3488 Grafen na scéně! Pokračující výzkum Dr. Schavi M. Ali

[ Ezoterika ] 2022-11-25

Mnoho milionů lidí na celém světě obdrželo ʺvaxxʺ a jeho ʺposilovačeʺ a většina z nich pociťuje znepokojivé vedlejší účinky a někteří lidé opustili planetu. Debaty pokračují na obou stranách problému - ʺvaxxʺ nebo ʺnevaxxʺ, podobně jako Shakespearova postava Hamleta, která prohlásila ʺBýt či nebýtʺ. Bez ohledu na to, na které straně lidé stojí, je něco strašně špatně, když se lidem, kteří byli naprosto zdraví, mladým nebo starším, začne po podání ʺvaxxʺ zhoršovat zdraví. Řada vědců s různými tituly (biologové, chemici, fyzici atd.) provedla výzkum, který potvrzuje nebezpečnost ʺvaxxʺ a jeho původní účel jako biologické zbraně.

width=

Jednou z nejtoxičtějších látek ve vaxxu je GRAFENOVÝ OXID.
GRAFEN je ʺalotropʺ - druh jedovatého chemického prvku, který může nabývat různých forem.
GRAFEN je ʺalotropʺ uhlíku, který se skládá z jedné vrstvy atomů uspořádaných do mřížky připomínající včelí plástve. Je dvakrát pevnější než diamant (který pochází z uhlíku) a ve skutečnosti je tak pevný, že vrstvu tenkou jako saranová fólie by musel rozbít slon. Používá se v průmyslových strojích, v elektronice a jeho stopy byly nalezeny v krabičkách s obilovinami a v konzervách.
V roce 2021 provedli Dr. Richard Delgado a Dr. Jose Luis Sevillano ohromující výzkum GRAFENOVÉHO OXIDU a jeho použití ve ʺvaxxuʺ, který používaly všechny laboratoře (ʺAstrazenecaʺ, ʺPfizerʺ, ʺModernaʺ, ʺJanssenʺ, ʺJohnson and Johnsonʺ atd.). Tento toxin způsobuje zhroucení imunitního systému (čímž umožňuje vznik nejrůznějších nemocí a eskalaci nemocí, které již v těle jsou), způsobuje záněty svalů a kloubů, (a záněty sliznic způsobují ztrátu chuti a čichu), u mnoha lidí způsobuje kovovou chuť v ústech, způsobuje krevní sraženiny, poškozuje plíce, způsobuje zápal plic a způsobuje náchylnost k tomu, že jsou intenzivněji ovlivňováni elektromagnetickými frekvencemi než ti, kteří ʺvaxxʺ nedostali.

Oxidace způsobuje, že molekuly ztrácejí energii, a něco, co ʺoxidujeʺ, také rezaví. Když je na povrchu něčeho vidět rez, znamená to, že došlo k procesu ʺoxidaceʺ. Takže ANO, pokud se někdo ptá - GRAFEN rezaví orgány, žlázy a tkáně fyzické nádoby. Ničí také životně důležitý, ZDROJEM (Bohem) daný hlavní antioxidant zvaný ʺGLUTATIONʺ, který se přirozeně vytváří v játrech, opravuje a obnovuje svaly, žlázy a tkáně, které byly poškozeny špatnými stravovacími návyky, požitím chemických léků a stresovými zážitky. Protože ʺvaxxʺ obsahuje GRAFENOVÝ OXID a ničí GLUTATHION, nemůže být ochranou před globálním virem. Ve skutečnosti je pravdou pravý opak. Stupňuje možnost přilákání viru díky tomu, že snižuje GLUTATHION. V jednom z veršů světového písma známého jako SVATÁ BIBLE je toto božské zjevení: ʺDal jsem vám každou bylinu, která nese semena, k jídlu a k léčení národůʺ. Ačkoli tato slova byla napsána před tisíci lety, pocházejí z písem, která Svatou bibli předcházela o tisíce let, jako jsou PER EM HERU, PER EM SEBU, PER EM AMENTA, MAHABHARATA, BHAGAVAD GITA, RIG VEDA, ATHARVA VEDA, SAMA VEDA, YAJUR VEDA, UPANISHADS a mnoho dalších.

Tak to bylo po celé věky naší planetární cesty.
Potraviny obsahující GLUTATION a konzumace přírodních potravin může pomoci regenerovat imunitní systém a snad i snížit nebezpečný GRAFENOVÝ OXID, který je nyní v molekulární struktuře těch, kteří se rozhodli přijmout ʺvaxxʺ. Netvrdíme, že tyto potraviny zcela vyléčí škody způsobené ʺvaxxʺ a jeho ʺposilovačiʺ. Snad ale zabrání vzniku dalších škod. Potraviny musí být organické a nesmí být postřikovány chemikáliemi, protože to přispívá k problému toxického přetížení. Lidé musí být velmi opatrní, odkud jejich potraviny pocházejí.

Zde je jejich seznam:

Pomeranče - Jablka - Broskve - Grapefruity - Kumkváty - Citrony - Limetky - Melouny - Avokáda - Dýně - Chřest - Batáty - Papriky - Petržel - Syrový špenát - Zelí - Růžičková kapusta - Červená řepa - Zelí - Jogurt - Zelený řepík - Kapusta - Tuřín - Čočka - Fazole garbanzo - Halibut - Pstruh - Květák - Ořechy: mandle, vlašské ořechy - Olivový olej (nejlépe extrapanenský) - Kurkuma - Selen - Ostropestřec mariánskýDoporučuje se také užívat kvalitní vitaminový/minerální doplněk, který obsahuje dostatečné množství ʺvitaminu C, D3, E a zinku. Z duchovního hlediska vřele doporučuji modlitbu a představu, že buňky těla září zdravím. Najděte si ve svém oblíbeném svatém textu léčivé verše, noste je u sebe a denně je recitujte. Také požádejte ZDROJ, aby zvýšil vaši rozlišovací schopnost a ochránil vás před ʺnaprogramovánímʺ televizními zprávami, které lidstvu stále vnucují nebezpečné takzvané ʺvakcínyʺ. Nepřijímejte pouze to, co slyšíte od politického vůdce, baviče, kterého obdivujete, sportovní osobnosti, novináře, který musí říkat vše, co mu řeknou, nebo od reklamy, která propaguje určitý ʺlékʺ. Všimněte si uváděných vedlejších účinků. Nehlásí je proto, že by jim šlo o blaho lidstva, ale aby je nemohli žalovat. Jejich ochrana u soudu spočívá v tom, že vás o možných vedlejších účincích předem informovali, a vy jste se přesto dobrovolně rozhodli lék užívat.

V BIBLI je ještě jeden silný verš, který říká: ʺMáte mysl Kristovu.ʺ V tomto verši se píše: ʺMyslete na to, co jste si mysleli. Opravdu? Dále se v BHAGAVÁD GÍTĚ píše: ʺBuďte soustředěni na sebe a neovládejte se iluzí omezeného světa.ʺ Mnoho lidí se skutečně stalo oklamanými. Pro ty, kteří by snad chtěli tento článek kritizovat, je další verš z BHAGAVÁD GÍTY: ʺBuďte odpoutáni od výsledků činů, pokud byly konány v upřímné snaze pomoci, a tedy konány ve spravedlnosti.ʺ Postarejme se o zdraví naší planety! Zkoumejme PRAVDU ve všech ohledech.<

Zdroj: https://www.disclosurenews.it/graphene-on-the-scene-continuing-research-dr-schavi/

Zpět