3536 Tunia: Zvyšování úrovně vašeho vědomí A.S.

[ Ezoterika ] 2022-12-08

ve vašem světě je stále krutá a nespravedlivá, ale pomalu se také zlepšuje. Zejména úroveň vědomí ve vašem světě se stále zvyšuje, což považujeme za rozhodující. Čím vyšší bude úroveň vědomí, tím méně budou moci temní vládci uskutečnit své plány a tím více se budou civilisté cítit oprávněni budovat alternativní struktury.

Ve vašem světě se říká, že věci neměníte kritikou stávajících struktur, ale budováním lepších. To je velmi pravdivé. V tomto směru existuje několik slibných iniciativ, například iniciativa Jedno malé město a mnoho dalších. Jedním ze způsobů, jak může tato situace skončit, je, že bílé klobouky nebo protislužby zatknou padouchy. Dalším způsobem, jak může tato situace skončit, je, že dostatečný počet normálních civilistů jednoduše opustí systém, takže se zhroutí. Nastal čas, aby obyčejní lidé vybudovali jiné, humánnější struktury a společenství mimo současný systém. Pokud se k tomu cítíte povoláni, je k tomu právě teď skvělá doba. Přesto, pokud se k tomu necítíte povoláni, je to také v pořádku - možná přispějete jiným způsobem, nebo je možná právě teď nejlepší pracovat na sobě nebo na své vlastní situaci. Vzhledem k rostoucí úrovni vědomí na Zemi jsou každým dnem pravděpodobnější oba scénáře: buď že bílé klobouky zatknou padouchy, nebo že systém začne opouštět dostatek lidí, takže se zhroutí.

Jaké věci tedy jsou a nejsou dobré pro vaši úroveň vědomí?
Jednou z věcí, která není příliš dobrá pro vaši úroveň vědomí, je sledování mainstreamových médií, protože jsou příliš negativní a protože často pojednávají o věcech, které není ve vaší moci změnit. To lidi jen stresuje. Také bychom vám doporučili, abyste příliš nekonzumovali alternativní média a alternativní zprávy. Je dobré mít široký přehled o tom, co se děje, ale za určitou hranicí jejich konzumace nadělá více škody než užitku. I alternativní média se často zaměřují na negativní zprávy, se kterými většina lidí není schopna nic udělat.

Kromě toho je důležité nepotlačovat, neodsuzovat a nesnažit se měnit své emoce. Pozemšťané se často snaží soustředit na pozitivní věci, což je velmi správné, ale pouze pokud je to upřímné a pokud kvůli tomu nemusíte potlačovat negativní pocity. Hakannova zpráva pojednávala o metodě, jak pracovat se svými negativními emocemi, nazvané: ʺCesta pozorováníʺ.

Jaké věci tedy můžete dělat, které usnadňují zvyšování úrovně vašeho vědomí? No, pomáhá už jen pozorování nebo prožívání vašich emocí a myšlenek, pokud je nepotlačujete nebo neodsuzujete. Pomáhá také pobyt v přírodě. Trávení času s blízkými pomáhá. Pomáhá dostatek odpočinku. Pohyb vašeho těla pomáhá. Dělat věci, které vás baví, pomáhá. Uspokojování svých potřeb pomáhá, i když jsou takzvaně povrchní. Možná máte také své vlastní způsoby, jak zvýšit úroveň svého vědomí. A navzdory tomu, jak moc jsem v tomto poselství mluvila o zvyšování úrovně vašeho vědomí, je zcela pochopitelné a v pořádku, že se na to někteří lidé právě teď nezaměřují. Možná například potřebujete dát svůj současný život do pořádku. Možná se zaměřujete na nějaký praktický projekt. Možná se snažíte jen přežít a jste právě teď v režimu přežití.

- Jaký je hlavní cíl, kterého se snažíte v následujících měsících dosáhnout? Snažíte se jen udržet hlavu nad vodou, snažíte se poznat nové lidi, snažíte se splnit nějaký úkol, cokoli jiného?
- Jaká je vaše strategie pro dosažení tohoto cíle?

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/08/tunia-raising-your-level-of-consciousness/

Zpět