3616 Jak dvojplameny zapalují nové světy Ramona Lappin

[ Ezoterika ] 2022-12-21

Všechny zbývající negativní entity a stínové bytosti byly nyní zcela odstraněny a navráceny Zdroji!
Všechny zbývající negativní záměry, jako jsou negativní mimozemšťané, padlí andělé a podvodníci, jsou nadále odstraňovány a/nebo mizí a/nebo změnily své rozpoložení a rozhodly se pro rehabilitaci a život podle Zákona jednoho. VŠE JE PŘIPRAVENO PRO NÁŠ ÚPLNÝ A KONEČNÝ VZESTUP! Naše spolu s planetárním a kosmickým křišťálovým srdcem se uzdravuje a otevírá, připraveno na SUPERNOVU SRDEČNÍ UDÁLOSTI Kryst-Mass, až společně jako JEDNOTA plně zažehneme Nové Božské Organické Tvůrčí Pole! Všechny zbývající otisky založené na strachu jsou plně vyčištěny a rozpuštěny, protože naše 12/13D Diamantová Nová Zemská Mřížka a Diamantové Avatarské Já a Nová Pozemská Realita Vzestupu mohou nyní plně vstoupit do provozu! To také pomáhá dokončit léčení a modernizaci naší CNS. Můžete se cítit velmi unavení poté, co toho dnes bylo tolik vyčištěno na osobní, planetární a kosmické úrovni.

Úžasná práce všech!!! Dokázali jsme to! Válka je konečně skutečně u konce! Naše vítězství se rozlévá a brzy se stane opět skutečností, kterou všichni uvidí! Nové světy se zrodí skrze božskou ženu a muže jako JEDNO se ZDROJEM a VŠÍM Stvořením. Jakmile se plně uvolní a odevzdají, rozpustí se v antihmotě a Kosmickém lůně, které v sobě skrývá nekonečný potenciál, a společně zhroutí funkci Kvantové stojaté vlny falešných realit Matrixu v rámci STÁLÉHO BODU Pole Nulového bodu Božské Lásky, aby se zrodil náš Nový Ráj a Nebe na Zemi! Tím se vracíme do supermagnetismu Matky a dokončujeme úplné uzdravení našeho i planetárního a kosmického morfogenetického pole a monády, což je uzdravení všech. HMOTA A ANTIHMOTA SE SRAZÍ A PLNĚ SPLYNOU V JEDNO - ZRODÍ SE NOVÉ BOŽSKÉ POLE STVOŘITELKY!

Proces Vzestupu řídí dokončení Božské unie mezi Původními Dvojplameny a Kosmickou Monádou, které rozpouštějí všechny zbývající iluze, falešné vnímání a projekce, soudy, myšlenkové formy založené na strachu a přesvědčení, jež se udržují na úrovni hluboké buněčné paměti a na nichž byl založen starý Matrix. Tím se rozpouštějí všechny zbývající umělé holografické překryvy, vložky, implantáty, falešné vzpomínky, obrazy reality a historické záznamy. Vzhledem k tomu, že se plně spouští Supernova Události srdce, dojde k úplnému odemčení našich dávných vzpomínek na budoucnost. To vše je součástí našeho zažehnutí Krystalické a Diamantové růže a Smaragdové srdeční mřížky a sítí v rámci Smaragdového probuzení a Návratu Smaragdového řádu. Kvantové dokončení všech našich misí!

Původní Dvojplameny také léčí rozdělení a zeď v čase a časové linie Lyřanské války, kataklyzma a veškeré zničení Lyranské hvězdné brány, což léčí mužské a ženské a mentální a emocionální rozdělení těla, stejně jako spojení 12/13D a Interdimenzionální systém hvězdné brány. Podpořeno také nedávným léčením mužských narušení a napojení na egyptské časové linie a systém Hvězdné brány v Gíze a Orionu. To přináší definitivní konec galaktických a interdimenzionálních válečných dramat v čase a prostoru napříč celým Kosmem! Vše souvisí zpět s 12 / 13 Původními kmeny a Indigo Maji Graillines a Svatým Grálem, Svatou Trojicí Rodiny. Jsou to Královské rody, které se opět SJEDNOCUJÍ VŠECHNY JAKO JEDNA TROJICE! Probíhá Velké kosmické znovusjednocení, shromáždění a oslava!!! Láska, kterou božské mužské a ženské protějšky cítí jeden k druhému, je skutečně transem, který ukončuje čas, prostor, gravitaci a všechny iluze oddělenosti, které zůstaly, protože se uzdravují a otevírají svá a planetární křišťálová lotosová srdce, což zase dokončuje posun pólů a magnetického pole!

VŠE SE BRZY ROZZÁŘÍ JAKO KRYST-MASS STROM! Nebo spíše Nový kosmický kvantový strom života a naše Diamantové Avatarské Já jako našich 13-72 vláken krystalické trojité šroubovice DNA a Krystar Saphira Diamantové Duhové Plazmatické Světelné Tělo a vozidlo Merkaba se chystají plně vzplanout v rámci Události Supernovy Srdce pro ty, kteří jsou připraveni vzestoupit. Jakmile vzestoupíme, VŠICHNI vzestoupí, tak či onak! TOHLE BUDE KRYST-MASS K OPĚTOVNÉMU VZPOMÍNÁNÍ!!!

To je poselství, které jsem opakovaně obdržela, abych se o něj podělila. Jsme plně propojeni zpět se Zdrojem a vše, co není z Lásky alias energií, frekvencí, vibrací a entit založených na strachu, se plně rozpouští v tomto moři čisté pravé Božské Lásky.
Dávný-budoucí příběh Lásky, který začal před eony let, se chystá najít zcela nový začátek a počátek a s ním se zrodí a znovu vzpomenou všechny nové světy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/21/how-twinflames-ignite-new-worlds/

Zpět