3522 Jak člověk vnáší nerovnováhu do životních událostí Almateia

[ Ezoterika ] 2022-11-29

Serapis Bey
Jak vyvážit můj stav pro přesné a efektivní přijetí a rozbalení informací. Chci znovu připomenout téma nerovnováha. Možná vám bude popis situace jasnější, protože když se vám Architekti vesmíru snažili předat infostreamy, způsobili silnou nerovnováhu ve strukturách a vy jste se kvůli tomu nemohli nějakou dobu přizpůsobit přijímání informací.
Vždycky si se Serapisem ráda popovídám. Proberme znovu otázku nerovnováhy, jak člověk vnáší nerovnováhu do svých struktur.
A: Jsem rád, že jste se rozhodli tuto otázku předložit ke zvážení, i když jste tyto informace nepřijali, ale tyto kódy, které vám byly předány, budou ještě odhaleny a nebojte se, budete s nimi také komunikovat (Architekti vesmíru), jen vaše pole nyní ještě nedokážou odolat jejich silné energii. Ale stane se to, nebojte se.

Q: Jak může člověk způsobit nerovnováhu ve svých vlastních strukturách. Naposledy jsem se snažila přijmout informaci na základě toho, že se nenaplňují něčí očekávání... můžete to také vysvětlit.

A: Nerovnováha. Ve vašem životě, v životě člověka, je ve skutečnosti mnoho nerovnováhy, kterou vytváříte, a pak tam nemůžete vnést strukturu, porozumění a uvědomění. Máte spoustu očekávání, snů, přání - věcí, které také vnášejí do struktur nerovnováhu.
Použijme příklad, který jsme začali minule, a já vám vysvětlím, jak se to děje z mé strany.
Například se stala událost, vaše hádka s matkou (i když se nestala, neodporujte tomuto příkladu, drahá)). Tato hádka jako událost již proběhla, je ukončena, je po ní. A tím by to skončilo. Vzniká však více ALE, která začínají vnášet nerovnováhu... Pojďme si to rozebrat.

Situace se stala. Neustále však přemýšlíte o tom, co chcete říct, jak reagovat jinak, jak zmírnit nebo být defenzivnější či agresivnější. A nezáleží ani na tom, na kterém pólu se toto myšlení nachází. Začínáte se starat o pole, o události, které již nastaly. Všimněte si toho důležitého! Neanalyzujete situaci, ale vytváříte si novou pozici - to je nejdůležitější! Je to vaše odlišná role, kterou do této vyřešené situace vnášíte. To vytváří nerovnováhu ve struktuře - jako byste míchali různé varianty svých rolí, pozic v dané situaci, vkládáte do ní obrovské množství energie. Tím samozřejmě ztrácíte energii a neustálé převracení situace v hlavě vám bere spoustu energie.

A tady se děje následující: nejprve jste danou situaci neprožili úplně, a tak jste si do ní přinesli takříkajíc NEREALIZOVANÉ ROLE - ty zůstávají ve vašem vědomí a jdou do štítu noosféry, který pak tyto informace ukládá, spoustu zbytečných neprožitých informací. To je něco, co byste neměli dělat!!! To je to, co vnáší do vašich struktur nerovnováhu, protože se kolem této situace ženete, nedokážete ji prožít, nedokážete ji nechat jít, nedokážete zapomenout. Znovu a znovu se k ní vracíte. Bere si vaši energii a vy ji dáváte tím, že se tam v myšlenkách vracíte. To, co je třeba dokončit, zůstává nakonec otevřenou ranou. A právě k těmto neprožitým situacím se vracíte při práci, když pracujete se svým tělem, se svým podvědomím... na jemné podvědomé úrovni vynášíte věci, které nebyly prožité, se kterými jste se nevypořádali. To, co ve vás sedí jako blok, jako zaseknutá energie. Pokud situace skončí, snadno na ni zapomenete. Všimněte si toho! Vzpomínáte si na mnoho ukončených situací, vracíte se k nim často v myšlenkách? Málokdo může nyní uvést příklad, protože v nich chybí energie. Situace skončila, lekce skončila, list byl otočen, jdeme dál... to je vše .....

Q: Dobře, ale co situace, která se už stala, ale stále mě znepokojuje? Jak do toho nevložit energii? Myslím, že to každý dělá nevědomky.

A: Pokud se stane něco, co vám vadí, musíte provést kvalitativní analýzu této situace, získat pro sebe ponaučení - co bylo uděláno správně a co je třeba zlepšit, a pochopit, jak se v budoucnu musíte v podobné situaci zachovat. To všechno jsou lekce, které všichni chápeme, a to hlavní, co se z nich musíte naučit, jsou zkušenosti. Zkušenost s tím, jak jste reagovali. Pokud se necítíte tak dobře, jak byste chtěli, například vaše hormony jsou příliš vzpurné a zbytečně jste křičeli na matku. Vezměte si z toho následující: aha, teď je moje hormonální pozadí nestabilní, měl bych být uvědomělejší, nebo omezit komunikaci na minimum, abych nikomu neublížil, nebo se v průběhu interakce pečlivěji hlídat.
A nekružte kolem situace, prostě si z ní vezměte to, co je pro vás nejdůležitější:
Co jsem udělal? Popište situaci:
Co se mi na mém chování nelíbilo, co jsem udělal špatně?
Co se mi na mém chování líbilo, co jsem udělal správně?
Co bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat?
Co budu dělat, pokud se stejná věc v budoucnu stane znovu?
Co jsem se dnes naučil?
Nedělejte žádné závěry, jen upřímně odpovězte na tyto otázky. Je lepší to udělat písemně, informace tak budou strukturované a nevybočíte z proudu.

Q: Zdá se mi, že v tématu nerovnováhy je důležité ještě něco jiného, a to v souvislosti se situacemi, které se nám stávají. Můžete mi říct, co ještě přispívá k nerovnováze?

A: Vaše očekávání, obrazná představivost, kterou naplňujete situaci, jež se ještě neuskutečnila, vnáší do vašich struktur stejnou kolosální nerovnováhu. Představte si, že se vám zdálo například o autě. Snili jste o červeném kabrioletu (auta mi byla vždycky lhostejná).
Všimněte si také toho, co je důležité! Uvádím příklady, které na vás nemají žádný vliv, které nebyly ve vašem pohledu na svět, abyste si nerozhýbali paměť a nevyvážili své struktury - aby příklady byly zbaveny náboje vaší pozornosti a nezachytily vaše bloky, sny nebo touhy.

Douho jste snili o červeném kabrioletu. Důležité bylo, že když jste snili, představovali jste si, že ho potřebujete, abyste mohli chodit do práce, abyste mohli snadno dojíždět za rodiči na vesnici, prostě abyste byli mobilnější. Tvorba přání - v budoucím autě jste to dostali, všechny body byly splněny. Až na to, že auto není Ferrari kabriolet, ale například Ford - praktický na venkov, manévrovatelný pro dopravní zácpy, aby se dostal do práce, a bude vždy kolem - malý, kde zaparkovat)))). Ano, a barva je červená! Smích))) Vesmír tedy splnil vaše přání. Dal ti přesně to, co jsi potřeboval! Přesně to, co vyhovuje vašim požadavkům. Ale po obdržení auta, například jako daru, jste touto událostí rozrušeni. To znamená, že událost proběhla, jak jste si přáli, ale nesplnila vaše očekávání. Vaše negativní vibrace velmi destruktivní, narušují rovnováhu vašich struktur a prostoru obecně. Je to stejné jako v prvním případě - nepřijali jste situaci, nenaladili jste se na tuto situaci, v tomto případě dokonce ani na objekt, který se objevil ve vašem životě.

Pokaždé, když usednete za volant auta, reprodukujete negativní vibrace - a tím opět vyvedete z rovnováhy sebe i vše kolem sebe. Prostor bude působit proti vašemu destruktivnímu chování tím, že vám rozbije auto, spotřebuje příliš mnoho paliva, parkovací místa budou vždy obsazená... To znamená, že prostor kolem vás bude reagovat vašimi vlastními vibracemi. Není to proto, že by k vám svět nebyl spravedlivý a chtěl vás jen naštvat, i když většina lidí si to myslí, ale proto, že narušujete rovnováhu struktur a něco za to dostáváte. Funguje zde zákon přitažlivosti - co vysíláte, to přitahujete. Takže ser situace naplní. Co bych měl udělat nevděčný za takové auto?))) Jak chcete, bod po bodu)) A zde se díváme na příklad s předmětem, ale lze považovat situaci jako celek. Při očekávaném naplnění nějaké situace (například dovolené) tyto body také odpovídají. Opět si tuto praxi poznamenejte písemně.

1. Smiřte se s tím, že máte, co máte. Událost se stala, není cesty zpět. Popište přesně, co jste obdrželi, k jaké události došlo.
2. Zapište si své minulé ʺsnyʺ o této události.
3. Analyzovat, jak moc bylo skutečně nutné získat vysněnou, a ne realizovanou událost. Zde, poté, co se jasně dostane na vědomou úroveň, už mnozí mohou mít pochopení, že to mohly být jen iluze, sny, které nemají oporu v realitě.
4. Předepsat vám, jak můžete tuto situaci změnit ve svůj prospěch.
5. Každý den hledejte v situaci klady a věřte mi, že budou.

Je to opravdu jednoduché. Nejdůležitější je, abyste si uvědomili, že nezáleží na tom, jaká situace byla, ale hlavně, že jste si z ní vzali ponaučení. Jaký zdroj? Co jste nakonec dělal? Usínali jste a procházeli jste si v hlavě nejrůznější negativa? Nebo si sedl a analyzoval situaci. Dítě může být hysterické, když nedostane hračku, promiňte mi ten příklad. Dospělý člověk se musí zastavit a analyzovat situaci. Co je dobré a co je vhodné zlepšit - co dělat, až se něco takového stane příště. A věřte mi, že pokud se lekce neuzavře, situace se bude opakovat. To je to nejdůležitější, co se musíte naučit: neobviňovat se za své možná ne zcela dokonalé chování nebo reakce na něco - stojí za to analyzovat a dojít k pochopení toho, kdo jsem? Jak se chovám? Jak se mohu zlepšit?

Zdroj: https://absolutera.ru/article14199

Zpět