3588 Kvantový přechod, vzestup Be-Happy Natali

[ Ezoterika ] 2022-12-12

(Moje vize)
Kronika přechodu

Když se toto téma objevilo na webu poprvé, rychle mě přestalo bavit, protože vypadalo příliš nerealisticky. Proč by tomu tak mělo být? Miliardy let byla planeta v takovém stavu a tady si z nějakého důvodu musí každý vystřelit mozek z hlavy a věřit v kvantové skoky, dodržovat velmi přísná pravidla a pokyny, aby přežil. Kvůli skoku jsem nezměnila svůj život ani své závislosti. Upřímně řečeno, myslela jsem si, že se toto téma přežilo a stalo se nemoderním, ale pak jsem na něj onehdy znovu narazila a tohle mě včera napadlo! Třeba to někoho přesvědčí))

Není to tak dávno, co jsem dostala ʺvesmírný programʺ postavený na technologii používání portálů, a myslela jsem, že jiné planety mohou být přeneseny do naší sluneční soustavy, ale možná naše planeta by měla být přesunuta k jiné hvězdě, možná tam sousedé jsou vhodnější. Takže, pokud se otevře obrovský portál, do kterého planeta vstoupí a v krátké době vyjde z druhé strany, pak pro ty, kteří nejsou na naší planetě to bude vypadat, jako by planeta se všemi svými obyvateli udělala ʺkvantový skokʺ. Pro samotnou planetu a její obyvatele se však nic nezmění, nepřejdou do jiné vlnové formy.

To znamená, že kdyby na naší planetě žili jen dinosauři a gorily a další neosvícení a nezasvěcení, a kdyby bylo nutné planetu přesunout na jiné místo, všichni by také udělali kvantový skok bez jakýchkoli zvláštních požadavků - zvýšili by své vibrace, živili se sluneční energií a pylem atd.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14277

Zpět