3476 Implantáty Senzory Čipy Lev

[ Ezoterika ] 2022-11-22

Mnoho lidí nosí od narození implantáty, senzory, čipy a další subtilní a hmotná nanozařízení. Jiným jsou implantovány během života. Odkud se vzaly a kdo je vkládá? Někteří implantátoři patří k vesmírným rasám, které jsou v současné době ze Země odstraněny, protože pozemšťanům přinesly velké škody. Často jsou škody nenapravitelné, a proto je těmto civilizacím navždy odepřen přístup na naši planetu. Některé civilizace si zachovaly spojení a interakci se svými zástupci, kteří jsou zde inkarnováni - Světlými, Temnými a Šedými bytostmi. U některých jsou implantáty instalovány v okamžiku narození ve fyzickém těle. Prostřednictvím těchto zařízení udržují kontakt se svou vesmírnou domovinou, odkud Duše přišla na naši planetu. Mnoho lidí je napojeno na 3D Systém, jeho veřejné i soukromé struktury. Stát jejich implantáty řídí pocity, myšlenky a chování svých poddaných.

V některých případech může být dopad pozitivní. Nejednou DNI vyprávěl o kvantových sférách, které Spolutvůrci nastavili pro každého člověka. Pracují v rozsahu od 0,8 Hz do 821 Hz. Tím se každá Duše aktivně naplňuje novými energiemi, kolik jich může získat, mění se genová struktura a vědomí (viz Operace Životní matrice, DNI, 26. ledna 2022). Senzory instalované spřátelenými světelnými rasami pomáhají pozemšťanům v rozvoji, získávání znalostí a nových informací na úrovni vědomí a podvědomí. Implantáty aktivují pozitivní zkušenosti Duší získané v předchozích inkarnacích. Bohužel v průběhu Třetí, Čtvrté a současné Páté rasy čipují Temné a Šedé civilizace pozemšťany za jinými účely - aby je zotročily, manipulovaly a vykořisťovaly na fyzické i Subtilní rovině. Až dosud jejich implantáty aktivují pouze negativní zkušenosti v těch nejzvrácenějších a nejagresivnějších projevech. Čím starší je Duše, tím více čipů v člověku. Mnozí mají 10-15 zásuvných modulů různých tvarů. Někdy jejich počet dosahuje až padesáti! Podle různých odhadů je dnes 45 % pozemšťanů implantováno, 55 % bez čipů. Z duší ET má senzory pouze 25 %, 75 % je nemá. Která a kam jsou tato zařízení instalována?

1. DESTIČKA
Jedná se o čtyřhranný implantát obdélníkového tvaru 3 X 4 cm, kovově stříbrné barvy. Instaluje se uvnitř lebky na úrovni podkoří mozku. Během dlouhodobého pobytu destička ztmavne do černé barvy. Žádný rentgenový snímek ji nedokáže odhalit. Tyto destičky řídí lidské chování pomocí energetických impulsů. Zpravidla se vkládají vojenskému personálu. Čím vyšší je hodnost, tím silnější je působení. To se provádí různými způsoby:
- Neurolingvistické programování, působení hlasu na podvědomí. Může k němu docházet při výuce, seminářích, školeních a zejména při poslechu zvukových materiálů;
- Vibrační efekt. V kasárnách a jednotkách se během spánku vysílají zombie signály různých frekvencí prostřednictvím běžných komunikačních houkaček a přijímačů. Citliví lidé je mohou vnímat velmi bolestivě, například pociťovat bolesti hlavy, nespavost, stálou únavu, ztrátu chuti k jídlu.

2. KRUHOVÁ DESKA
Jedná se o disk o průměru od 0,5 cm do 2 cm. Nejčastěji se instaluje do druhého a třetího krčního obratle, do meziobratlových plotének. Při aktivitě této ploténky může mít člověk pocit, že mu tvrdne krk, obtížně otáčí hlavou kvůli ztuhlosti v tomto místě. Je to způsobeno prací ploténky při přijímání vyslaných impulzů. Ty ovlivňují chování a myšlení člověka, a to v nejničivějším projevu: bojovnost, agresivita, touha zabíjet.

Vedlejší účinky mohou mít podobu bolestí hlavy a nevolnosti bez zvracení.

3. KULIČKA
Vypadá jako stříbřitá kulička o průměru od 1 cm do 2,5 cm. Implantují se zpravidla do oblasti sahasráry (koruny), páteře - mezi lopatky, a křížové kosti, pod páteř, kde začíná pánev. Tyto pelety se neumisťují do fyzického těla, ale do jeho pole kolem ve vzdálenosti 0,5 cm. Jejich vedlejší účinek se může projevit v podobě bolestí hlavy, záchvatů ischiasu a osteoporózy; mohou způsobovat bolesti mezi lopatkami, kdy je obtížné se otáčet a pohybovat; v temeni hlavy, ztmavnutí očí, ztrátu paměti a šum v uších. Vědomí se však neztrácí.
Zařízení v oblasti sahasráry vyvolává stav bezdůvodné paniky a hrůzy. Člověk se chová velmi násilnicky a rozsévá kolem sebe pochmurnou paniku. Zdá se mu, že je ve smrtelném nebezpečí; spěchá, křičí, volá o pomoc. Koule kolem sebe vytvoří silné negativní pole o poloměru 10 m. Všichni, kdo se do tohoto pole dostali, začnou také panikařit, aniž by věděli proč, přestože tento čip nemají. Kulička mezi lopatkami vyvolá v člověku strach ze smrti. To je doprovázeno příznaky údajné alergie, dušení a křečí dýchacího systému. Lidem v okolí se zdá, že jim umírá před očima. Snaží se pomoci a jejich energii jim posedlí okamžitě berou. Čip v kříži dočasně znehybní člověka bolestí podobnou ischiasu. Pro oběť je obtížné se pohybovat, ohýbat a otáčet. Myslí si, že zvedal příliš těžké věci, nachladil se nebo přetrénoval. Po určitou dobu je člověk nečinný. Peleta je však aktivní a vytváří kolem sebe toxické pole. V něm se oběť cítí zcela izolovaná, a tím posiluje negativitu. Nikdo jí nepřijde na pomoc, protože podvědomě cítí nebezpečí. To ještě více prohlubuje pocit beznaděje a osamělosti, nechuť k životu. Sebevraždy nejsou páchány jen tak. Jejich spouštěčem jsou granulečky. Implantáty senzory čipy

4. TADPOLE
Jedná se o konvenční název pro implantáty ve tvaru torzních spirálovitých útvarů, které vypadají jako pijavice. Stejně tak se pohybují, zavrtávají se dovnitř kroutícím se tenkým ocáskem tmavě modré kovové barvy. Tyto senzory se umisťují kamkoli: do oblasti srdce, jater, plic a dalších vnitřních orgánů. Co dělají? Spouštějí spontánní, nečekaný zánětlivý proces určitého orgánu a následně dlouhodobé chronické onemocnění. Člověk je fixován pouze na své zdraví, zcela ponořen do bolesti a strachu, že může zemřít, se vypíná ze života společnosti. Jeho energie zoufalství a deprese jde na výživu parazitů.

5. ČERV
Tento stužkovitý útvar bílé barvy má velikost od 1,5 do 3 cm, někdy je větší. Je kulovitý a je umístěn podkožně. Projevují se ve formě vřídků, pupínků a nádorů v kterékoli části těla, kde je instalováno několik implantátů. Zařízení vysílá impulzy strachu a touhy něco velmi naléhavého udělat, bez dalšího upřesnění. Pokud však člověk nechápe a nedělá to, co se od něj očekává, začne ho svědit doslova do krve v místě, kde je čip nainstalován.

6. TYČKY
Jedná se o zařízení ve tvaru tyčinky velikosti zápalky, podélně rozdělené na dvě části, zelené fluorescenční barvy. Umísťují se do krevních cév. Při pohybu krve ji implantáty nasycují informacemi, které se šíří do celého těla. Po dosažení určité informační koncentrace začne krev vyzařovat lineární záření. Obvykle je synchronizováno s energiemi vojenských událostí, nepokojů a jiných masových nepokojů. Člověk o nich přijímá info z masmédií, automaticky se na ně naladí a začne do prostoru těchto událostí tímto čipem v krvi vysílat podobné záření v podobě neviditelných laserových paprsků zeleného světla. V místě, kde se soustředí, se konflikty ještě více vystupňují až k revolucím. Je-li instalováno několik čipů, vysílají střídavě rychlé a intenzivní záření do mnoha směrů. Obvykle se jedná o síťku implantátů velikosti makového zrnka, která je umístěna v oblasti hlavy člověka, asi 10 cm od zátylku. Působí na oči a jejich záření. Když se čipy aktivují, síla záření se dramaticky zvýší. Stačí, aby se člověk na něco podíval, zamyslel se, a stane se to. Například vidí krásnou dívku a pomyslí si: ʺAno, je hezká, ale uvnitř je všechno shnilé.ʺ A ona rychle onemocní, její vnitřní orgány začnou hnít. To je program vložený do makové zástrčky, ideální vražedná zbraň na dálku. Nositel implantátu má často vedlejší účinky v podobě prachových usazenin v kloubech rukou a nohou, zeleného, černého a žlutého hlenu v mozku nebo šedé mlhy v zorném poli.

8. OBLAK
Toto energetické zařízení vypadá jako oblak, který může být kumulus nebo cirrus, křiklavě žlutozelené barvy. Není vizualizovatelný a velmi obtížně zjistitelný. Oblak se umisťuje do biopole (aury) člověka na různých úrovních - éterické, astrální nebo mentální, aby ovlivnil Duši. Implantát není připevněn k žádné části těla, ale neustále se po něm pohybuje. Tato zástrčka mění člověka v monstrum plné agrese, krutosti, pocitu beztrestnosti a soběstačnosti. Ideální živý válečný nástroj, který se ničeho nebojí, dokáže provést jakoukoli akci a v nejkritičtější situaci ví, co má dělat. Systém je vyvíjel pro Nový světový řád a zhruba před deseti lety začal s masovou implantací těchto čipů. Jejich nosiče lze často spatřit v horkých místech a bojových oblastech v různých zemích.

******
Kromě implantátů využívá 3D System v široké míře i další zásuvné moduly.

9. Plochá spirála
Šnekovitá spirála zelené nebo černé barvy, skládaná od středu proti směru hodinových ručiček, má průměr 1,5-2 cm a je schopna pohybu uvnitř těla. Obvykle je usazena v chodidlech, vnitřních dlaních, podpažních a tříselných dutinách a mezi prsty. Při její implantaci ji člověk nijak necítí. Na fyzické úrovni se spirála neprojevuje, ale aktivně ovlivňuje emocionální a duševní stav oběti. Vydává impulzy zla, touhu ublížit jinému nebo jiným, jakémukoli živému tvoru na Zemi, a zároveň člověk prožívá radost a spěch. Implantační síly neustále vymýšlejí nové zlé plány a techniky, a dokud člověk nedostane, co si naplánoval, nemůže se uklidnit a cítí se špatně. Zpravidla se nejedná o vrahy, ale o rafinované sadisty.

10. Krystal
Jedná se o čtyřstěn ve tvaru pyramidy se dvěma vrcholy, absolutně průhledný a neviditelný. Je implantován do biopole nad hlavou ve vzdálenosti 10-12 cm. Zařízení vytváří v člověku bloky, stereotypy a komplex méněcennosti. Člověk si začne myslet, že na něm nic nezávisí, že všechno už bylo rozhodnuto a dělá se to shora a on je jen malá ryba, která nic nezmůže, ale je povinná a musí bezvýhradně plnit všechny příkazy, pokyny a rozkazy.

11. Jehla
Kovová zástrčka je podobná jehle bez očka a má velikost 4-5 cm. Instaluje se před páteř, aniž by se jí dotýkala, buď podél, nebo napříč, někdy i v oblasti žaludku, nad bránicí. Tento čip utváří vědomí nadřazenosti nad ostatními, agresivní nesmiřitelnost k cizímu názoru nebo pověsti, přesvědčení, že všichni kolem se mýlí, jsou naprosto neznalí a jen on to ví lépe, a je připraven se s pěnou u úst hádat a potlačovat vůli každého odpůrce. Systém takového člověka rychle povýší na kariérním žebříčku a u moci a umožní mu jít přes mrtvoly a z ostatních udělat poslušné a neústupné otroky. Jehly se také hojně využívají při magických obřadech - zlý pohled, zkažené oko, kouzlo lásky a další vlivy. V těchto případech se instalují po celém těle, nejen v blízkosti páteře. Mnoho diktátorů a autoritářských vůdců má tento čip implantován. V poslední době se však zavádějí ve větší míře, bez ohledu na pohlaví a věk, nejdříve však od 16 let. I když nyní je toto pravidlo často porušováno a čipovány jsou i děti.

12. Kostka
Toto zařízení má podobu krychle se stěnami od 1,5 cm do 2,5 cm, skládá se z husté energetické látky barvy slonoviny a implantuje se do krku nebo do ušního boltce. Převádí informace, které člověk získává ušima a očima. Slyší jednu věc, ale realitu vidí úplně jinak, jakési zakřivené zrcadlo. Vyvolává takové vedlejší účinky, jako je zhoršení zraku a sluchu, noční můry, deprese, nechuť k životu. Často je tento čip doplněn dalším Subtilním implantátem v podobě brýlí nebo klobouků a přileb. Na posledně jmenovaných je umístěna anténa pro příjem impulsů. Ze zadní části základny zařízení vede mnoho drátů, které se táhnou podél páteře a jsou připojeny ke každému obratli. Přilba generuje noční můry a blokuje sluch a zrak. Taková zařízení si obvykle nasazují šedé a speciální služby. Oběti si vybírají hlavně mezi lidmi se silnou Duší, kteří přišli na planetu pomáhat pozemšťanům v Přechodu a přenášet důležité informace. Odstraňovat takové zástrčky je zbytečné, protože na jejich místo jsou okamžitě nasazeny nové, silnější. Proto je Síly světla jednoduše přeprogramují tak, aby kontroloři viděli jen to, co očekávají, a ne to, co se skutečně stalo.
Totéž se děje nejen s krychlovými mikrofony v uších, ale také se zásuvnými moduly v podobě vložek, síťek, jehel s nitěmi nebo čoček, které se umisťují do oblasti očí.

13. Mnohostěn
Implantát má tvar mnohostěnu stříbrné nebo platinové barvy o průměru 1-1,5 cm. Instaluje se do oblasti krční čakry, někdy do štítné žlázy. Čip ovlivňuje řečnické a hlasové schopnosti člověka a jejich prostřednictvím upoutat pozornost a podmanit si obrovské publikum, zombifikovat a zároveň z něj vysát obrovské množství životní energie. Silné vibrace zařízení však jeho nosič rychle opotřebovávají. Jeho osobnost a vnímání se rozdvojují, rozvíjí se misantropie, schizofrenie nebo depersonalizace, při níž má člověk pocit, jako by se jeho tělo, prostředí a duševní činnost změnily natolik, že se zdají být neskutečné, vzdálené, téměř mechanické. Takové vsuvky nejsou vždy zhoubné. Pokud vyzařují záření modré, fialové a zlaté barvy, znamená to, že čip působí ve prospěch nositele, posiluje jeho vysoké vibrace a vysílá pozitivní programy pro velké masy lidí.

14. Hřebíček (koření)
Toto zařízení je podobné hřebíčku, má stejnou velikost a barvu, červenou nebo tmavě červenou. Implantuje se do lymfatického systému. Při aktivaci čipu se do orgánů vnitřní sekrece dostanou prostřednictvím lymfy informace, které z oběti udělají idiota, zeleninu. V mírnější verzi dělá z člověka hlupáka, který je fixován pouze na sebe a svůj vzhled a blokuje probuzení.

15. Ježek
Subtilní zařízení světle zelené barvy, velikosti od 1 cm do 4 cm, vypadá jako mořský ježek. Implantuje se do lidského biopole ve vzdálenosti 5-7 cm od těla. Podobně jako čip Oblak se neustále pohybuje. Při pokusu o jeho spatření se okamžitě schová na jiné místo. Implantát spouští v člověku ty nejzákladnější programy a aspirace. Jejich nejčastějším projevem jsou sofistikované intriky. Člověka začne bavit vytvářet psychologické sítě, podněcovat jedny proti druhým, nutit oběti, aby ztratily víru v sebe sama a neviděly smysl života. To je součástí obecné politiky Systému 3D ʺrozděl a panujʺ na nejnižší, každodenní úrovni.

16. Plyšák
Podobně jako ježek je i tento Subtilní čip zaoblený, kulovitý, ale načechraný, jako měkká hračka, růžovo-perleťové barvy. Také neustále migruje podél těla. Jeho vyzařování zvyšuje atraktivitu člověka, činí ho přitažlivým pro ostatní a zároveň se mění v upíra, který jako pumpa aktivně odčerpává Životní energii z obdivovatelů. Nositelé čipu rychle ztrácejí nebo zpočátku postrádají empatii k druhým, jsou extrémně sobečtí a bezcitní. Jako všichni upíři mají velké potěšení z popularity, obdivu a lásky publika a v osobním životě z utrpení zamilované osoby, z možnosti oběť mučit a manipulovat s ní. Hodně těchto implantovaných je ve filmovém průmyslu, showbyznysu, reklamě, soutěžích krásy, ale i ve sportu, masmédiích, světě politiky a společenském životě. Systém 3D je nejen dojí, ale jejich prostřednictvím nakládá do vědomí a podvědomí společnosti zombie programy chování a světonázoru, které udržují status quo.

17. Kuličkový řetěz
Tento implantát vypadá jako řetěz navlečených kuliček platinové barvy. Obvykle se skládá ze 4-5 článků. Instaluje se do lidské kostní tkáně. Účelem čipu je transmutovat DNA a krev a jejich prostřednictvím - fyzické tělo člověka a kvalitativně ho měnit v parametrech potřebných pro 3D systém. Vždy je to pro jeho oběti a jejich vědomí krajně negativní.

18. Skafandr
Subtilní konstrukt často nasazuje Big Pharma a tajné služby. Tento druh exoskeletu se skládá z několika částí. Na hlavě je připevněna kapsule podobná cyklistické přilbě, která má spoustu senzorů. K zátylku je připevněna jakousi zásuvkou, připomínající podobnou z filmu Matrix. Z prvního vývodu podél týlu vede trubice do druhého menšího, který je připojen k páteři v oblasti výstupku krku, dále pak trubice vede k páteři, kde je v oblasti srdečního centra instalován třetí vývod, velký. Pak dráty klesají dolů a vycházejí pod úhlem skrze auru (polní struktury) ven, kde jsou připojeny k velké subtilní desce s otvory, která kolem lidské aury promítá vlastní kokon. Z desky vedou dráty s přísavkami do lékařského egregoru. Na levé paži od místa implantace vedou červené trubičky podél předloktí a dále: jedna přes krk k hlavě, druhá - k srdci a tenčí dole přibližně k dolní části zad, tam je upevněna červená řídicí krabička. Na pravé ruce trčí ze žíly miniaturní katétr (duplikát systému). V oblasti krku je instalován malý portál. Skrze něj se současně čerpá energie a do průdušek a plic se vhání černá tekutina nebo černý kouř, načítají se mentální a behaviorální programy, které jsou potřebné pro med egregor, speciální služby a farmaceutické giganty.

19. Klec
Jedná se o malou víceúrovňovou subtilní strukturu, která se napojuje na hrdlo, dýchací cesty, nos, střed čela (6. čakra), korunu (7. čakra) a je připojena k zadní části krku. Klec přepojuje celý imunitní, nervový, dýchací a kostní systém, mozek a DNA, mění vědomí, reakce a mechanismus buněk v lidském těle. Toto zařízení spouští procesy a průběh nemocí. Když se do těla člověka dostane virus, imunitní systém cizí buňky nezničí ani nevstřebá. Jsou posilovány a ty zdravé jsou blokovány až do rozkladu a rozpadu. Modul je obvykle instalován v neaktivním stavu. Automaticky se zapíná, když se v člověku probudí Duše, která si uvědomuje svou multidimenzionalitu, když se snaží spojit s Vyšším Já. Energie, kterou přitom vyzařuje, dopadá do blokujícího centra a klec začíná pracovat. Oběť ztrácí schopnost být v přirozeném stavu theta, nemůže meditovat nebo se modlit za sebeuzdravení a uzdravení, vnímat a chápat potřebné informace.

Toto není úplný seznam zástrček, které 3D systém používá. Existují jich stovky, různých provedení a účelů. Jejich obecný soubor funkcí je však stejný - navždy pohřbít pozemšťany zaživa v trojrozměrnosti, vysát z nich co nejvíce životních sil a učinit je poslušnými, jak tomu bylo posledních 13 tisíc let. Všechna tato zařízení pracují v rozsahu od 0,1 Hz do 7,8 Hz a jsou zpravidla instalována u těch, kteří vyzařují stejně nízké frekvence. Jmenovitě: běda - od 0,1 do 2 Hz; strach - od 0,2 do 2,2 Hz; zášť - od 0,6 do 3,3 Hz; vztek-0,5 Hz; rozrušení - od 0,6 do 1,9 Hz; pýcha - 0,8 Hz; podráždění - od 0,9 do 3,8 Hz; podrážděnost-0,9 Hz; hněv-1,4 Hz; opovržení, pohrdání-1,5 Hz; nadřazenost-1,9 Hz; megalomanie - 3,1 Hz atd.

Po 21. září 2022 však lidstvo již vstoupilo do čtvrté dimenze, kterou tvoří 73 %. Její objem a frekv. rychle rostou a brzy dosáhnou stabilní úrovně 100 % a 100 Hz a vyšší. Žádné implantáty to nevydrží; zkratují a shoří. Pro nás je velmi důležité, abychom sami vyzařovali stejné vibrace, aby byly zničeny všechny čipy parazitického 3D systému, abychom přežili v novém energetickém prostoru a pokračovali v Přechodu do 5D, kam naše planeta již vstoupila. Dnešní doba je pro probuzení nejtěžší. Světový kotel vře a bacily a bacily zla se v něm vyvařují. Nemoc planety by se měla naplno projevit a zhoršit, abscesy bobtnají, prorážejí se a hnis se odstraňuje. Síly Světla odhalují všechny tajné ohavnosti a zločiny Temných a pomáhají lidem procitnout. Nyní pozorujeme bestiální úšklebek této zrůdy, který vypadá jako grimasy šílence. Systém 3D skutečně dosahuje šílenství ve své zběsilé snaze udržet se a přežít za každou cenu, přičemž obětuje 9/10 lidstva. Žádné pokusy a snahy o jeho záchranu a udržení moci však nepomohou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/22/implants-sensors-chips-part-1/

Zpět