3656 D´Jedi Ronin Cosmic agency

[ UFO ] 2020-04-14

Robert: Někteří lidé se ptají, proč je v některých Swaruu videích umístěn D´Jedi Ronin?

Význam D´Jedi:

Swaruu (9): ʺJediʺ se již zmocnil George Lucas ve ʺStar Warsʺ, ale je to stará linie lidí, kteří chodí všude v galaxii, probouzejí vědomí a rozšiřují, osvobozují národy. Pracují sami. A mají vojenský výcvik a umění, které mají co do činění s manipulací hmoty, manifestací a vším tím. Zejména z mentálního hlediska. D´Jedi, ne Jedi jako ve ʺStar Warsʺ, ale logicky pochází odtud. Jedi zie ʺStar Warsʺ pochází od D´Jedi. Sami o sobě ʺStar Wars Jediʺ existují, stejně jako Síla a tak dále.

Význam Ronin:
Swaruu (9): Ronin je v japonštině. Je to samuraj, který pracuje sám. Žádný náčelník, žádné království. Říká se, že roninští samurajové zůstávají, když jejich náčelník zemřel a oni už nemají komu sloužit. Jsou ponecháni sami a pracují sami.

Když si dá Gosia toto jméno, je to jednoduše proto, aby dodala sílu svému poselství a v tuto chvíli sama sobě. Swaruu z Erry je jako Gosia z Polska, běžné. Ale když použije D´Jedi Ronin, chce dát poselství více síly. Mnoho přezdívek, ve skutečnosti nejen tato, má i jiné.
Ještě jedna věc mě napadla ohledně věci D´Jedi, o Swaruu D´Jedi Ronin. Věřím, že když předává zprávy od Swaruu D´Jedi Ronin, je způsob jejího Bytí ještě vesmírnější. Jako náznak toho, že když mluví Swaruu D´Jedi Ronin, je to nejkosmičtější a nejrozšířenější možná Swaruu. Jen to.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/significado-de-d-jedi-ronin-video-fue-eliminado-por-youtube

Zpět