3559 Záhada pohybu zvířat v kruzích Cosmic agency

[ UFO ] 2022-11-30

Robert: Je známo, proč se zvířata pohybují v kruzích?
Yazhi: To proto, že Kabala provádí cvičení na ovládání mysli pomocí technologických prostředků. Dělají to už léta, je dobře známo, že kontrolují davy lidí, například na přeplněných stadionech. Název této technologie je modulace mozkové frekvence. Už je to velmi pokročilé a nepotřebují experimentovat na zvířatech, musí je to jen bavit, aby konspirátoři běhali jako zvířata. Možná je to zčásti tím, že musí lidem říct všechno tak či onak. Je to technologie.

Robert: Možná je to u zvířat jednodušší, protože jejich mozkové frekvence jsou ʺrovnějšíʺ. A víš, Yazhi, jak tyto technologické prostředky fungují? Jak je spojují s myslí bytostí?

Yazhi: Stejně jako u všeho je to o frekvencích. Vědí již, které elektromagnetické vlny interferují s mozkovými frekvencemi. Zvláště u zvířat není nutné implantovat celou myšlenku nebo koncept se syntetickou telepatií (kterou již mají a používají), stačí změnit jejich prostorové vnímání, nebo je jedno zvíře vnímavější než ostatní a buď je ovlivněno, nebo se jednoduše řídí směrem pohybu ostatních. Je zřejmé, že se jedná o smyslově-prostorové narušení, a to je pro nás zde jasným ukazatelem využití technologie. Vím, že by mohly existovat i jiné teorie, například že se nachází na magnetickém víru v zemské kůře, například na ložisku magnetitu, ale je to velmi nepravděpodobné, když víme, jak rozsáhlé je již používání této technologie manipulace s hmotou. Jiné teorie, jako je nemoc, prostě nesedí, nebo v nich nevidíme jiný smysl než prosazovat další výmluvy k ospravedlnění další plandemie. Pohodlné. Ujišťuji vás, že je to jen technologie. Manipulace s elektromagnetickými frekvencemi podobnými frekvencím zvířecích mozků, přičemž je třeba si uvědomit, že tak ilumináti/zednáři a podobné tajné společnosti nazývají i lidské bytosti, normální občany.

Gosia: Ano, ale musí to dělat tak, že jsou v blízkosti těchto zvířat, nebo jak? A proč nereagují například psi, kteří jsou poblíž? Zaměřují se touto technologií pouze na určité druhy zvířat?

Yazhi: Ano, zaměřují tuto technologii konkrétně na postižené druhy, aby s nimi experimentovali, zjistili reakci lidí nebo jim nějakým způsobem (prostřednictvím karmy) sdělili, čeho jsou již schopni. Je třeba také poznamenat, že pták je z elektromagnetického hlediska citlivější na rušení tohoto druhu než pes. A také úroveň inteligence a vůle každého druhu.

Robert: Protože například krávy by měly svou frekvenci, ovce by měly svou frekvenci, psi by měli svou frekvenci. A ʺlidéʺ by měli své, nebo několik, řekl bych. Záleží na tom, co je uvnitř každého bioobleku.

Yazhi: Ano, mají svůj vlastní, stejně jako každý jedinec každého druhu. Existují však také silné frekvence, které ʺen blocʺ ovlivňují několik nebo všechny druhy včetně člověka.

Robert: Ano, a kytovci.

Yazhi: Ano.

Gosia: Proč jsou ptáci zranitelnější? Protože jsou víc v úlu?

Yazhi: Protože mají v mozku složité naváděcí systémy založené na senzorech, které měří a sledují magnetický tok samotné zemské kůry, aby mohly sledovat své migrační trasy. To se týká i ptáků, kteří nejsou stěhovaví, jako jsou kuřata, protože již v sobě obsahují biologické mechanismy společné všem ptákům.

Robert: Předpokládám, že kvůli jejich elektromagnetickému navigačnímu systému. Ptáci. Aby mohli přerušit migraci ptáků.

Yazhi: Ano, přesně tak. Nebo způsobit masovou migraci lidí.

Robert: Bytosti s vědomím nemohou proti těmto frekvencím nic dělat? Protože to vypadá, že ztratili kontrolu nad signálem.

Yazhi: Ano, mohou, ale potřebují první krok. Vědět, že jim to dělají. Zkuste to vysvětlit kuřeti. Pokud je signál dostatečně silný, bude bytost potřebovat ještě více duševní síly, aby mu čelila. Dojde k bodu zlomu.

Robert: Například nechcete migrovat, ale něco vás k tomu přiměje. Kde je vaše vědomí?

Yazhi: Je pohřbeno v jiných myšlenkách vyvolaných podněty těchto vnikajících frekvencí.

Robert: Chci říct, že musíte vědět, ʺjaké jsou vaše myšlenkyʺ, a ne ty vyvolané.

Yazhi: Pomocí sofistikovanějších strojů můžete vnucovat myšlenky, což už dělají věže Guen. Sama o sobě se řídí stejnými principy jako ponorné lusky. Je to jen řízení frekvence vnucené mozku jednotlivce.

Robert: Proto. Musíte vědět, jaké jsou ty vaše.

Yazhi: Je to jako s entitami, které zasahují do myšlení každého člověka. Děje se to pořád, v dobrém i zlém. Pokud se vám vrací jasně destruktivní myšlenka, kterou dotyčná osoba nechce a uznává, že ji obtěžuje, je to jasné znamení přítomnosti bytosti, která chce dané osobě vnutit svou vůli, aby dělala něco, co této entitě vyhovuje. Stejný princip i problém.

Gosia: Totéž, co se stalo s lidmi, kteří si před dvěma lety kupovali toaletní papír. Bylo to totéž. Experimenty.

Yazhi: S velkou pravděpodobností ano. Postrádá to jakoukoli logiku, protože k tomu, aby potřebovali toaletní papír, potřebují nejdřív jíst, a oni jídlo neupřednostňovali. Podezřele to vypadá spíše jako výsměch prepperům, kteří používají technologické prostředky k ovládání mysli.

Robert: Ano. Ale je zvláštní, že channeling umí oddělit, nebo tak nějak říkají, že channeling je jejich vlastní věc.

Yazhi: Ano, přesně tak, umí to oddělit. Chce to hodně intuice, ale zvládnou to. Dokonce připouštějí, že bytost, kterou channelují, může říkat věci, které se a priori zdají být v rozporu s názorem samotného channelera. Ačkoli aby tito dva mohli channelovat, musí mít nutně shodné zájmy a frekvence, aby se mohli mentálně propojit.

Gosia: Někdy jsem cítila ʺposelstvíʺ Yazhi, o kterých jsem věděla, že nejsou moje, i když se zcela prolínala s mým myšlením. Nevnímala jsem ji jako něco zcela odděleného ode mě. Věděla jsem však, že je. Několikrát se to stalo. Ale spíš to vypadalo jako náhlá jasná a přesná inspirace. Ne něco invazivního. Jen tak mimochodem.

Yazhi: Souhlasím s tím, že někdy vysílám něco, co je nade mnou. Troufám si však říct, že většinou jde o mé vlastní názory. V širším smyslu jsme však všichni součástí stejného oboru. Na tom nezáleží. To, že existujeme jako oddělené entity, je pouze iluze založená na hranicích a rozsahu vnímání. Jelikož je toto vnímání omezené, dalo by se říci, že naše individualita je také založena na rozsahu nevědomosti, kterou má každý z nás, my všichni.

Yazhinina aktualizace:
Yazhi: Podle zdejšího názoru je nejpravděpodobnější, že jde o zvířata pobíhající v kruzích, že je to všechno falešné a že sestavili předchozí videa a spojili je dohromady, aby uvěřili, že se něco děje. Nevidíme přenosy ani nic, co by naznačovalo ovládání mysli přímo vůči zvířatům. Vůči populacím a velkým skupinám lidí ano. Ale ne konkrétně vůči zvířatům. Závěry z palubních laboratoří založené na supercitlivých elektromagnetických senzorech, a to jak v žihadle tohoto plavidla, tak ze 110cm dronů létajících na obloze nad Zemí.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/el-misterio-de-los-animales-moviendose-en-circulos-yazhi-swaruu

Zpět