3602 Bílé klobouky Cosmic agency

[ UFO ] 2022-12-14

Zpráva od Sophia Swaruu (Yazhi)
Gosia: Jak reagovala Federace na tvé informace o bombách? Nějaké následky?
Yazhi: Nelíbí se jim, že píšu o tomto nebo jiném tématu. To není nic nového. A nelíbí se jim to, protože říkám nepříjemné pravdy, jako by oni byli správci Matrixu Země, a kdyby chtěli, zastavili by všechno zneužívání během několika dnů, maximálně týdnů. Ale oni to neudělají, protože jejich vesmírná hra skončila... Kdyby skutečně chtěli zastavit regresivně-represivní část lidstva, už by lidem řekli vše, co se skutečně děje. Organizovaně, pravdu o vakcínách, financích, volné energii, historii a všem ostatním. Ale neustále se ospravedlňují, že druhá strana je silná. Když to mohu dělat já odsud, přes internet, můžete to dělat tisíckrát lépe a s tisíckrát větším dosahem. Ale neděláte to, protože jste součástí stejné hry. Protože jste stejní. A s tím souvisí i to, že jsem tady a říkám to všechno.

Gosia: Co bys řekla, že zde NENÍ falešné, Yazhi?

Yazhi: Zkušenosti, jak říká Robert. Co ještě? O tom musí rozhodnout každá duše sama. Co je skutečné a co ne, je pro každého z nás relativní. Nepřísluší mi to říkat ani rozhodovat. To je osobní a může to být cokoli.

Gosia: Někdo by mohl říct: ʺŘíkáš, že všechno je falešné, tak mi řekni, co je skutečné. Co bys řekla?

Yazhi: TY jsi skutečný, tvá duše. To je všechno, protože odtud částečně pochází VŠECHNO, co existuje. Neexistuje nic, co by nebylo myšlenkou, duší, katru. VY jste skuteční a z pozice své vlastní moci rozhodnete, co ještě je a co už není.
Mám na mysli FALEŠNÉ z pohledu výhradně Země samotné. Stejně jako to, že historie, jak vám bylo řečeno, se tak nestala. Třeba v tom, že války se nevedou z důvodů, které vám říkají, že politické systémy na Zemi nejsou skutečné, ale jsou jen divadlem, které má udržet lidi pod kontrolou, že nemoci nejsou takové, jak vám říkají, že lékaři neléčí nemoci, ale vydělávají peníze pro farmaceutické firmy a pro sebe, že... a mnoho dalších věcí. Z pohledu Země.

Ale takzvané bílé klobouky jsou těmi, kdo mají bojovat za lidstvo. Jsou součástí samotné Kabaly. A nepochybuji o tom, že existují lidé s určitou mocí, kteří pracují ve prospěch a dělají, co mohou, a že si jich vážíme. Mluvím o lidech jako Bill Gates, který ničí lidstvo a na druhé straně je ʺfilantrop s nadacemi pomociʺ, nebo jako dnes oblíbený ʺBílý kloboutʺ Elon Musk, který má bojovat za svobodu slova a říkat veřejnosti pravdu, například že přelidnění jako takové neexistuje, není pravda, a že problémem bude deficit nebo nedostatečná populace...
Svázané ruce? ... Není to omluva, protože i když mají ʺsvázané ruceʺ, mohli by udělat mnohem víc, kdyby to prostě řekli veřejnosti tak, jak to je, ale neudělají to. Dobře to vědí a je to znát na jejich komentářích a plánech, které se nikdy neuskuteční, jako například, že vlastenci ʺovládnou média, aby přiměli Trumpa mluvitʺ. Prázdné sliby.

Robert: Nepodaří se jim ho odstranit? Protože všechna ta moc z něj dělá blázna.

Yazhi: Je to divadlo. Nevěřte tomu. Nemá ani takovou moc, protože je jen zástěrkou pro tu skupinu společností, o které tvrdí, že ji vlastní, stejně jako robot Facebooku a mnoho dalších. ...
Bílé klobouky mají a používají mnoho jmen, ale to je jedno. To, že neznám mnoho jejich jmen, neznamená, že nedokážu předvídat, jak přemýšlejí. Mají zdroje, ale nic nedělají. Nejsou kreativní, ani když jsou ʺohroženiʺ. Dělám povyk a mám jenom posraný notebook. A nemám na kontě ani korunu, a to je pravda, přísahám a tak dále. Peníze, měna, ekonomické zdroje - ani haléř. A stále dělám rozruch.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/sombreros-blancos-mensaje-de-sophia-swaruu-yazhi

Zpět