3458 Henri Ford Elisa Medhus

[ Ezoterika ] 2022-09-16

Q: Kde jste přišel na nápad vynalézt vozidlo.
A: Měl smlouvu už dříve. Chystal se dělat tyhle věci. Naučil se to na druhé straně, než sem přišel. Nebyla to mimozemská technologie, protože to bylo na druhé straně. Ale byla tam mimozemská technologie nebo technologie, která už existovala na jiných planetách. Učil se, jak se sem dostat a pořádně zesílit.

Q: Ukradl jste design auta od výrobce černých aut Fredericka Pattersona. Pokud ne, odškodnili jste ho a veřejně jste mu dali uznání.

A: Ukradl nějaké nápady. Ne všechno. Kompenzoval to neveřejně.

Q: Proč neuvolnil karburátor, který mohl na nádrž ujet stovky kilometrů.

A: Jako nyní, kdy společnosti nebo jiné zájmy přicházejí a potlačují věci. Byl uplacen, říká tomu motivován. O dopadu na prostředí teoretizoval nějaké věci. Věděl to. Myslel si, že to bude horší, ale postupně vymysleli věci, které to zjemnily... Elektrická auta nejsou řešení. Na cestě je mimozemské řešení. ... Ve smlouvách bývá hodně věcí, on měl ve své smlouvě pouze, aby auto udělal. Byl tady, aby to dotáhl tak daleko. Automobilka Ford.
(otázka na současné vedení a etnika na reklamách) Byl jsem tady a časy, které jsou nyní, se neslučují s těmi na konci 19. století do začátku poloviny 20. století. To bylo velmi odlišné. Měli jsme například jen bílé umělce. Finišovala generální oprava výrobního procesu s cílem nebo výsledkem zlepšení výroby. Cílem bylo začít s tím, že se přizpůsobí a trochu změní práce v průmyslu a podobně.
Věděl jsem, že existuje lepší způsob, jak dělat věci.

Q: Často na tebe myslím a na to, jak automobil změnil život. Dívám se na naše dálnice, které se rozprostírají po celé zemi plné aut, a na to, jak se lidé díky tomu stali mobilnějšími, rodiny se ve skutečnosti rozdělily, nežijí všichni pohromadě ve stejném městě, které znáte. Ale je úžasné, jak to změnilo společnost a svět.

A: Říká o velkém obrázku Země, že to potřebovalo, aby to takhle vypadalo. Aby lidé měli více zážitků. Aby lidé mohli mít více zkušeností. Kdybychom tohle neměli, značně by to zpozdilo lidskou zkušenost a evoluci a duchovní růst. Musí to být.

Q: Nenapadlo by mě, že to dává smysl, co si o tom myslíte, když se teď podíváte na Zemi, všechna auta všude.

A: Mluví o úrovni duše. Máme jako naše duše DNA jako věci, které s námi tak nějak zůstávají, ne každý na úrovni duše by chtěl přijít a pracovat na strojích. Prostě to není pro každou duši. Tedy na úrovni duše má rád takovou technologii motorů a strojů. Miluje mechanické věci.

Q: Jak byste porovnali Muska se sebou samým, jak se od té doby změnilo podnikání.

A: Mluvíme pouze o technologickém pokroku v oboru. Mezi nimi je mnoho podobností. Oba byli katalyzátory něčeho většího. Časy jsou jiné, ale když jste někdo, kdo je tady, aby provedl velké změny, dostanete spoustu odmítavých reakcí, spoustu nenávisti, hodně podpory.
... Nikdy by nedokázal, že by společnost pod jeho vedením přežila do dnešních dnů. Byl bych zrušen. ... Jsou to lidé, kteří řídí společnost, kteří se přizpůsobují a mění a zůstávají s dobou.

Q: Co jste viděl na Hitlerovi, proč jste podpořil nacistickou stranu. Co jste měl proti židům
A: Je to lidské, je toho hodně. Když je někdo velmi chytrý, ne vždy může existovat taková tenká hranice mezi genialitou a šílenstvím. Měl nějakou paranoiu. Soustředil se a prostě věřil v nacistické věci a Hitlera a myslel si, že je to správné.

Q: Vidíte tu čistou nulovou energii jako něco dosažitelného, čehož nakonec bude dosažitelné mimozemským zásahem?

A: Není to hned za rohem. Z lidí, kteří jsou právě teď na zemi, jich zde bude velmi málo, až se to skutečně stane. Možná 90 100 let a více. Technologie, která nás tam skutečně dostane, tu ještě není. Ale pracuje se na tom. Existuje technologie pro auto poháněné vodou.

Q: Myslíte si, jaký výkon bude mít další typ auta skalární, na vodíkové palivo? Vím, že s elektrickými auty je něco magnetického, protože kardiostimulátory v nich nemohou jezdit.
A: Bude to něco v kombinaci s magnety a nějaký druh plynu. Něco velmi čistého. Něco jako s magnety, otvírání a zavírání věcí. Otvírání a zavírání komor.

Q: Co si myslíte, že je momentálně nejméně znečišťující forma dopravy?

A: Kolo.

Q: Co si myslíte o elektromobilech? Jsou skutečně prospěšné pro planetu, nebo vytvořily stejné znečištění jako auta na plyn kvůli baterii a celé věci, kterou to je?

A: Řekl, že vyřešili problém tím, že vytvořili další problém. K novému vozu Kia, se kterým společnost Ford spolupracuje dává palec nahoru..

Q: Budou v nepříliš vzdálené budoucnosti létající auta?

A: Technologie už existuje, ale nejsme připraveni. Říká, v jakém bodě se z toho stane letadlo.

Q: Nějaké zajímavé koníčky? ... Dětství

A: Začal plést. V jeho dětství byla láska láska a tvrdá práce. Intelektuální věci s ním byly hned od začátku. Takže to někdo pěstoval hned od mládí. Pořád mluví o babičce, musela tam být babička.

Q: Kolik minulých životů jsi byl tady na zemi a byl jsi někdo slavný.

A: Říká, že tohle byl jediný slavný život. Dvouciferné číslo, pokud jde o minulé životy. Nejvíc ho ovlivnil život, kdy pracoval s tiskařským strojem. Obří stroj, jako je Gutenbergův. Tohle nebyl jeho první život, když tvořil nebo vynalézal. Nebyl jsem tu, když byl vynalezen, ani když bylo vynalezeno kolo. Nevím, jaký byl jako Ford, ale teď je rozhodně vtipný. Vždy byl kutil a snažil se najít lepší způsob, jak něco udělat.

Q: Řekněte mi o svém přechodu

A: Jako by byl tady a pak tam, jako by to bylo okamžitě. Šel jsem spát. Probudil jsem se a byl jsem na druhé straně. On říká, protože je velmi analytický, že se to tak nějak prolíná do DNA duše. Stál jsem tam a dívám se a říkám: ʺVím, že tito lidé zemřeli, tak musím být mrtvý.ʺ
Říká, buďte laskaví, buďte laskaví. Říká, že v některých oblastech byl laskavý a v ostatních neměl pravdu. (zvýšil plat dělníků) Říká, že to je tak trochu jedna z oblastí, kdy se podíval se na svůj životní přehled a měl schopnost být laskavý. Jen neviděl, že by si každý zasloužil takovou laskavost, zvláště Židé.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ko8lgOAt8nU

Zpět