3630 Maria - Stále o odpuštění Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2022-12-26

Přicházím znovu, abych přinesla všechnu svou lásku, svou energii a mír do každého lidského srdce. Nebojte se mých dětí, nebojte se toho, co přijde. Už jsme to tu říkali tolikrát, že není úniku před lekcemi, není úniku před učením. Čím více strachu, tím obtížnější budou lekce. Čím větší sebevědomí, tím větší jistota, že vše má svůj účel, lekce se budou zdát lehčí. Všechno ve vaší chůzi má takovou váhu, jakou na to přiložíte. Podíváte-li se na utrpení s opravdovou rezignací, s Láskou, pochopíte, že v tom je lekce, a utrpení se bude zdát lehké, i když tomu tak není. Ponesete to s Láskou as lehkostí, díky tomu bude řešení rychle jasné a krystalické a budete moci velmi rychle nechat utrpení za sebou. Když se na utrpení díváte s hořkostí, odporem, s pocity odlišnými od Světla, stává se těžkým, vleče se a řešení se zdá, že nikdy nepřijde, protože se na něj nedíváte s Láskou.

Kolik fyzického utrpení přinášíte do svých těl. Jsou to lekce, které se nechcete učit, jsou to lekce, na které se nedíváte s Láskou. A tíha problému z vaší mysli dopadá na vaše těla, protože je nesete na zádech. Nepřijímáte změnu, nepřijímáte to, že se mýlíte. Každá nemoc, každá bolest je lekcí, je to nerovnováha způsobená něčím, co je třeba léčit, něčím, na co je třeba pohlížet s Láskou. Zášť, bolest, hněv, zachovejte utrpení, protože nemůžete odpustit, nemyslíte si, že odpuštění je platné. Protože tě někdo nechal tolik trpět, jak můžeš odpustit?

Dám vám tedy příklad mého syna: Co jsi s ním udělal? Bičoval jsi ho, ubližoval jsi mu, ponižoval jsi ho, dělal si legraci z jeho slov. A co dal na oplátku? Svět, který přijde! Odpustil lidstvu, protože to tak je. Nemůžete si držet pocit nenávisti, zášti, bolesti srdce a nevrátit energii. Fyzické utrpení je návrat. Někteří trpí více, jiní méně, ale kdykoli dojde k fyzickému utrpení, je to za neodpustitelné činy, nejen v tomto životě, ale ve všech. Duše se trestá sama, duše se ještě nenaučila, že tento trest k ničemu nevede, vede k větší vzpouře, k bolesti, k rouhání, v mnoha případech to celý proces zhoršuje.

Dnes vaše Duše vidí, jak moc udělaly chybu, jak moc si způsobily své vlastní utrpení a jak moc se rozhodly inkarnovat a pokračovat v pocitu bolesti, kterou způsobily. Ale takto se neučíte, takto se nevyvíjíte. Evoluce je skrze odpuštění, odpuštění je velmi silný pocit, je to velmi silná energie, schopná dělat zázraky. Ale co můžete udělat dnes, pro něco, co vaše duše spáchaly? Víte, už jste se naučili žádat o odpuštění a odpouštět. Je jasné, že se celý proces dostal do vašich těl, dnes máte těla nemocná, zdeformovaná, týraná a nebude to odpuštění, které to vše okamžitě změní. Tak jaký to má smysl? Pokud dnes ponesete 100 kg břemeno bolesti, po odpuštění bude břemeno 1 kg, bude lehké, protože už nebudete mít váhu na svých bedrech.

Problém se nevyřeší sám od sebe, protože vám trvalo dlouho, než jste to pochopili, ale na vaší cestě se vám nesmírně uleví. Fyzická bolest nikoho nevyvíjí, fyzická bolest je zrádná, protože duše si myslí, že žití toho, co způsobila, uklidňuje pocity. Ne, naopak to přitahuje více bolesti. Co uklidňuje, je odpuštění, v jakékoli pozici, žádost nebo dar. Nemyslete si, že utrpením platíte za minulé chyby, protože takoví nejste. Vyžaduje to odpuštění, žádná duše se nevyvíjí bez odpuštění, nenechte se v tom mýlit. Musíte mít čisté srdce, bez zranění, bez hněvu, bez zášti, bez nenávisti, bez pocitů pomsty, abyste mohli udělat velké kroky k evoluci.

Nenechte se mýlit, naučili jste se hodně špatně. Je čas změnit myšlenky, je čas otevřít svědomí a vidět pravdu, vidět horizonty, vidět Světlo na konci tunelu. Nechte svá břemena na cestě, odpusťte a požádejte o odpuštění, ať je to kdokoli, je to prosba pro celou vaši cestu, je to důležité. Mnozí tento proces provádějí neustále a mnozí jej považují za přehnaný. Řekla bych jim ne. Kolik životů měly vaše duše, jeden, dva nebo tisíce? Aby se tedy prosba o odpuštění dostala ke všem, je třeba ji mnohokrát opakovat, aby se síla této energie každým dnem zvyšovala a byla schopna procházet celou existencí vaší duše a nadále provokovat změnu a odstraňovat zátěž..

Udělejte z toho každodenní akci, jen se zeptejte srdcem. Otevřete svá srdce, odpouštějte a požádejte o odpuštění pro všechny. Nezáleží na tom, co bylo uděláno, jen se zeptejte a uvidíte, jak se vaše srdce zlehčí, břemena překáží a vaše bolesti prakticky zmizí. Protože jste věděli, jak odpustit, věděli jste, jak přijmout, že jste udělali chybu. Toto má následovat směrem ke Světlu, je následovat směrem k evoluci. Požádejte mě o pomoc být ve vašem srdci a vyzařovat velmi silnou energii. Uvidíte, jak se lehkost ve vaší chůzi začne objevovat, To nejsou kouzla, jsou to božské zákony. Utrpení se nevyvíjí, to, co se vyvíjí, je odpuštění. (pozn. chápu, utrpení nevyvíjí, proto budeme trpět, dokud se nevyvineme...a nezačneme trpět s radostí a láskou... doteď mě sado/maso nebralo)

Zdroj: https://www.anjoseluz.com/post/maria-ainda-sobre-o-perd%C3%A3o

Zpět