemi nové a vytváří to pro vás i vaše blízké bouřlivé období. Představte si, že se kojenec mění v šestileté dítě během několika dní místo let, a lépe pochopíte, co se s vámi nyní děje. Ne že byste byli novým pozemským nemluvnětem, ale že se měníte tak rychle, že se vám občas bude zdát nemožné dát jednu nohu před druhou. Není to doba, kdy byste mohli snadno zastavit své akce nebo reakce. Vše je ve vás zmatené a vytváří vyčerpání, které nelze popsat vaším slovníkem.

Ne každý bude pociťovat stejnou míru vyčerpání. Ti z vás, kteří jsou v popředí, budou pociťovat nejvýraznější vyčerpání. Nejen vy prožíváte tento uragán pocitů, ale vaše bývalé pečovatelské já zachytí špičku únavy ostatních. Minimální aktivita je pravděpodobně to jediné, co od sebe můžete v následujících dnech očekávat. Lidé kolem vás, kteří neprožívají takovou hloubku vyčerpání jako vy, se budou ptát, zda jste nemocní, nebo to jen předstíráte. Váš spánek v této fázi pravděpodobně nebude klidný, protože rychle procházíte vším, k čemu jste se s pomocí Vesmíru naprogramovali. Vaše vnitřní aktivity se budou podobat počtu myšlenek a činností, které potřebuje kojenec k tomu, aby se okamžitě vyvinul v šestileté dítě. Kojenec se musí v prvních měsících života naučit více než kdykoli jindy během své pozemské existence. Stejně tak je tomu nyní u vás. Ženete se za pojmy, činnostmi a vnitřními aktivitami, které vám umožňují spojit svou lidskost s duchovností a vytvořit novou bytost - podobně jako je tomu u pozemských kojenců. Kojenci vstupují na Zemi s duchovním věděním, které musí být odstraněno nebo zredukováno, aby se správně stali 3D člověkem. Vy zase spojujete obojí v nový celek. Novou bytost, která nebude fungovat jako lidská nebo duchovní bytost, ale jako nový hybrid kombinující nejlepší aspekty vaší celistvosti.

My z vesmírů jsme vás informovali o novém vy v novém světě. O novém vy, které již nějakou dobu prosakuje. Jedním z posledních kroků při vytváření této bytosti bylo přivítat vaši lidskost - a to jste také udělali. Byli jste jako 3D embryo přidávající/růstající/vyvíjející se prvek, abyste při zrození vytvořili kompletní bytost. V této fázi přidáváte poslední nové prvky. Možná vám pomůže lépe pochopit tuto fázi, když si ji představíte jako létající kousky vás, když se rozhodnete, že tento kousek je ten správný, zatímco ostatní komponenty ne. Nedávno jste zúžili možné doplňky své nové bytosti. V příštích několika dnech vyberete poslední kousky potřebné k formalizaci nového já. Nejenže budete činit rychlá rozhodnutí jak v bdělém stavu, tak ve spánku, ale v podstatě budete tyto okamžiky prožívat. Jedná se o aktivní multidimenzionální rozhodovací proces namísto obrazovky s možnostmi, jak jste si možná představovali. Během svých dnů a nocí budete prožívat vícedimenzionální okamžiky - většinu z nich budete prožívat podvědomě. Nemohli byste rozeznat, co je vaší současnou světovou realitou, kdyby tyto zkušenosti byly vědomé. V této podobě budete mít potíže soustředit se na cokoli jiného než na základní činnosti. Dovolte si vědět, že se vyvíjíte rychleji, než jsme si i my z Vesmíru mysleli, že je možné. Buďte laskaví k sobě i k ostatním, kteří se nezdají být úplně ʺv pořádkuʺ. Vyvíjíte se pouze, a to říkáme lehce, mnohem rychleji než 3D dítě. Tak to má být. Amen.<

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/11/hurricane-integration/

Zpět