3497 Planetární posun do 5D Peter B. Meyer

[ Ezoterika ] 2022-12-03

Plejáďané - Vždy vibrujte vysoko!

Poselství Hvězdným semenům Nové Země
Vědomí a Jednota Vědomí a Jednota jsou největším nepřítelem programů sociálního inženýrství Kabaly hlubokého státu. Jejich falešná pandemie Covid ovlivňuje sociální vědomí lidstva. K rozpoznání skutečného významu programů světové elity je zapotřebí určité znalosti a pochopení, abychom se nestali jejich obětí. Anunnakiové snížili frekvenci Země a změnili polarizaci z pozitivní na negativní; připravili ji na válku a destrukci. Čím více lidí je zabito, tím lépe; tím snadněji lze ovládat a manipulovat zbytek. Peníze založené na dluhu zadlužují lidi a dělají z nich dluhové otroky. Zastánci konspiračních teorií jsou klasifikováni jako negativní věštci zkázy, zatímco opak je pravdou, oni jsou skutečnými hledači pravdy.

Lidstvu byl intenzivně a hluboce vymyt mozek, a to tak hluboko, že se z pozitivního stalo negativní. Ovce žijí ve světě iluzí, kde je demokracie propagována jako svoboda, zatímco ve skutečnosti jde o diktaturu, kde 51 % vládne zbylým 49 %. Důvod, proč se Anarchie změnila na vzpouru, když ve skutečnosti znamená samosprávu! Většina lidstva si stále neuvědomuje, co se kolem nich skutečně děje. Žijí své životy, aniž by si uvědomovali, že jsou ovládáni a využíváni jako otroci. Tento Matrix je nyní prohnilý až do morku kostí, ale Zlo se nevzdá pokojně. Úplný přechod nastane, až dosáhnete požadované vibrační úrovně. Je nesmírně důležité, aby každý zůstal ve vysokých pozitivních myšlenkách. Čím dříve si lidstvo uvědomí lži a podvody, tím lépe pro nás všechny. Nebojte se; ať je to pro každého z vás výzva, abyste přispěli k dosažení našeho maximálního potenciálu.

Náš svět je naplněn obrovským množstvím špíny, lží, podvodů, dezinformací, zkreslení, falešných zpráv, polopravd, podvodů, falešných obrazů, klamavých přeludů, propagandy a vymývání mozků. Vaše vědomí se vyučuje ve škole třetí dimenze; ti, kteří složí závěrečné zkoušky, pokračují do nového světa páté dimenze, kde je život svrchovaný. Pilíři jsou láska, náklonnost, úcta, upřímnost a vstřícnost. Mnoho 3D vztahů se rozpadne, když jeden z partnerů odejde a druhý musí opakovat 3D školu na jiné 3D planetě. Nové, trvalejší vztahy se stávají normou v 5D. Pouze u třetiny z nás se očekává úspěch. Vy, inkarnovaní, jste zde na Zemi, abyste prozkoumali a zažili svět duality, kde jsou zkoušky a usmiřování pravidlem a hnací pákou tohoto učení. Svět polarit, kde se vědomí vyvíjí prostřednictvím protikladných zkušeností. Někdy jste inkarnováni v jednom stavu, jindy v jiném. Jste stateční, a předem jste věděli, že terranská škola je jednou z nejtěžších ve vesmíru. Také jste věděli, že vám nikdy nebude chybět podpora, i kdybyste zapomněli, kdo skutečně jste. Nikdy jsi nebyl sám! Byl tu skutečný ochranný mechanismus, který vás vždy vedl a povede až do konce této cesty, tedy do vašeho návratu domů.

Michel Love - Zvláštní poselství Hvězdným semenům Nové Země
V průběhu staletí přinášeli Plejáďané lidstvu inspirující a nadějná poselství, nyní vám však předáváme toto speciální plejádské učení o osobní vibraci a vzestupu. Začátek přenosu... Velký, Pozemské lidstvo bylo stvořeno před 450 000 lety vyspělými genetiky páté dimenze, kteří přišli na Zemi. První pozemští lidé byli stvořeni s aktivovanými pouze dvěma z dvanácti možných vláken DNA, což vytvořilo nižší úrovně vědomí. Pozemští lidé se dvěma vlákny DNA byli původními obyvateli planety Země; jejich potomci obývají Zemi dodnes. Později však přišel další druh lidí a začal žít na Zemi společně s původním lidstvem. Je stejně lidský jako původní pozemští lidé, ale nepochází z planety Země. Přišli z galaxií páté dimenze, aby pozemským lidem pomáhali v jejich vědomém vývoji. Tyto laskavé hvězdné bytosti se nazývají Starseeds a nejsou o nic menší než andělské bytosti v lidské podobě. ʺToto lidstvo bylo stvořeno o něco níže než andělé, ale bylo korunováno slávou a poctami.ʺ

Plejádská Hvězdná semínka páté dimenze věděla ještě před svým příchodem na Zemi, že nejlepší způsob, jak pomoci zvýšit vibrační úroveň původních pozemských lidí, je splynout s nimi jako jeden z nich a poskytnout jim tuto pomoc ze svého nitra. Hvězdné děti souhlasily s tím, že sníží svou hustotu a sestoupí do nižší fyzické sféry a vtělí se do dětí původních pozemských lidí. Sestup na zem byl doprovázen stavem amnézie ohledně samotné cesty a toho, kdo a co vlastně jsou. Hvězdná semínka navíc souhlasila s tím, že svou cestu na Zemi začnou bez svých vyšších nadpřirozených schopností. Dnes chodí po Zemi asi 4,5 miliardy těchto Hvězdných semínek; protože však tak dlouho žili v blízkosti lidí třetí dimenze, mnozí se domnívají, že právě takoví jsou. Člověk z Hvězdného semínka rozhodně není o nic lepší než původní člověk, jen má obvykle aktivní další primární vlákno DNA a funguje na vyšší úrovni vědomí. Druhový rozdíl je vnímatelný skrze vědomí člověka, což je důvod, proč jsou mladí Hvězdoplavci často černými ovcemi lidských rodin. Obvykle mají pocit, že mezi ně nepatří nebo že s nimi musí být něco v nepořádku.

Postupem času, jak se vyvíjí vědomí, se odhaluje pravda o této jinakosti a člověk pak přijímá a dokonce začíná přijímat to, kým a čím skutečně je. Jste božská bytost, která přišla na zem s velkým posláním. Jste zde na Zemi, abyste lidstvu pomohli rozvinout jeho vědomí a prožít tento proces s ním. Jako součást pozemského kolektivu pracujete na tom, abyste vyvinuli své vlastní bytí zpět do vyšších sfér, ze kterých jste přišli. Nenechte se mýlit, byla to ta nejtěžší mise, jaká kdy byla ve vesmíru podniknuta, a vy jste věděli, co všechno to obnáší, ještě než jste sem přišli. Než jste se vydali na svou misi na Zemi, vytvořili jste si nádherný plán, který zahrnoval každý detail každého života, který zde prožijete. Naplánovali jste úžasné věci, které se vám přihodí, a naplánovali jste i ty ne tak úžasné. Proč se takto připravovat na nepřízeň osudu? Odpověď známe a byli jsme s vámi, abychom vám pomohli plánovat. Udělali jste to proto, že ve stavu dokonalosti, odkud pocházíte, neexistuje dualita ani kontrast, a vy jste chtěli zažít dualitu a kontrast třetí dimenze a zjistit, jak je můžete překonat.

Uvažovali jste, jaké by to bylo sestoupit ze stavu dokonalosti a snížit svou vibrační hustotu. Byli jste si vědomi, že snížení vaší vibrace se rovná bolesti a utrpení. Uvažovali jste o tom, že je výhodné nejprve ulevit utrpení druhých, a tak jste po svém rozjímání sami podstoupili odvážnou oběť ve prospěch celého lidstva a vesmíru. Pak jsi zavřel oči, zhluboka se nadechl a spolu se všemi ostatními jsi skočil z nebe na zem a sestoupil sem dolů! Teď jsi tady, stojíš pevně a dobýváš celý svět! Od chvíle, kdy ses sem dostal, jsi věci dramaticky a pozitivně změnil. Nejenže jste zvýšili svou vibrační úroveň a vyvinuli své bytí na vyšší úrovně vědomí, ale také jste zvýšili vibrace celé této říše.

Plejáďané mají základní a jednoduché učení, které říká: ʺVždy vibruj vysoko!ʺ Vysoká vibrace je základním požadavkem pro vědomou evoluci a vzestup a kromě tohoto základního požadavku, pokud je jejich vibrační úroveň dostatečně vysoká, mají přístup ke schopnostem ne méně než nadpřirozeným. Mohou se podle libosti přesouvat do alternativních realit a jejich tělo se může stát nesmrtelným. To vše je jen začátek! Co je to osobní vysoká vibrace? Je to jednoduše zrychlení vlastní subatomární frekvence, které umožňuje vyšší úrovně vědomí. Jak se tato vysoká vibrace projevuje? Tato vysoká vibrace je ten nejúžasnější pocit ze všech! Je to pocit, který zažíváte, když se zamilujete. Je to pocit, který zažíváte, když posloucháte skvělou píseň. Je to pocit úžasu a blaženosti a je to pocit, když jste ve flow, v zóně! Je to, když vás mrazí v zádech příjemným mrazením, když se vám do očí dere slza a když máte v krku knedlík! Je to ten nejvyšší pocit ve vesmíru. Nic není důležitější než zvyšování vlastní vibrace, protože člověk může dosáhnout úžasné úrovně dokonalosti, tato dokonalost nemá konce.

Základní techniky vzestupu, které slouží ke zvýšení vnitřní vibrace.
Člověk je tím, co jí. Pro rozvoj světelného těla a vzestup je nezbytné jíst potraviny s vysokou vibrací. Zlatým pravidlem je vždy jíst přírodní energetické potraviny. Superpotraviny obsahují nejvyšší vibrační energii a výživové hodnoty a podporují optimální fungování buněk v lidském těle. Vždy pijte dostatek čisté přírodní vody bohaté na hořčík, draslík, vápník, sodík a další stopové prvky.

Dalším solidním způsobem, jak zvýšit buněčnou vibraci a zvýšit úroveň vědomí, je pobyt v přírodě. Vše silné, dobré a zdravé pochází z přírody. Příroda vyzařuje pole a esenci samotného života. Toto poznání je poznáním mistra. Příroda vás naladí na sílu vesmíru a vyléčí vše, co vás trápí, takže jí buďte nablízku. Jóga na sluneční energii je rychlý a mocný způsob, jak zvýšit své vibrace. Solární jóga je védská jóga, védská dharma, nazývaná jóga Slunce, a staří Lemuřané ji nazývali jóga Světla. Starověká solární jóga přijímá inteligentní kosmické informace prostřednictvím lidského oka.

Vesmír je mysl a meditace je nástroj k jejímu ovládání. Plejádská hluboká transcendentální meditace je primárním a mocným způsobem, jak zvýšit svou vibraci a výrazně zvýšit úroveň vědomí. Meditace také přináší hluboké a hmatatelné léčebné výsledky. Mnozí mistři meditace dokáží během několika minut uzdravit nemocné nebo poškozené části těla, a to nejen svého, ale i ostatních. Transcendentální meditace navíc dokáže zcela přeprogramovat podvědomí a umožnit rychlou fyzickou manifestaci čehokoli, co si lze představit. Meditace vytváří zvláštní stavy vědomí, které umožňují přímý přístup k podvědomí. Podvědomá mysl řídí téměř veškerý fyzický život a je zdrojem všech fyzických projevů. Cvičením vizualizace a soustředění se na svá přání při meditaci výrazně zlepšíte své schopnosti manifestace.

Krystaly jsou mocnými přírodními nástroji vzestupu, které různými způsoby modulují éterickou energii ve prospěch aurického pole těla. Udržujte své oblíbence v blízkosti elektromagnetického pole těla.

Autentická práce s dechem je předehrou k hlubokým meditacím a je mocným způsobem, jak rychle zvýšit své vibrace. Pomalý a hluboký nádech a výdech mění mozkové vlny neboli vibrační frekvenci, což je indukce k různým meditačním stavům vědomí. Tato pomalá a hluboká práce s dechem je také známá jako jedna z nejrychlejších technik léčení těla a mysli.

Zvuk je dalším mocným nástrojem vzestupu, který může přímo zvyšovat vibrační úroveň. Zvuk je primární tvořivá síla vědomí, kterou lze využít v různých modalitách vzestupu, včetně hudby, zpěvu, manter, zpěvů, zesilování, pozitivních afirmací, tonizace a binaurálních beatů. Podobně jako rezonanční ladička se DNA těla naladí na různé zvukové frekvence.

Formy umění, energetický pohyb a kreativita nebo tvoření jsou také mocnými způsoby, jak zvýšit své vibrace. Jako božská tvůrčí bytost je člověk nejvíce naladěn a naplněn, když tvoří. Je to proto, že jako univerzální tvůrce je to vaše primární přirozenost. Plejáďané učí, že Světlo je informace a temnota je prostě nedostatek informací. Aby člověk měl světlo a byl světlem, musí každý den trávit čas shromažďováním autentických znalostí o mnoha tématech. Shromažďování původních znalostí zvyšuje vibrace a rozšiřuje úroveň vědomí.
A co je nejdůležitější, bavte se tím! ʺBavte se pořád!ʺ


Přiznejme si to; pokud něco nebo někdo není zábavný, jeho vibrace je nízká! Ve všem, co jsme zde představili, je zásadní přistupovat ke všemu jako malé dítě a prostě se tím ultimátně bavit. Pokud to není zábavné, zjistěte, proč to není zábavné, a začněte to zábavným dělat. Smějte se a hrajte si každý den se vším, co děláte, a prostě se bavte. Nic lepšího než tato slova nás nenapadá. Dělejte jen to, co vás baví, a užívejte si každý okamžik života. Žijte naplno, protože to je smyslem celého života. Dělání věcí, které vás baví, a věcí, které vám dělají dobře, přiměje každou částici ve vaší buňce pracovat rychleji než rychlostí světla! ʺVzestup vyžaduje lásku a láska je nejvyšší vibrace.

Milujte sebe i druhé celým svým srdcem, myslí a duší, protože tím naplňujete všechny zákony vesmíru! Dostáváte jen to, co dáváte, a to je tajemství lásky. Dávejte si hezké věci a dělejte hezké věci pro sebe. Důležitou formou lásky je blokování a ochrana před nižšími toxickými energiemi. Naučte se říkat ne a nastavte si ve svém životě nové bezpečné energetické hranice. Nepouštějte do svého prostoru nižší, vyčerpávající energie, včetně toxických lidí, toxinů životního prostředí a toxinů matrice třetí dimenze. Jste nejvyšší bytostí v celém vesmíru, tak se podle toho začněte chovat! Buďte suverénní ve svém jednání. Drazí, Děkujeme vám, že jste v této době přišli na Zemi, abyste pomohli celému lidstvu. Tleskáme vám za vaše úsilí a odvahu a za vše, čeho jste dosáhli. Změnili jste tento svět jen tím, že jste byli přítomni. Bez vás by zde nebylo možné dosáhnout vysokých vibrací, a za to vám děkujeme. Udělejte si vibrační inventuru výše uvedených učení a zjistěte, zda existuje způsob, jak vibrace ještě o něco zvýšit! Budete šťastní, až tak učiníte. Pokračujte ve své dobré práci, protože funguje! Představte si, co se stane, když se tato myšlenka ʺvysokých vibracíʺ uchytí? Říkáme vám, že to chytne, chytne a potěší, tak nepřestávejte! * Neváhejte se podělit o tyto myšlenky k tomu, co jsme řekli. Podělte se o své zkušenosti a dejte nám vědět, jak se vám daří na vaší velké duchovní cestě. Bůh vám žehnej, Michael a Plejáďané
Připravte se na duchovní aktivaci!

Zdroj: https://finalwakeupcall.info/en/2022/12/03/planetary-shift-to-5d/

Zpět