3465 Děti IVF Anna Chen

[ Ezoterika ] 2022-11-21

Jsou IVF děti duše nebo přízraky? Jsou to většinou duše. K jejich vytvoření se spotřebuje tolik energie, že vyslání přízraků do daného pole je často nepraktické. Základní naladění si IVF děti vytvářejí právě v době, kdy jsou implantovány v děloze. Při přirozeném početí dochází k základnímu kladení již ve fázi splynutí mužské a ženské buňky. Cíl cesty je stejný jako u ostatních duší. Každý si přijde pro svou vlastní zkušenost. Děti při přirozeném oplodnění mají větší připojení k matce. Ale co to znamená více připojení? Když matka prochází různými procesy, emocemi, odráží se to přímo v energoinformačním poli dítěte z přirozeného oplodnění. V případě IVF dítěte jsou emoce matky přiváděny do určité buňky. Prostřednictvím této buňky se impulsy dostávají do energetického pole dítěte, které bylo předmětem IVF. To znamená, že když jste v matčině poli celkem od okamžiku početí, je snazší přijímat signály a impulsy matky. Děti po IVF ji v počátečních fázích dostávají prostřednictvím jakéhosi tranzistorového zdroje.

Z jakých civilizací pocházejí děti z IVF častěji? Některé civilizace si tuto zkušenost vybírají častěji než jiné. Patří mezi ně: Orion, Lyra, Andromeda, Arcturus a někdy i andělské struktury.
Je nějaký rozdíl v průchodu životní cestou? Ne, lekce jsou podle plánu duše, spadá do obecného pole, navzdory způsobu oplodnění.
Jak se změní oblast oplodnění? Určitý vývoj již existuje, ale v informačních polích je nyní téměř neaktivní. Jedná se o použití vysoce přesné technologie. Předpověď pohlaví dítěte, barva očí. Navenek to bude vypadat jako nějaký umělý genom. Tyto děti se budou rychle rozvíjet: intelektuálně i fyzicky.
Jak je to s umělým genomem? Nechce si snad duše vybrat své vlastní tělo a parametry? Musíte se smířit s tím, že je to součást vývoje vaší společnosti. Duše si před inkarnací uvědomí, kam přichází, a zvolí si své úkoly podle nové společnosti. To však platí pro příštích 20 let. Budou existovat náhradníci podobní tomu, co je dítě v děloze. Tam se dítě bude rozvíjet po celý semestr. Po dobu zrání bude mezi dítětem a matkou existovat jakýsi telepatický kanál. Lidé však budou mít na výběr. A pokud matka chce rodit sama, bude to jako hrdinský čin a stejně tak duše, které si takovou zkušenost objednaly. Na tyto matky nebude vyvíjen společenský tlak, ale náhradní matky budou podporovány.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14136

Zpět