3596 Tunia: Jak se vyrovnat s utrpením - Šedé klobouky A.S.

[ Ezoterika ] 2022-12-14

Mnoho lidí je teď vyděšených nebo rozzlobených. To je velmi pochopitelné. Jste postaveni do zcela nespravedlivé a zdrcující situace. Mnozí z vás mají přátele z rodiny, kteří nedávno zemřeli. Mnozí z vás byli svými přáteli nebo rodinou opuštěni jen proto, že jim řekli pravdu. Téměř všichni jste svědky zhoršování svých životních podmínek a pošlapávání svých práv. Téměř všichni se obáváte budoucnosti, protože se hodně mluví o děsivých věcech, které se mohou v budoucnu stát, zatímco šedé klobouky a galaktici se nezavazují k tomu, že by tuto situaci v dohledné době hmatatelně vyřešili. A to i přesto, že tato strašná situace trvá už léta. Vaše pocity jsou zcela pochopitelné. Na vašem místě bych se cítila přesně tak, jak se cítíte vy, a možná bych se už z toho stresu zlomila. Upřímně řečeno, galaktici byli zklamáni nedostatečnou rychlostí, jakou se šedé klobouky pohybují. Ano, určité věci se dějí v pozadí, ale myslíme si, že už mělo začít veřejné zatýkání a zveřejňování. Nesouhlasíme s vyprávěním šedých klobouků, že jejich současný plán je ʺjediná cestaʺ. Galaktici uvažují o přímější a otevřenější akci, ale s tím je spojeno několik problémů a potenciálních rizik a úskalí. Jedním z těchto rizik je, že pokud budeme pozemšťany tlačit do společnosti založené na lásce, pak to nemusí vydržet.

Naposledy jsme to zkusili s Atlantidou, a jak víte, padla. Přesto chápeme, že míra utrpení pozemšťanů a pozemských dětí je naprosto nepřijatelná. Proto galaktici zvažují své možnosti. Nakonec uděláme to, o co nás požádá Zdroj, takže modlitba ke Zdroji může být účinnějším způsobem, jak nás galaktiky ovlivnit, než se nás přímo ptát. Přimlouvala jsem se za přímější zásah ze strany dobrotivých galaktiků, ale upřímně řečeno, do této diskuse je zapojeno mnoho galaktiků z mnoha ras s mnoha názory. Bohužel nemohu zaručit, že galaktici nebo šedé klobouky tuto situaci v dohledné době vyřeší. Proto bych dnes ráda hovořila o tom, jak se vypořádat s utrpením. Nejdůležitější je nepotlačovat, neodsuzovat a nesnažit se své pocity změnit. Místo toho je jen vědomě pozorujte. Ano, je to děsivé, náročné a potenciálně bolestivé, ale z dlouhodobého hlediska budete trpět více, pokud nebudete jen pozorovat. Koneckonců, pak se bolest nebo strach dostanou do vašeho podvědomí, kde budou dělat svět o něco šedivějším nebo děsivějším místem. Hakann o tom hovořil ve svém poselství s názvem: ʺHakann: Cesta pozorováníʺ. Podělil se o to, že pozorováním svých pocitů nemusíte nutně strávit hodinu - často stačí tu a tam jen pár vteřin. Svou bolest a strach můžete plně přijmout, například tím, že si pomyslíte ʺpřijímám svou bolest a strachʺ a vědomě se na ně soustředíte, ale nemusíte to dělat. Už jen pozorování bolesti nebo strachu po dobu několika sekund, kdykoli se objeví, je velmi užitečné. Další součástí pozorování vašich pocitů může být otázka, zda se za vaším pocitem na povrchové úrovni neskrývá nějaký další pocit. Například velmi často, když se objeví hněv, je pod ním také strach nebo bolest. To neznamená, že hněv není platný, ale může být dobré pozorovat i strach nebo bolest.

Nejsme příznivci vědomé snahy udělat něco, abyste se cítili lépe, pokud v tu chvíli prožíváte tzv. negativní emoce. Chápeme to a na vašem místě bychom možná udělali totéž, ale bolest nebo strach, které se objeví, je lepší prostě pozorovat. Přesto je dobré se bolesti zbytečně nevystavovat. Pokud se v tuto chvíli cítíte dobře, nemusíte začít vědomě překopávat staré bolesti nebo číst hlavní zprávy a děsit se, zlobit se nebo být smutní z toho, co tam vidíte. Pokud chcete něco dělat proto, že vám to dělá dobře, a ne proto, že vás to rozptyluje od bolesti, pak je to samozřejmě fantastické. Je také velmi dobré mluvit s lidmi. Před dvěma týdny se Hakann podělil o zprávu ʺHakann: Chceš kamaráda na dopisování s pracovníkem světla?ʺ. Pokud si nemáte s kým popovídat, pak jsou tam lidé, kterým můžete napsat a začít s nimi konverzaci. Nebojte se podělit o to, že trpíte nebo se bojíte, protože to se právě teď děje téměř každému. Pokud se o to podělíte, ostatním lidem se pravděpodobně uleví, že mluví s někým, kdo je také na stejné lodi jako oni. Můžete si také psát deník. Je také dobré si uvědomit, že většina z vás je silnější, než si myslíte. 😱 😨 😰 😥 😓😱 😨 😰 😥 😓

Právě teď si možná mnozí z vás říkají: ʺDalší takový rok už nepřežijeme, potřebujeme zásah galaktiků, a to hnedʺ. Ale i když souhlasím s tím, že my galaktici bychom měli zasáhnout, pravdou je, že naprostá většina z vás by další takový rok přežila. Ano, možná by to byl velmi bolestivý rok, ale drtivá většina z vás by ho přežila. Dejte si záležet na tom, abyste opravdu přežili téměř cokoli, protože to je pravda. Koneckonců, už jste přežili neuvěřitelné množství psychického tlaku. Navíc je dobré mít perspektivu, že i to pomine. Je velmi pravděpodobné, že jednoho dne my, galaktici, přistaneme, temní vládci budou zatčeni, dojde k odhalení a váš život bude lepší, než si teď dokážete představit. A vaše rány budou zahojeny a vaše bolest utišena. To neznamená, že vaše současná bolest je méně platná, ale určitou útěchou je myšlenka, že tato současná bolest nebude trvat věčně. Jednoho dne budete volní a budete mít možnost se fyzicky znovu spojit se svou hvězdnou rodinou. To vám slibuji. Nakonec může být dobré si uvědomit, že čím více budete v tomto období dělat svou vlastní duchovní práci, pozorovat své vlastní emoce a léčit svá vlastní traumata, tím snazší a hladší bude vaše interakce s námi galaktiky. Představte si, že jste laskavý galaktik, což znamená, že všechny bezpodmínečně milujete, nikdy byste nepoužili násilí bez velmi dobrého důvodu a nikdy byste nelhali.

Představte si také, že žijete ve společnosti, kde jsou všichni takoví. Pak si představte, že pozorujete pozemšťany, kteří během vašeho života pořádali veřejné popravy, při nichž mučili lidi k smrti, a běžní občané se na tuto podívanou dívali pro zábavu. To se dělo během vašeho středověku a váš středověk je v rámci života spousty galaktiků. Většina galaktiků se dožívá mnohem delšího věku než pozemšťané. Dokážete si představit, jak šokující a otřesné by pro bytost, která každého bezvýhradně miluje, bylo pozorovat rasu bytostí, které se baví tím, že někoho umučí k smrti? Ano, z vašeho pohledu se to stalo v dávné minulosti, ale z našeho pohledu se to stalo za našeho života. Racionálně chápeme, že dnešní pozemšťané jsou již mnohem vyspělejší, než byli lidé tehdy. Ale ani dnes většina pozemšťanů nemá ráda ty ostatní pozemšťany, kteří mají takzvaně špatné názory. Z našeho pohledu nemusíte s každým souhlasit a je v pořádku chránit sebe i ostatní před přímým poškozením, ale každý si zaslouží lásku, ať už je jakkoli ztracený. Každý si také zaslouží mít svobodnou vůli, s výjimkou případů, kdy by přímo ublížil někomu jinému, a s tím mnoho pozemšťanů také nesouhlasí. Mnozí Pozemšťané podporují odebírání svobodné vůle druhým lidem, například prostřednictvím cenzury nebo určitých nařízení či zákonů, a to i v případech, kdy nehrozí přímé ublížení.

Upřímně řečeno, existují laskaví galaktici, kteří tvrdí, že by se Pozemšťané měli nejprve naučit bezpodmínečné lásce a dosáhnout světového míru, než by měla Galaktická federace světů zasáhnout na vašem světě. Tento názor není mezi galaktiky většinový, ale není ani nijak neobvyklý. Dokonce i na individuální úrovni: většina pracovníků světla nemiluje každého bezpodmínečně, což pro nás z našeho pohledu činí kontakt trochu náročnějším. Vy sami se často cítíte trochu nesví, když mluvíte s pozemšťany, kteří jsou duchovně mnohem méně vyvinutí než vy, a to se může stát i nám galaktikům. Nevyčítáme vám, že jste v současné době duchovně méně vyvinutí než většina z nás - chápeme, že je to jen důsledek toho, že my jsme se narodili v láskyplné společnosti a vy na Zemi. Ve skutečnosti jsou mnozí z vás velmi staré duše a v minulých životech jste byli respektovanými či dokonce uctívanými galaktiky. Mnozí z nás vás mají rádi a velmi si vás váží za to, že jste tak rychle vyrostli ve světě, kde je tolik temnoty. Mnozí z nás by nebyli schopni vyrůst tak jako vy a zůstat tak dobrosrdeční, kdybychom se narodili na Zemi. Neříkáme také, že bezpodmínečná láska je tvrdým požadavkem pro kontakt. Říkáme však, že čím duchovně vyspělejší jste, tím hladší a snazší bude kontakt s námi, a to pro obě strany. Takže moje poslední poznámka zní: pokud využijete tento čas k duchovnímu růstu a pozorování vlastních emocí a léčení vlastních traumat, pak bude kontakt s námi galaktiky snazší a hladší. Pokud má někdo další návrhy, neváhejte se o ně podělit v komentářích. Pevně doufám, že buď šedé klobouky, nebo my galaktici začneme brzy skutečně viditelně pomáhat normálním pozemšťanům. Přimlouvám se za tuto pozici, ale bohužel nemohu nic slíbit.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/14/tunia-how-to-deal-with-suffering/

Zpět