3666 Šedé klobouky KejRaj

[ Ezoterika ] 2023-01-01

Bílé a šedé klobouky to také nemají jednoduché. Ze dvou prostých důvodů. I jejich moc je omezená, co se týče zdrojů, které mohou mít nebo nemít. Temní mají mnoho mnoho svých klonů. Bylo by obtížné všechny vystopovat a všechny rozpustit. Druhým důvodem je to, že temní vytvářejí hrozby, například vyřazení celého města s jedním nebo více miliony lidí, a Bílé/Šedé klobouky musí být opatrné, když jde o takové věci. Než podniknou další kroky, musí se ujistit, že temnota není schopna takové věci udělat.

Q: Chápu, proč jsou Galaktici s přímým zásahem opatrní. Co ale nechápu, je, proč více nepomáhají přímo Světlonoši? Chápu, že nechtějí být těmi, kdo změní lidskou společnost, ale proč nepomohou kavalérii (nám) přímějším způsobem? Tím mám na mysli lokalizovaná a individualizovaná fyzická setkání na Zemi. Mohlo by nám prospět objetí, uzdravení a povzbuzení. Vzhledem k tomu, že mnozí z nás jsou stejně bývali galaktici, proč to není možné? Když teď nemohou pomoci všem pozemšťanům přímo, proč by nemohli pomoci nám, abychom pomohli jim?
Kejraj: Plně souhlasím. Také jsem o tom mluvil s A.S. a podala jsem žádosti Plejáďanům a Galaktikům(což můžete udělat i vy). Mám za to, že v roce 2023 máme být svědky mnohem větší aktivity týkající se prvního kontaktu. Trávěte více času v přírodě a pozorujte ji. Jděte tam s úmyslem, že se s nimi setkáte.

Q: Nechce se mi věřit, že by s námi někteří Plejáďané chtěli mít pletky v našem současném stavu. Myslím tím, že jsme plní toxinů, chemikálií a negativních energií. Nemluvě o tom, že jsme pravděpodobně mnohem méně pohlední než oni, neumíme číst myšlenky. Jak bychom mohli být atraktivní?
Kejraj: V Plejádách jsou světy 4. a 5. dimenze, ti s touto frekvencí by snad mohli mít zájem o mísení se s pozemšťany. Avšak ti z vyšších frekvencí, 6., 7. (možná i 5), nevidím, že by měli touhu mít cokoli společného se současnou verzí pozemského člověka kromě prostého dialogu a vedení. (zcela pochopitelné) Energeticky by to bylo jako bláto do sklenice čisté vody. Nicméně Hakann a Tunia mají tendenci být zdvořilí, aby nám nezlomili srdce a neurazili nás. (A.S s tím možná nebude souhlasit).
Čistota je duchovní atribut. Je moudré vybírat si, s kým spojujeme své energie, zejména v pohlavním styku. Netoužím být s někým, kdo kouří, pije, kdo je nešťastný nebo kdo měl spoustu různých partnerů. Nejde o odsuzování vůči nim, ale o ochranu sebe sama. Energie vyměněné při pohlavním styku zůstávají s daným člověkem tři až pět let, nebo i déle. A také se během interakce přenáší DNA.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/01/01/responding-to-raksha-pleiadians-gray-hats-intercourse/

Zpět