36 Karmické úkoly

[ Ezoterika ] 2019-12-31

Q: Kdo je moje HVĚZDNÁ RODINA, na jaké úrovni hustoty je MOJE VYŠŠÍ JÁ, na jaké úrovni hustoty jsou fragmenty mé duše

C: Přišel jsi z hvězdné konstelace Andromedy. Tvé Vyšší Já je na sedmé úrovni hustoty, fragmenty pět v třetí úrovni, dva na druhé, dva na čtvrté úrovni, jeden na páté úrovni, jeden na první úrovni.

Q: Hvězdná rodina syna, úroveň jeho vyššího Já?, jakou úroveň má jeho duše.

C: Pochází z civilizace Arcturus, Vyšší Já na šestém stupni hustoty, úroveň duše - sedmý stupeň hustoty.

Q: Účel jeho vtělení, duševní příčina drogové závislosti, je možné pomoci, je možné naše karmické spojení vyřešit v tomto životě, co přivedlo syna k drogám, jak rozmotat tento karmický uzel. Milovat a přijmout ho takového, jaký je, chápu, že je to naše lekce, ale nemohu být v těchto energií, když je pod vlivem drog. Co pomůže dostat se zpět na správnou cestu?

C: Důvodem drogové závislosti je útěk od života. Jedná se o odchod ze stavu tady a teď, odklon od uvědomění a únik z odpovědnosti za své činy a jejich akce. Drogová závislost je smlouva, kterou podepsal v předchozí inkarnaci. Výměnou za svou energii mu byl slíben snadný život, pokusili se ho svést z cesty a uspěli. Jeho cesta byla velmi mocná, protože v něm spalo mnoho schopností, které mohly ovlivnit vývoj světa jasnějším směrem. A proto o jeho duši došlo k boji mezi světlými a temnými silami. A temnota ho dobyla.

V jednom ze svých minulých životů byl hráčem, vášeň pro hru a snadné peníze byla návnada, na kterou byl chycen. Když nashromáždil dostatek dluhů a nebylo co splatit, nabídli mu smlouvu: vyřešili jeho finanční problémy a dali mu obrovskou výhru, aby se vyplatil. Následně si ale vybudovali kontrolu nad jeho vědomím.

Poté, co zaplatil, stále ještě hrál karty a ukončil svůj život ve vězení, rozhořčený na svět. A volal do nebe. Řekl, že nechce žít v tomto světě, že tento svět je krutý a nespravedlivý. A tato touha byla splněna. Spíše byla zachycena temnými silami a zařídili mu, aby se v tomto životě vzdálil od tohoto světa do jiných realit, kde ho mohou ovládat a kde není vždy svobodná vůle. Během období jeho nepříliš jasných myšlenek a činů mu byly dány temné implantáty s temnými programy a nyní pracují. Zlomenost je jen jeden z programů.

Tento problém není tak snadné vyřešit, protože je uzavřena smlouva na určitou dobu, konkrétně 33 životů, z nichž 15 již pracoval. To znamená, že je stále uprostřed cesty. Konečným cílem sil temnoty je zmocnit se zcela jeho duše, přetáhnout ji na stranu temnoty a naplnit ji temnou energií. Léčba v rehabilitačním centru jistě přinese dočasný výsledek, ale problém nevyřeší, protože spustí destruktivní program.

Pokud jste připraveni, máte obtížnou cestu. Pamatujete si příběh ?Sedmero krkavců?? Pamatujete na výkon sestry, která slíbila mlčet, dokud nesplnila úkol? To bylo provedeno za účelem akumulace síly. Když šila košile pro své bratry, investovala svou milostnou energii do každého stehu, do každé knoflíkové dírky, a tak naplnila tyto košile nemyslitelnou silou, která odolávala temnému kouzlu. Musíte udělat totéž. To není snadné. Chápeme, že ve společnosti je obtížné nekomunikovat, což může vést k různým důsledkům. Ale přesto si udělejte čas a naučte se plést. Když budete plést každou smyčku, vložíte do ní svou energii. Když pletete, musíte být tichý a plně zaměřený na tento proces. V době pletení byste měli nasměrovat celý svět své lásky na tuto lekci a modlitbu za osvobození syna od závažné nemoci. Aby dostal pomoc najít vaši lásku a radost z bytí, byl uzdraven ze závislostí a našel světlo vašeho světa, protože je zmatený.

Požádejte o nasměrování proudů Jeho Milosti, aby nezůstával utrpení. Modlete se jako matka za své dítě, ať je zachráněn, ochraňován před veškerým neštěstím, očistěn a osvobozena jeho duše, protože on sám nemůže požádat. Věřte v sílu vyšší lásky a uzdravení dítěte s touto mocí. Je to také boží dítě.

Musíte snížit své energetické ztráty na minimum. Neztrácejte je na zbytečné aktivity - mluvení se sousedy, sledování televize atd. Veškerá vaše energie by se ve vás měla soustředit a růst do síly, která dokáže osvobodit vězně. Tato síla je dosažena v tichu. Neopouštějte svět, ale musíte hromadit sílu a dát sílu do svetru, který se k tomu váže. Když jej dokončíte, budete cítit jeho sílu. Pak si ho oblékněte a poděkujte za pomoc vyšším silám, stvořiteli, za sílu jeho lásky k ukončení propojení vašeho syna a uvolnění ze zajetí na věky věků.

Velmi důležité je odstranit negativitu ze svých myšlenek. Protože pokud je přítomna, bude vetkána do svetru a znovu padne na syna. Proto se vždy snažte být v laskavosti. Pokud je to pro vás najednou obtížné, vyslovte modlitbu očištění. Chápeme, že v těch chvílích, kdy má poruchu nebo je pod vlivem drog, je pro vás velmi obtížné tyto negativní energie vnímat. Ale získejte odvahu a sílu a jen vyzařujte lásku. Koneckonců, toto je vaše oblíbené nemocné dítě a potřebuje pomoc. Sám o ni nemůže požádat, protože je pod kontrolou. Vždy dodržujte lásku a přijetí. Když je závislý na drogách, představte si, že léčíte jeho rány. Vezměte si džbán a mentálně jej naplňte svou láskou a touto tekutinou si umyjete zranění jeho duše, očistěte ji. Nestěžujte si, ani neremcejte.

Berete také lekci. Odmítli jste svého syna, který k vám přišel jako žebrák pro almužnu. Potřeboval vaši pomoc, ale odvezli jste ho pryč. Proklel tě v srdci. Když tě proklel, spustil ničivé energie a stal se na nich závislý. Vidíte, jak je to vše komplikovaně propojeno. A teď přijímáte lekci v přijetí. Musíte ho přijmout tak, jak je, a vidět v něm jiskru božství, v každém stavu své milované dítě. Musíte zapálit oheň jeho Duše. A pak pro něj bude snazší se dostat ze zajetí. Pokaždé, když je na ústupu nebo drogové závislosti, představte si, jak se v něm zahřívá světlo jeho duše. Pod vlivem vašeho ohně duše a ohně vaší lásky se trochu rozžhaví a stále více roste. A čím více zapálíte tento plamen své duše, tím více mu pomůžete vymanit se ze zajetí. A pak uslyšíte jeho duši a budete jednat společně.

Vaším úkolem je transformovat ničivé energie, které jím procházejí v okamžiku zlomení nebo intoxikace, a vyčistit je co nejvíce. Výsledky vašeho úsilí uvidíte v okolní atmosféře a jeho chování. Zpočátku to bude obtížné, ale postupně, pokud budete vytrvalá a systematická, a pokud je vaše láska silná, překonáte tuto negativitu v něm. A začnete vidět jeho jasné oči, ne rozmazaný pohled. Období závislosti se zkrátí a touhy oslabí. Hlavní věc je věřit, že to všechno bude. To je velmi důležité, protože to vám dá sílu. A bez ohledu na to, jak dlouho to trvá. Cíl stojí za to - zachránit jeho duši, která se vtahuje do zničení.

Zdroj: https://absolutera.ru/article4979-chenneling-karmicheskie-uroki-skazka-o-dikom-lebede

Zpět