3463 Informace pro technaře (nejen) Gorislav

[ Ezoterika ] 2022-11-20

Chci přidat další hádanku k zamyšlení - upozornit vás na příběh, který se stal slavnému kontaktérovi a autorovi mnoha knih o posvátné geometrii Květu života Drunvalovi Melchizedekovi. Možná už je na čase se nad smyslem všeho vyprávění obšírně zamyslet, a zejména věnovat pozornost výkladu andělů na samém konci Drunvalova vyprávění. Tady je jeho příběh... ʺ

Přišli dva andělé a řekli mi, abych šel do svého pokoje a ponořil se do meditace, kterou nikdo nebude rušit. Požádal jsem rodinu a přátele, aby mě chvíli nerušili, odešel jsem do prázdného pokoje, posadil se a začal meditovat. Vzápětí jsem si uvědomil, že andělé zvedli mé tělo do vzduchu a vyrazili jsme do vesmíru. Poprvé jsem viděl, jak se kolem Země vytváří zlatá síť lidského vědomí. Doslova jsem jím prošel. Vzpomínám si, jak jsem zblízka zkoumal množství geometrických obrazů, které se v tomto obytném prostoru objevovaly. Pak andělé řekli: ʺChceme tě vzít do hlubokého vesmíruʺ a poradili mi, abych se nebál, že jsem tak daleko od Země. Všichni společně jsme se dali do rychlého pohybu. Viděl jsem, jak se Země vzdaluje, a andělé byli po mém boku. Proletěli jsme kolem Měsíce - na ten pohled nikdy nezapomenu - rychle jsme se k němu přiblížili a pak pomalu proplouvali kolem něj. Tiše jsme se pohybovali dál a dál do vesmíru a já pozoroval, jak se měsíc zmenšuje a zmenšuje. Pak jsme se vynořili za kulovou blánou, která obklopuje Zemi a Měsíc. Membrána je od Země vzdálena asi 644 000 km, i když to naši vědci zatím nevědí.

Na druhé straně této energetické membrány stojí nehybně obrovská loď dlouhá asi 80,5 km. Díky speciálnímu maskování ji nelze ze Země odhalit. Loď má tvar obřího doutníku, její trup je černý a bezešvý. Na jednom konci je obrovský otvor zakrytý průhledným materiálem. Když jsem se přiblížil k lodi, táhlo mě to k otvoru, z něhož vycházelo jasné světlo. Cítil jsem, jak jsem tažen dovnitř díry a dál skrz sklo, nebo něco v tom smyslu, do místnosti, kde bylo mnoho velmi vysokých mužů a žen. Ve stejném okamžiku, kdy jsem si položil otázku: ʺKdo jsou tito lidé?ʺ, se ve mně objevila odpověď: ʺJsme Siriané.ʺ Stejně tak mi bylo ukázáno, že Siriané jsou vlastně dvě rasy humanoidů - jedna velmi temná a druhá velmi světlá - a že se kdysi dávno stali bratry.

Začal jsem se velmi zajímat o bílou rasu. Na lodi bylo asi 350 příslušníků této rasy, kteří nosili bílý oděv s malým zlatým ornamentem na levém rukávu. Se třemi z nich, dvěma ženami a jedním mužem, jsem vedl dlouhou telepatickou komunikaci, po které mě provedli po lodi. Nakonec jsem na lodi strávil tři dny, zatímco moje tělo bylo doma v mém pokoji. Zdálo se, že mi Siriané chtějí říct co nejvíc o tom, jak jejich loď funguje a jak na ní žijí. Všechno uvnitř lodi bylo bílé - žádné jiné barvy. Místnosti byly jednolité a uvnitř se nacházely jakési tvary. Vyčnívaly z podlahy, stěn a stropu - většinou z podlahy a stěn - byly jako umělecká díla, nádherné futuristické sochy. Všude jste měli pocit, že jste v umělecké galerii. Tyto formy byly technikou Sirianů. Na lodi nebyly žádné jiné pohyblivé předměty než tyto formy. Siriané omezili celou svou techniku na formu a proporce. Jediné, co bylo třeba, bylo spojit se s těmito formami myslí a srdcem, a pak bylo možné udělat cokoli.

Ti z vás, kteří navštívili Peru, si možná všimli, že uprostřed starobylých inckých chrámů se často nachází nádherný kámen s mnoha úhly, tvary a posvátnými proporcemi, které jsou do něj vytesány. Nejsou to jen kameny - jsou to starobylé incké knihovny. Obsahují kompletní kroniky jejich civilizace. Pokud víte, jak se s nimi spojit, můžete získat informace o každé vteřině existence Inků. Ale Siriané na své lodi šli mnohem dál než jen k zaznamenávání událostí - s jejich neuvěřitelně jednoduchou a krásnou technologií jste mohli vytvořit cokoli, na co jste si vzpomněli, dokonce i cestovat vesmírem.

My na Zemi si teprve začínáme uvědomovat samotnou možnost takové technologie. Říkáme tomu psychotronika. Aby fungovala, vyžaduje kontakt s lidmi (nebo jinými nelidskými formami života). Když jsem se vrátil do svého těla, andělé chtěli slyšet můj příběh o cestě. Beze slov, telepaticky, mi posílali obrazy a žádali mě, abych jim vysvětlil, co se mi stalo. Začal jsem si říkat: ʺTo je neuvěřitelné. Jejich technologie je úžasná.ʺ Pořád jsem obdivně mluvil o tom, jak je všechno skvělé. Chvíli mě poslouchali a pak řekli: ʺNe, nic jsi nepochopil. Chtěli jsme, abys pochopil něco jiného.

Představ si, že je ti zima. Chceš udělat něco, co by místnost zahřálo a vynalezneš topení, opravdu dobré topení a také nějaký zdroj energie. Pak to všechno nainstaluješ do místnosti a po chvíli se zahřeješ. Z pohledu andělů by ses tak stal duchovně slabší, protože jsi zapomněl na své spojení s Bohem. Mohl jsi zahřát místnost nebo své tělo svým vnitřním já, svým Vědomím, ale místo toho jsi dal svou sílu vnějšímu objektu.ʺ

S tím, jak civilizace vytvářejí stále pokročilejší technologie, pokud si zvolily tuto technologicky výraznou cestu, se stále více vzdalují od zdroje života a stávají se stále slabšími, protože jsou na těchto technologiích zcela závislí. Je to nezbytné pro jejich přežití. Andělé řekli, že bytosti na lodi jsou duchovně velmi slabé. Jinými slovy, měl jsem se na ně dívat ne jako na příliš vyvinutou rasu, ale jako na lidi, kteří potřebují duchovní pomoc. Tím, že mi andělé dali tuto zkušenost, chtěli, abych se vzdal jakékoli dokonalé techniky a soustředil se na čisté vědomí jako způsob, jak si vzpomenout na Boha... Pozorně jsem je poslouchal a opravdu jsem si myslel, že jsem pochopil, co mě učí. Ale čas plynul a já na to úplně zapomněl. Je to tak podobné nám lidem. ʺ

Zdroj: https://absolutera.ru/article14125

Zpět