3678 Poselství od andělů: Šťastný nový rok - nový život - nové teď Ann Albers

[ Ezoterika ] 2023-01-08

Šťastný nový rok! Šťastné nové Vy! Šťastné nové teď! Vzhledem k tomu, že si mnozí z vás dávají předsevzetí a záměry pro nadcházející rok, připomínáme vám dnes, že ačkoli je váš nový rok krásným ukazatelem a milníkem, máte možnost znovu vytvořit svůj život - a sami sebe - v každém ʺnovém teďʺ. Každý okamžik můžete oslavit jako příležitost ke změně. S každou myšlenkou, každým nádechem a každou volbou se můžete zbavit starého a těšit se na nové. V každém ʺnovém teďʺ se můžete stát šťastnější, zdravější, bohatší, milovanější a láskyplnější verzí sebe sama. S každou novou myšlenkou se váš život začne ubírat novým směrem. Každým okamžikem vaše tělo prochází masivní proměnou, miliardy buněk opouštějí svá malá tělíčka a rodí se nové, svěží a zdravé.

Nyní jste noví... a teď znovu.

Chcete-li ve svém životě dosáhnout změny, začněte právě teď. Staňte se novými právě teď a tady. Jaké myšlenky vám již neslouží? Jste unaveni z pocitu únavy? Pak, drazí, sněte o tom, že se budete cítit svěží, plní energie a šťastní. Zaměřte se na všechny okamžiky, kdy se cítíte dobře. Hledejte je. Nejprve si všimněte svých zlepšených pocitů. Myslete na myšlenky, které vás netáhnou ke dnu. Nyní. Právě teď a tady myslete na myšlenku, která vám dodá více svěžesti, energie a chuti do života na planetě Zemi. Možná si pomyslíte: ʺMiluji svou útulnou postel. Přikrývky a deky mě tak uklidňují. Těsně předtím, než usnu, se cítím svěží.ʺ Vždycky se cítím svěží. Možná si vzpomenete na někoho, kdo vás povznáší, a najednou se cítíte plnější energie. Možná si vzpomenete na jídlo, které vás nadchne, na píseň, která vás nutí k pohybu, nebo na pořad, který se vám líbí. Jsou to prosté myšlenky, ale teď, a teď a zase teď, jste jako noví.

Můžete si vytvořit nové já, kterým chcete být, právě teď, teď a zase teď.

Tolik z vás chce rychlou změnu, a přesto se odmítáte změnit hned. Mnozí z vás chtějí zhubnout, ale soustředí se na těžké myšlenky. Mnozí z vás chtějí jíst zdravěji, ale zaměřují se na trestání se dietami, které nepotěší vaše chuťové pohárky. Místo toho byste mohli snít o tom, že se budete cítit báječně a jíst jídla, která máte rádi. Pak, drazí, si nové vy, ve svém novém teď, přitáhnete ʺdietuʺ nebo myšlenky na ʺzdravé stravováníʺ, které vás vzruší i naladí.
Mnozí z vás se chtějí dostat do formy, ale přemýšlení o cvičení vám připadá jako dřina sama o sobě. Ve vašem novém teď by bylo mnohem laskavější představit si, že se ve svém těle cítíte dobře a účastníte se činnosti, která vaše buňky rozproudí očekáváním. Budete-li takto používat svou mysl, nebude trvat dlouho a budete se chtít hýbat. Možná vás to inspiruje k tomu, abyste si pustili některou ze svých oblíbených písniček a zadupali si. Možná pocítíte motivaci obléknout si oblečení, které vám dodá chuť se hýbat. Možná se začnete chovat jako krásná a hodná osoba právě tady a teď a počkáte, až inspirace udeří později. Nyní jste noví. Proč si nevytvořit nové já, kterým chcete být?

Předpokládejme, že chcete být organizovanější, ale cítíte se zahlceni. Představte si tady a teď ten pocit, kdy chodíte po svém domě a přesně víte, kde co máte a co v daný den děláte. Představte si, že proplouváte svými dny s lehkostí. Pokud nemáte velkou představivost, podívejte se na obrázky uspořádaných domácností a sledujte videa lidí, kteří svůj život zdánlivě zvládli. Právě tady a teď se můžete soustředit na pocit, který chcete cítit. Teď je to nové. Nyní můžete najít a cítit energii, kterou si chcete pravidelně užívat, a vaše dny začnou plynout harmoničtěji.
Předpokládejme, že chcete ve svém životě romantického partnera. Právě v tomto okamžiku si v sobě můžete přivolat milence. Pokud budete chtít, můžete snadno najít něco nebo někoho, koho budete ve svém životě milovat a koho si budete vážit právě teď. Možná si libujete ve svých měkkých polštářích nebo milujete obdivný pohled svého psa. Můžete si vychutnávat omamnou vůni čerstvě vymačkaného pomeranče k snídani a s nadšeným uznáním se dívat do zrcadla a vidět se tak, jak byste si přáli, aby vás viděl milenec. Právě tady a teď můžete začít být osobou, jakou si představujete, že budete ve vztahu, který si přejete. Přemýšlejte o tom, jak byste jedli, oblékali se, mluvili a chovali se. Byli byste lepší, kdyby vás někdo obdivoval? Nyní je to nové. Buďte tou laskavou, milující, oceňující a sebepřijímající verzí sebe sama právě teď.

O příklady bychom se mohli dělit donekonečna, ale podstatné je prostě toto: V tomto novém teď se můžete s očekáváním a radostí začít soustředit na to, co hledáte. V tomto novém teď můžete hledat to dobré. V tomto novém teď můžete najít sklenici napůl plnou, stříbrnou stránku a vše, co je ve vašem životě správné. V tomto novém teď se můžete začít stávat člověkem, kterým chcete být. V tomto roce se zavažte, že k sobě budete milující a laskaví. Zavažte se, že budete myslet na myšlenky, díky kterým se budete cítit příjemně. Když se objeví staré, vyčerpávající nebo skličující myšlenky, snažte se přejít na jemnější, laskavější a povzbudivější. Zasloužíte si svou vlastní lásku, drazí. Zasloužíte si cítit se dobře. Zasloužíte si myslet na myšlenky, které vibrují ke všemu a všem, co chcete zde na zemi zažít. Prázdniny skončily, ale vy můžete získat Přítomnost a v každém tady a teď si darovat život, který si chcete dovolit, přitáhnout a nakonec i prožít. Šťastný nový rok, drazí. Šťastné nové já! Již teď jste se změnili, když jste si přečetli naše slova.

Zdroj: https://tinyurl.com/yhjp9czf

Zpět