348 NESARA Santa surfing beach

[ Realita ] 2020-06-06

Jen před 10 týdny spadl finanční trh poté, co na nátlak lékařů musel Trump "zavřít ekonomiku". Trump vyhověl, protože tito lékaři jsou údajnými zdravotními "odborníky". Poté v průběhu uplynulých týdnů prezident Trump ukazoval tyto odborníky na každém briefingu. Trh poklesl a setřel většinu úspěchů prezidenta Trumpa.

Během tohoto odstavení prezident Trump:
1. Zveřejnil HCQ, které léčí nejen Covid, ale má více než 4000 indikací.
2. Vedl tiskové briefingy každý den, aby média přímo viděla, co se skutečně děje.
3. V zákulisí sundal padouchy.
4. Zastavil podporu zkorumpované WHO, která zahrnuje i Gatesovu nadaci.
5. Nechal doktora Fauciho odhalit tím, že ho strčil před média. Jeho odhalení vedlo ke zveřejnění příběhu dr. Milkovits o děsivých činech, které jí Fauci provedl jejím zatčením, protože kvůli jejím oznámením FBI vyšetřovala Fauciho. Nyní Fauci čelí svému osudu.
6. Byl schválen balíček stimulů, který má Američanům poskytnout malou úlevu.
7. Poskytl půjčky malým podnikatelům a PPP půjčky, které lze odpustit.
8. Oficiálně znovu otevřel zemi a nyní jsou to guvernéři, kteří se rozhodli udržet ji uzavřenou. S několika málo státy, které se znovu otevřely pro podnikání 1. května 2020, jsou nová čísla nezaměstnanosti obrovská, protože platí pouze pro státy, které souhlasily s otevřením. Velmi liberální státy (New York, Michigan, Kalifornie, Washington, Oregon) mají extrémně liberální guvernéry a starosty, kteří zničili vlastní ekonomiky, a nyní jsou zde nepokoje a násilní demonstranti.
9. Trhy během 10 týdnů stouply o 48%! Jsme jen 8% od toho, abychom dosáhli vysoké úrovně!

Náš přítel @EntheosShines má pravdu ... znovu !!! Reset přichází!!!

AŤ SE TO ZAČNE HROUTIT!

Prezident Trump dobře zná podvodné finanční trhy DeepState. Ví, že nás chtějí chudé, potřebné a závislé. Trump zamýšlí nechat liberály zhroutit. Jejich pompézní arogantní ega odmítají otevřít zemi a nyní konkrétní státy přivedou do fáze bankrotu.

Havaj například má trojnásobnou daň plus daně z turistů. Hotelový pokoj za 200 USD za noc (což je na Havaji velmi málo) stojí 259 USD za noc. 10 milionů návštěvníků průměrně 7 nocí odpovídá 1813 $ za týden (jen za pobyt). Daně z toho činí 34 $ za noc = 2,38 miliard dolarů! Bezradný guvernér Ige ztrácí za téměř 200 milionů dolarů měsíčně! Zvýšil se také počet obyvatel, kteří se museli spoléhat na vládní programy, jako jsou sociální péče, potraviny a léky.

Je jen otázkou času, kdy tito liberální guvernéři budou prosit o záchranu. Prezident Trump ví, že se to stane! Má je v hrsti. Vystavuje je tím, že sleduje, jak prosí o peníze. Možná někteří dokonce nosí náramky na kotníku, kdo ví. Federálové musí jejich dluh odkoupit.

Společnosti vydávající kreditní karty dokonce nabízejí nebo dávají 0% úrok a v některých případech mají tyto karty programy odměn, takže v podstatě dostáváme zaplaceno. Já mám kartu s 2% odměn, takže platím všechno, včetně zákonných poplatků. Dostávám své 2% odměny a mám až 21 měsíců za 0%. Dostávám peníze, abych použila jejich kartu.

Velké banky a FED jsou v koncích. Nové úvěrové programy přidělaly bankám problémy. Nyní přichází Plán prosperity!

Demokraté, Deep State, Fauci, Birx a liberální guvernéři hroutí ekonomiku. Udělali si to sami. Federální rezervní systém kupuje dluhy. To doslova roluje červený koberec pro Trumpa k zavedení jeho verze NESARA, která zahrnuje pomoc všem podnikům, které ztratily své podnikání, a samozřejmě pomoc Američanům, kteří za posledních 12 týdnů neměli žádný příjem. Může zavést prozatímní Stimuly, aby nám pomohl.

Pak nastane globální reset. Věřím, že už máme hotovou duhovou měnu (zlato, stříbro, platina). Internet na den či dva spadne. To umožní, aby prezident Trump zmáčkl tlačítko RESET, a poté vstoupíme do nové fáze plánu.

Nevěříte? Proč tolik lidí dostává odpuštění dluhů, půjčky jsou splacené a kreditní výpis je vyrovnán? Hypotéky odložené na neurčito? Hypotéky odstraněny? To se nikdy nestalo. NIKDY!

NASDAQ dosáhl nejvyššího bodu v historii! Jak může být některý z finančních trhů tak silný v údajných nejhorších dobách našeho života? Prezident Trump zvedl trhy o 63% za 3 roky od svého zvolení. Čtyři předchozí prezidenti tohoto nárůstu nedokázali dosáhnout! Za pouhých 10 týdnů, kdy deep state chtěl zkázu a my jsme to ignorovali a sledovali každý krok prezidenta Trumpa, došlo k nárůstu. Wall Street zůstává tichý a neinformuje Main Street o tom, co se děje za scénou. Trhy vzkvétají, protože Trump podporoval určité ukazatele a ty se rozvíjejí. Koupil 75M barelů ropy, když byla hodnota nižší než 0 $, takže dostal ropu (téměř) zdarma. Když indexy prudce vzrostou - ropa, letecké společnosti, stavebnictví, bude to mít dominový vliv na další podniky.

Prezident Trump nepovolil velkým bankám zpětný nákup akcií. Mají ruce svázané. Velké banky podvodem vsadily proti trhu dokonce i vlastní akcie. Po propadu si své akcie chtěli koupit zpět za výhodné ceny a Trump to nedovolil! Když tito křiví bankéři šli do Bílého domu 13. března 2020, usmívali se, protože věděli, že se to stane. A když všichni odletěli zpět do svých pohodlných kanceláří, Trump oznámil národní nouzovou situaci a koupi zakázal. Velké banky byly kamarádi s Federálním rezervním systémem, ale nyní, když je Federální rezervní systém zlomený, nemohou už tyto manipulativní hry hrát!

6. TÝDEN

Před námi jsou skalní 4 týdny. V určitém okamžiku vzbouřenci nebudou mít žádné peníze, mnoho z nich již bylo zatčeno a propuštěno (takže nyní mají policejní záznam). Mohli být vyhoštěni, ale kam půjdou? Nikam! Zničili svá vlastní města, která jim vytvořila pracovní místa. Nedojde k žádnému rozdávání, protože státy nemusí mít žádné peníze, aby jim pomohly. Zisk ze svých násilných protestů tak rychle mít nebudou. Nemyslím si, že to Trump dovolí, protože se jedná o krysy nejnižší úrovně. Označil Antifu jako teroristickou organizaci a všichni lidé, kteří jsou součástí Antify, budou známí jako teroristé.

Ve vězení nebo v cele GITMO budou sledovat nová média s vlasteneckými novináři, kteří budou mluvit o prosperitě. Deep state agitátoři odvádí pozornost od toho, co má přijít:

Svět vyhraje, když Amerika vyhraje! Prezident Trump dnes se svým týmem žertoval o tom že by se znovu podíval do New Yorku ve svém traileru (obytný kamion), kterému říkají RV.... tato část jeho projevu byla zaměřena na "RV" - což je akronym pro přecenění měny.

JAMES RINK - Nová dimenze

Po podpisu revidované Pařížské dohody o klimatu v roce 2015, do níž byla tajně zakomponována GESARA, již není NESARA zapotřebí, protože byly sloučeny. Její oznámení v OSN ovlivní 206 suverénních národů. MMF vyhlásí "globální měnový standard" po oznámení v OSN. Všechny zbývající měny budou proplaceny za zlatou standardní měnu. Papírové peníze budou nakonec v rámci nového finančního systému postupně vyřazovány a všechny měny budou digitální. Cílem Aliance je učinit přechodnou událost jednoduchou, hladkou a rychlou. Nový "Kvantový finanční systém" je online několik měsíců a je hostován na chráněném kvantovém serveru, ke kterému nelze bez povolení přistupovat. Aspekt proliferace bohatství je ve skutečnosti velmi stabilizující. Lidé, kteří získají extrémní bohatství mnohem pravděpodobněji budou chtít pomáhat svým blízkým, jejich blízkým přátelům a spoluobčanům. Je pravděpodobné, že se zapojí do humanitárního úsilí.

GESARA = Globální ekonomický stabilizační a reformační akt
https://newdimension2012.blogspot.com/2020/06/gesara-notes-by-james-rink.html

Zdroj: https://beachbroadcast.com/whats-happening/f/nesara-part-18---trump-bump-dow-surge-and-25-million-jo

Zpět