3599 24 CHROMOZOMŮ - SUPERSCHOPNOSTI - HVĚZDNÁ SEMÍNKA Cosmic agency

[ UFO ] 2020-10-06

Anéeka: Většina semen na Zemi má 24 chromozomů. Jde jen o to, že jejich chromozomy nejsou aktivovány, zůstávají jako 22 pozemských nebo lidských chromozomů a ty chybějící zůstávají podle lidské vědy jako ʺodpadníʺ DNA (jen upřesňuji, že někteří lidé mají 23 chromozomů a nikdy ne 24).

Q: Lze tyto dva chromozomy navíc odhalit zde na Zemi? Například prostřednictvím testů, které nyní provádíte, nebo jiných?

A: Velké nebezpečí. Nemyslím si, že prostřednictvím 3-písmenných testů, ale podobně, to shromažďuje genetický materiál, takže se dávají do databáze pro nejasné účely. To znamená, že se snaží odhalit nelidi, aby je zničili. Zabránit jim, aby vstoupili na Zemi, aby jim vzali moc, aby jim vzali duše a vědomí tím, že je přijdou probudit. To je to, co semena přirozeně dělají, probouzejí ostatní a berou je pryč nebo je uvolňují. Semínka jsou nebezpečná, pro Kabalu představují maximální nebezpečí, a proto se je snaží zastavit vším, co mají.

Q: Někteří lidé mají 23 chromozomů, ale nikdy ne 24. Máte na mysli pouze lidi, nebo i semena? To znamená, že semena mají 24?

A: Semena mají 22 nebo 23 aktivovaných chromozomů a 1 nebo 2 deaktivované. Když se probudí ze svého vědomí, mohou v závislosti na úrovni svého intelektu a vědomí aktivovat svých 24 chromozomů, což je prozradí jako ne-lidi. Existují probuzení lidé, ale nemají více než 22 nebo 23 chromozomů. 23 je vzácný, ale existuje, protože 99,99 % z nich má 22 chromozomů. Pokud vím, jen jeden z 1000 nebo více lidí má 23 chromozomů.

Pokud je člověk semenem a pamatuje si vše díky svému probuzení, MŮŽE (ale nemusí) aktivovat svých 24 chromozomů. Vedlejším efektem je, že nemůžete mít lidské potomky s párem 22 nebo 23 chromozomů. Nejde však jen o chromozomy a tím to končí. Poslední, 24., aktivuje pokročilé mentální funkce a to je postrach Kabaly, protože se stávají neovladatelnými. Nemluvě o možnosti nelidských schopností, ʺsuperschopnostíʺ, nejen telepatie. A to je velmi reálné. Zní to jako něco z komiksů Marvelu nebo X-Menů, ale to je založeno na semínkách. Zmiňuji se o obrovském počtu dětí, které přicházejí od roku 2000 a mají schopnosti, které média potlačují (viz práce Mari Rodwellové z Austrálie). Dalším příkladem je Wim Hof a jeho schopnost ovládat teplo a chlad. Nevím, jestli to ví nebo ne, ale to není ʺlidskéʺ.

Není však zdaleka jediný. Dole už je mnoho semínek, která vědí, že nejsou lidmi. S celými vzpomínkami, ne s podezřeními. To znamená, že si pamatují, kým byli dříve, kde žili, jak vypadal jejich dům, jejich věci, přátelé, zvířata a dokonce i rodina. Dokonce i jejich lodě, jak se ovládají dveře do koupelny, jak jsou uvnitř. Všechno.

Ale musí chodit po Zemi jako lidé, protože se tak rozhodli. Chodí beze strachu, nebo ne se stejným strachem jako lidé. Protože vědí, že jsou věční, nejsou odtud, jsou imunní vůči smrti, někdy po ní dokonce touží, ne proto, že by chtěli spáchat sebevraždu, ale proto, že se chtějí vrátit domů. Jsou to celí mimozemšťané, kteří ʺřídíʺ lidské tělo, vypadají normálně, chodí po ulici v džínách, jezdí autobusy, platí daně. Ale nejsou to lidé. Nepodřizují se pravidlům, nesmiřují se s tradiční prací.

Důležité však je, že vědí, že nejsou lidmi, protože vědí a pamatují si, co jsou a proč tam jsou. Právě ty chce Kabala odstranit, protože jinak by svrhla celý systém. Jsou neovladatelní, nedají se zkorumpovat, nedají se zmanipulovat, nedají se podmanit. Vidí přes agendy, všechno si přečtou, všemu rozumí. Nelze je koupit za peníze ani s nimi manipulovat. Představují nebezpečí. Proto je chtějí zlikvidovat a proto je dnes tolik útoků na děti, více než jich bylo. Zabránit jim, aby vyrostli, aby se stali celistvými, zejména mentálními schopnostmi.

Q: To, co říkáš o ʺZní to jako něco z komiksů od Marvelu nebo X-Menů, ale je to založené na semínkáchʺ, to mi znělo velmi blízko... maskování pravdy.

A: Ano, je to obvyklý vzorec. Maskování a zesměšňování pravdy obviňováním z toho, že je to fikce. Používání toho, co není možné podle dohod zmanipulované lidské vědy. Dnes to vidím na vlastní oči v Yazhi. To už prostě není normální, ani podle zdejších měřítek. Má něco, čemu se říká superschopnosti, ale to se vymyká lidské důvěryhodnosti.
Nedávno po ní Khila a Raguel házeli plyšáky, zatímco ona skákala na posteli a řehtala se. My ostatní jsme se jen dívali. Plyšáci se k ní nikdy nedostali. Ne proto, že by se jim vyhnula, ale protože narazili do neviditelného silového pole, které bylo asi půl metru od ní. Vysvětluje, jak to dělá, není to bláznivé ani přitažené za vlasy. Dělá to s čistou logikou. Je to věda, ne magie, i když nakonec jde o totéž.
Takové děti přicházejí a vidím, že to není jen na Zemi. I zde. Přicházejí, aby rozbili schémata, aby zavedli jiné parametry, aby dokázali, že všechno je mysl.

Q: Jak to dělá, že vytvoří štít?

A: Ani ho neaktivuje rukou jako stopku, jak byste si mysleli. Prostě se to stane, je tam něco, co všechno zastaví. To ji chrání. Vytváří to, co si představuje. Manipuluje s realitou a hmotou pouze pomocí mysli.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/24-cromosomas-super-poderes-semillas-estelares-sin-video

Zpět