3509 Erupce Mauna Loa James Gilliland

[ Ezoterika ] 2022-12-04

Omlouvám se za nedostatek komunikace, měl jsem hodně práce s přebíráním kávových a ořechových sadů z džungle. Také jsme z pozemku odvezli dva velké náklaďáky starých ledniček, sporáků, golfových vozíků, pneumatik a horu odpadků. Právě jsme dokončili štěpkování posledních větví a větviček. Těžká práce je hotová, teď už zbývá jen údržba.

Den díkůvzdání jsem strávil mimo rodinu, na pláži s delfíny pozorováním erupce sopky Mauna Loa. Žádné starosti, proud vody jde opačným směrem. Kolem erupce se děje spousta anomálií.

Jak mnozí vědí, nahoře se nachází kontroverzní vládní zařízení, které podle některých slouží jako observatoř. Další je na South Pointu. Je tam také vojenská základna s doslova horami hlíny, která se odněkud vzala. Zdravý rozum by napovídal, že všechna ta hlína odněkud přišla a někde je hodně velká díra. Prozkoumejte D.U.M.B., hluboké podzemní vojenské základny. Bylo tam několik hlasitých rázů spolu s obvyklým vládním popíráním, že to bylo letadlo nad oceánem. Bylo jich několik v různých dobách, přičemž opět nebyly konzistentní s jejich vysvětlením. Ti, kdo sledovali ,,konspirační teorieʺ, dobře vědí, co se děje v některých z těchto hlubokých podzemních zařízení, věci tak pokleslé, že experimenty přesahují schopnost většiny lidí pochopit. Existují také, ʺzvěstiʺ, že jsou ničena, čištěna, plněna mořskou vodou nebo lávou, nebo vyhozena do povětří, aby se ukončily ďábelské operace. Když to víme, dává to tomu, co se odehrává, zcela nový rozměr. Co my víme, možná jen uklízí všechno to znesvěcení posvátných zemí nebo kombinaci obojího.

Tolik věcí se děje pod záminkou národní bezpečnosti. Kde je bezpečnost v tom, že praštíme boha? V tomto případě není vojenská rozvědka příliš inteligentní. Je zde vícerozměrný širší obraz. Jak bylo předpovězeno, všechny vládní kamery buď zmizely, nebo mířily do země, nebo událost zdaleka nezachycovaly. Občanští reportéři jako Two Pineapples, Hawaii Tracker facecrook a několik dalších poskytují neuvěřitelné zpravodajství. Skvělou práci odvádějí i některé soukromé vrtulníkové společnosti. Doporučoval bych hledat UFO, která se vždy objevují v okolí velkých erupcí. V Mexiku byly natočeny, jak vlétají do sopky, na které se usadily. Možná by to chtělo požádat o pomoc. Něco z toho se možná bude muset stát, nebojte se toho, opájejte se úžasnou silou přírody. To vše vyvolává otázku, co se vlastně děje a co nechtějí, abychom viděli? Čekáme, až se Pele objeví v ohni a popelu, a pak sledujeme, jak se to snaží zakrýt a popřít.

Z Ukrajiny se stala obrovská černá díra přes 105 miliard dolarů bez jakéhokoli dohledu, které si našly cestu zpět do kapes politiků, většinou demokratů prostřednictvím drobných mincí Sama Bankmanfreeda. Sam Bankmanfried, Janet Yellenová a náš oslavovaný hrdina, miláček miliardářů, válečný mučedník Zelensky, ti všichni jsou oslavováni Lame Stream médii při naprostém popírání toho, co se odehrálo korporátními vlastněnými Lame Stream médii. Zabýval se někdo vyzbrojenými biolaboratořemi, obchodováním s dětmi a sexuálními službami a nejzkorumpovanější vládou instalovanou deep state na planetě, které všechny likviduje Putin? Možná by to chtělo prověřit investice do těchto zařízení, vypadá to, že jako investoři jsou uvedeni Bidenovi a další prominentní demokraté a pár Rinos. Celá válka je o ochraně majetku deep state Ukrajina je baštou deep state. Možná byste si měli udělat menší průzkum, než vyvěsíte ukrajinskou vlajku. Pokud jde o boj za demokracii, bylo by také moudré prozkoumat NAZI prapor Azof, stejně jako tamní regiony, které se všechny chtějí připojit k Rusku, aby se dostaly z pod tyranie hlubokého státu NAZI, přičemž 80 až 90 % lidí chce opustit Ukrajinu a připojit se k Rusku. Když je tomu tak, proč nepodporujeme vůli lidu? Proč podporujeme pevnost hlubokého státu NAZI?

Volby byly ostudou, ostudou, pokud nežijete v komunistické banánové republice. Rudá vlna se stala, byla rozředěna falšováním a sklízením hlasovacích lístků, falšováním hlasovacích strojů a změnou čísel. Říká se, že nezáleží na tom, kdo volí, ale na tom, kdo hlasy sčítá. Dobrá zpráva je, že to máme všichni. Nemůžete zatknout aktéry, dokud nespáchají zločiny. Do prosince bude probíhat masivní razie. Mnoho známých hvězd filmového a hudebního průmyslu je pohřešovaných, jejich domy jsou zabedněné. Totéž platí o politicích, mediálních magnátech a morálně narušených miliardářích. Začíná to vypadat jako Vánoce, jásejte. Rukavice jsou dole, je čas jít. Jsou tu věci, o kterých se vám ani nesnilo, aby zajistily planetární osvobození a vzestup. Nikdo to nemůže zastavit. Žádný plaz, šedivec ani démon nemůže zastavit to, co přichází. Žijeme ve vzrušujících časech. Lidé se probouzejí a celosvětově povstávají. V trapných zprávách se to nedozvíte. Vězte, že nejste sami, vězte, že dochází k velkému probuzení, přeneste se přes potřebu přijetí a schválení, otřeste svými přáteli, rodinami a komunitou s láskyplným odstupem. Všichni vědí, že je něco velmi špatně. Potřebují si to jen trochu ověřit. Nebudete muset říkat, že jsem vám to říkal, jen se usmějte a sledujte tu lahodnou podivnou hostinu..

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/12/04/mauna-loa-eruption/

Zpět