3514 VOLNÁ ENERGIE kamuflovaná v jaderných zbraních Cosmic agency

[ UFO ] 2022-11-28

Gosia: Někdo citoval Rashell v komentářích: ʺNa oběžnou dráhu Země jsem přiletěla v roce 1952 jako součást první expedice Taygeta v reakci na atomové testy a kampaň za sestřelení lodí Federace a jejích přátel v oněch letech a předtímʺ.
Yazhi: Uvědomuji si, že jaderné zbraně a to, že mluvili s USA a Ruskem, a že od doby, kdy byly odpáleny bomby v Hirošimě a Nagasaki, Federace zasáhla, protože už šlo o destrukci na planetární úrovni, a protože jaderné výbuchy přeskočily dimenze a ovlivnily jiné hustoty... to vše se říká a říká otevřeně na mnoha místech, kde se mluví o mimozemšťanech, nejen tady, nejen Rashell. Řekl to například Alex Collier.
Podle mého názoru a na základě toho, co říkám už léta, ať už jde o jaderný výbuch, nebo ne, jakákoli událost, včetně mávnutí křídel mouchy, přesahuje hustoty - dimenze.
Je to součást téhož. Opět jde o sémantický problém. ʺJaderné zbraněʺ s jejich definicí uvedenou na Zemi. Zatímco ve skutečnosti Rashell nebo Andromedáni Alexe Colliera měli říci ʺenergetické zbraně, jak se jim na Zemi říká pod názvem jadernéʺ. Aby se předešlo budoucím nedorozuměním. Přesto jsou jaderné zbraně, jak je popisuje lidská věda, z definice energetickými zbraněmi.
Takže tato výmluva na zásah Federace kvůli jaderným výbuchům ve čtyřicátých letech mi připadá velmi ʺnew ageʺ, ať už to zde kolegové řekli sami, nebo ne.

Gosia: Takže si myslíš, že Rashell nebo ostatní rasy věděly, že ve skutečnosti nejsou jaderné, a že to byla jen sémantika?

Yazhi: Je možné, že to věděli, nebo že jen nerozuměli technologii jaderných zbraní a tomu, co to přesně je. Ne na takové úrovni, jakou bych mohl mít já nebo moderní Taygeťané, kteří jsou zde přítomni nebo sledují dění na Zemi, ať už jsou kdekoli, protože vám připomínám, že nemusíte být fyzicky zde, abyste mohli sledovat, co se na Zemi děje.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/energia-libre-camuflada-en-armas-nucleares-yazhi-swaruu

Zpět