3450 Šířka pásma 5G a koronavirus Cosmic agency

[ UFO ] 2020-04-19

CENZUROVÁNO NA YOUTUBE **bez videa**.
Anéeka: Lidé a vlády si myslí, že se něco děje, a vidí to, ale není to tak, jak to vidí.
Výzva lékařům: Ať se podívají na počty pacientů, že je zřejmé, že něco není v pořádku, že opatření nejsou opodstatněná, i s oficiálními údaji čísla nesedí. Nyní je čas, aby se na to podívali kritickým okem, protože proti tomu existují usvědčující informace. Nemusíte mi věřit, jak je zřejmé, a je ve vašich rukou, abyste s tím něco udělali, protože jste na špatné cestě.

K lidem: Zůstaňte zatím doma a neorganizujte vzpoury, protože to je přesně to, co chtějí, aby to vojensky vnutili.
S touto propagandistickou mašinérií nemůžeme soupeřit, proto cenzurují vše, co se týká této problematiky, aby nikdo neviděl víc než to, co je oficiální. Všechna média jsou jimi kontrolována. To je pro tuto chvíli vše. Děkuji mnohokrát.


Když se podíváte na Flight Radar 24, uvidíte, že USA jsou jako obvykle plné letadel, ale v Evropě je jich málo a je tam spousta těch podivných balónů, o kterých nevíme, co jsou zač. COVID 19 případy v Latinské Americe, kde není 5G:
Anéeka: Drony jsme zjistili, že vyzařují 5G z balónů, všimněte si, kde jsou nad Latinskou Amerikou a dvou nově příchozích letadel nad Mexikem. Teď se čísla začnou zvyšovat, o tom není pochyb, je to 5G. Před pár měsíci jsme je náhodou viděli a nevěděli jsme, k čemu jsou? A z ničeho nic se objevily v únoru tohoto roku.

Robert: YouTube dělá výjimku ze svých pravidel a začne zpeněžovat téměř všechna videa COVID 19 a odstraní videa 5G. Ano, vzpomínám si.

Anéeka: Mám další varování, že se chystají smazat všechna videa, která mají co do činění s propojením 5G a koronavirem, což potvrzuje spojení mezi koronavirem a 5G. Lidská populace se z nich zbláznila, protože nerozumí vysokým technologiím, které jsou před nimi skryty, takže si je mohou vykládat jen jako to, co znají, tedy jako virus. Mají mnoho záměrů, ale podle mého názoru chtějí ve skutečnosti zničit ekonomiku, aby mohli zavést globální recesi. To samo o sobě způsobuje sociální chaos.

Nyní je to spojeno s používáním exotických zbraní uvnitř věží mobilních telefonů Gwen, ať už jsou 5G, nebo ne. Lze je aktivovat na dálku a můžete dát kolektivu pokyn k tomu či onomu. Mám silné podezření, že takzvaná ʺapokalypsa toaletního papíruʺ může být testem manipulace mysli pomocí Gwenových věží. Tuto technologii jsme odhalili již před lety. Může způsobit, že část populace onemocní, protože se ocitne v elektromagnetické polévce, a to je to, co jim způsobuje nemoci. Nebo jde o otravu elektromagnetickým zářením, která má příznaky shodné s chřipkou.

Vyvolají falešnou epidemii a tím zakryjí rozsáhlé testování exotických elektromagnetických zbraní. Uzavírají obyvatelstvo a to se jim hodí k vytváření falešných apokalyptických scénářů, jaké se používají v Číně, možná dnes v Ekvádoru, protože lidé nemohou svobodně vyjít na ulici, aby viděli, co se děje. Nebo jim mohou způsobovat nemoci exotickými zbraněmi. Virus to rozhodně není.

Také, zatímco lidé jsou v karanténě realizují instalaci více Gwen 5G věží mobilních telefonů a aktivovují problém rychleji a s větší kontrolou.

Tento problém podporuje povinné masové očkování a s ním i čipování obyvatelstva nanotechnologiemi, přičemž ti, kteří nebudou souhlasit, se nebudou moci hýbat a nebudou moci ani jíst. Říká se, že populace je již proočkovaná, protože se ročně očkují miliony vakcín, a proto není třeba vakcíny zavádět. Tento postoj je však chybný, protože jim chybí vize. Tito psychopati prostě neudělají nic, aniž by obyvatelstvu řekli, co dělají, takže nebudou zavádět vakcíny jen tak, aniž by to řekli, protože to odporuje jejich zásadám. Kromě toho je to velmi specifická vakcína a oni potřebují kontrolovat, aby ji měli všichni, takže vytáhnou ekonomiku na úroveň ʺapokalypsyʺ. Zavedou digitální měnu.

Zavedení 5G také ukazuje, nebo bude mít větší kontrolu nad digitálními systémy v síti po celém světě, a je nezbytné pro zavedení plně digitální ekonomiky tím, že odstraní fyzické peníze. Jádrem je 5G, bez kterého nebudou moci prosazovat své digitální peníze. Je to také řídicí systém pro high-tech mikroboty a nanočástice, který bude sloužit ke sledování všech lidí v reálném čase. Nejedná se o planou spekulaci, ale o výsledek několikaměsíční práce. Musíte být aktivní a pamatujte, že ti, kdo sledují videa, nepředstavují masu lidské populace. Vsadím se, že 90 % těch, kteří poslouchají, jsou semena. Věřím však, že obyvatelé planety by měli být informováni o tom, co vidíme, ať se jim to líbí, nebo ne.

Q: Pokud jsou viry exogeny, proč byly v Číně nalezeny ve vzduchu viry SARS, ať už se jednalo o lidský zásah, který se snažil modifikovat a vytvořit biologickou zbraň, nebo ne?

Anéeka: Jde o to, že když ho vylučuje tolik lidí, zdá se, že se jím prostředí nasytilo. Množství lidí, kteří to vylučovali, bylo obrovské a atmosféra se nasytila, protože předchozí škodliviny vytvořily bariéru nad ní, škodliviny pak padaly na zem, dokonce i v Japonsku, kde byl zjištěn černý déšť, a to kvůli čínskému průmyslu zastavenému údajnou pandemií. Přestože byl dnes u dronů zjištěn obsah virů nebo exogenů, domníváme se, že jejich množství bylo příliš nízké na to, aby byly výsledkem chemtrails, jak jsme původně zjistili.

Q: Jak se můžeme o tyto pacienty postarat, jak můžeme zlepšit jejich dýchání, jak můžeme rozpustit hlen, o kterém říkají, že se na ně lepí a brání jim v dýchání, co se dá dělat?

Anéeka: Měly by být okamžitě odstraněni ze všech elektromagnetických zdrojů. Pro začátek je umístěte do dobře vyrobené Faradayovy klece, i malý magnetický náboj už na ně působí, protože jsou velmi slabí, takže žádné mobilní telefony a nejlépe pryč od elektrických věcí s vysokým napětím, jako jsou nemocniční přístroje, televizory a podobně, zejména defibrilátory. Přesto bude muset Swaruu (9) na tuto otázku odpovědět, nebo vyvinout léčbu.

Kyslík potřebují, respirátory ale způsobují poškození plic, potřebují jiný druh respirátoru. Tyto způsobují rozpad plic, protože tkáně uvnitř jsou rozkládány odumíráním buněk způsobeným nedostatkem kyslíku. Nutí tak plíce k umělému rozpínání a smršťování, což způsobuje trhliny v tkáni, vředy a krvácení, které způsobují ještě větší poškození a ucpávají plicní sklípky.
Ohledně ventilátorů: Pouze v některých případech zvyšte množství kyslíku ve ventilátorech, už v tomto stavu, kdybyste jim ventilátory odebrali, by mohli zemřít. Měli by zvýšit dávku kyslíku a nastavit ventilátor na minimum. Plíce poškozují ventilátory. Pak sdílejí obrázky zničených plic a tvrdí, že za to může koronavirus. Jsou to samotné ventilátory, které nutí plíce k rozpínání a smršťování, což způsobuje vnitřní trhliny, protože jsou poškozené a dochází k odumírání buněk, což způsobuje vnitřní krvácení a s ním i větší ztrátu schopnosti výměny kyslíku s hemoglobinem, což způsobuje smrt pacienta.

Frekvence 5G 60 megahertzů (MHz) narušuje příjem kyslíku. V podstatě se dusí, nemohou dýchat, to vidíte v lednu ve Wuhanu, padají, nemohou dýchat kvůli 5G. Molekula kyslíku se začne měnit, když je vystavena této frekvenci elektromagnetického záření. Jinými slovy, je to, jako by v atmosféře nebyl žádný kyslík. Děje se tak i v místech, kde 5G oficiálně neexistuje, jako je Švýcarsko nebo místa v Latinské Americe, protože vám neřeknou, že prakticky každá armáda v zemi používá 5G ke komunikaci mezi sebou a se svými automatizovanými zařízeními a vybavením. To vysvětluje, proč se v některých odlehlých oblastech vyskytují nebo hlásí skutečné případy.

Robert: To by byl jeden z příznaků 5G a jeden z důkazů, že 5G není šířka pásma, ale zbraň.

Anéeka: Přesně tak. Používají ji armády prakticky všech zemí. Například Švýcaři si myslí, že nemají 5G, ale mají. Nestačí nemít 5G pro civilní použití.

----------
Robert: Jsou k dispozici nějaké nové údaje o COVID 19?
Swaruu (9): Stále neexistuje a bude existovat, jen uvádím, co jsem našla a co dokazuje, že neexistuje.
Buněčné exozomy jsou identické s virem, protože žádný virus neexistuje. Jsou to exozomy do nejmenších detailů. Jsou to screenshoty videí, samy o sobě nepomáhají, ale vaše údaje ano, protože teď vidím totéž.

Robert: Myslíte si, že v důsledku 5G dojde ke snížení počtu úmrtí, a pokud ano, znamená to, že něco dělají, například snižují frekvence 5G, aby nebylo tak do očí bijící, že virus neexistuje?

Swaruu (9): Nezaznamenala jsem žádný vývoj, který by naznačoval, že by mohlo dojít ke snížení využívání frekvencí 60 MHz. Pokračují, tedy i příznaky.

Robert: Tak to ta chřipka bude trvat věčně.

Swaruu (9): Vidím, že lékaři a vlády obecně stále bláhově věří, že existuje virus, a stále přijímají špatná opatření.

Robert: Kdo podle vás radí vládám v otázce, zda virus existuje, nebo ne? Nemluvím o 5G, které je příčinou a které vynechávají, možná bych si rád myslel, že z neznalosti.

Swaruu (9): Ilumináti, kteří řídí i WHO?

Robert: Ti, kdo to všechno řídí, už mluví o globálním očkování, v současnosti se vakcínami zabývají dvě společnosti, jedna francouzská a jedna anglická.

Swaruu (9): Pokud budou pokračovat, dojde k hromadnému vymírání. O tom není pochyb.

----------
Anéeka: V současné době jsou všechny vakcíny kontaminované a jsou součástí stejné agendy. Už nejde o to, zda je vakcína dobrá, nebo ne, což je samo o sobě sporné. Jednoduše se neví, co v nich je, a to, co všechny vakcíny obsahují, jsou těžké kovy, které zvyšují reaktivitu těla na elektromagnetismus, a to je to, co zabíjí, je to očkování. Bylo prokázáno, že neočkovaná populace je 400krát a více zdravější než očkovaná. Neočkujte se proti ničemu, nepomůže to. Nemoc se tím pouze prohlubuje.
Antivirové vakcíny jsou podvod, všechny, ale zejména ty, jako je papilomavakcína, kterou se očkují dívky ve věku 9 let a mladší. Vakcína jim způsobuje papilom, který také způsobuje sterilitu a ve velmi vysokém procentu způsobuje hrozné vedlejší účinky, které si nesou po celý život, a to je asi 90 % dívek, které jsou očkovány, a úmrtnost také asi 40 %, v závislosti na vzorku populace.

Robert: Co je to chřipka?

Anéeka: Energetická dekompenzace, vyčerpání spojené se stresem, po kterém oportunisticky následují infekce jiných věcí. To je to, co to je.

Robert: Anéeko, nějaké další zprávy o Novém světovém řádu?

Anéeka: Že se to již realizuje ve velkém měřítku, že to je již Nový světový řád, že mají tendenci upravovat svět tak, jak jim to vyhovuje. Karanténa se postupně otevře, ale věci se nevrátí do starých kolejí.

Robert: To je jisté. Co o tom víte: Španělsko sází na generické PCR testy pro kontrolu koronaviru, je to k něčemu dobré?

Anéeka: Je to totéž, stejný test, jen ty geny tam jsou z různých důvodů. Nic nezjišťuje, jen si našli něco, co jim pomáhá udržet jejich lež. Zjišťuje určité řetězce genetického materiálu, které se vyskytují v těle pod velkým stresem, například při chřipce nebo otravě zářením. Pokud máte jednu nebo druhou variantu, tento test nezjistí rozdíl. Chybí jim však možnost otravy zářením.

Robert: Chápu, proč myslíte, že je tak zajímá zjištění, kolik procent populace se nakazilo koronavirem, aby nás připravili na budoucí očkování?

Anéeka: Abychom věděli, jak rychleji upravit jejich agendu, ano.

Robert: Proč se říká, že tisíce testů nefungují, možná proto, že fungují?

Anéeka: Nevím, myslím, že už si uvědomují, že je něco špatně. Mnoho lékařů si uvědomuje, že to není zápal plic.

----------

Robert: Swaruu, víte něco víc o souvislosti mezi těžkými kovy ve vakcínách a 5G? A nedostatkem kyslíku u respirátorů a 5G?

Swaruu (9): Mnozí umírají, jako by měli výškovou nemoc. Řekla jsem, že vakcíny zvyšují reaktivitu těla na frekvence 60 MHz nebo 5G. Při těchto frekvencích začnou elektrony molekuly kyslíku vibrovat a rotovat. Pak se již nespojuje s hemoglobinem a promění každé místo v atmosféru s nedostatkem kyslíku, která zabíjí vše, co jí stojí v cestě. Nejen lidé, ale všechno. V Austrálii dochází k vymírání ptáků.

Robert: Právě kvůli 5G. Je to 5G, které způsobuje nedostatek kyslíku a způsobuje, že lidé jsou nemocní z radiace?

Swaruu (9): Neexistuje žádný jiný virus nebo příčina než chřipka nebo SARS, sezónní chřipka, kterou obviňují, že je COVID 19. Všechna chřipka na světě je COVID 19.

Robert: Jaké bude řešení, zastavit všechny tyto stroje vysílající na 5G?

Swaruu (9): Všechna úmrtí jsou kvůli COVID 19. Kvůli přístrojům ve věžích 5G Gwen a také vojenské, protože to se v médiích neříká.

Robert: Teď v noci vidíte spoustu objektů, které mají tvar velmi velkých plastových pytlů, možná jsou to ty balóny, které vysílají 5G?

Swaruu (9): Civilní 5G je jen malou částí problému. Největší část problému představují frekvence kompatibilní s 5G, které používá armáda a které se vysílají pouze za účelem vyvolání nemoci obyvatelstva. Existence 5G v daném místě také zvýší zranitelnost lidí, kteří se tak mohou snáze nakazit chřipkou nebo jinou nemocí.

Robert: Je vojenské použití velmi nové, nebo ho používají už léta? Je to jediný důvod, proč očkovat?

Swaruu (9): Už to nějakou dobu používají, ale do plného provozu se to dostalo až koncem roku 2019.
To vše dohromady, ale většina úmrtí v médiích údajně způsobených COVID 19 jsou podvody. Nemocnice jsou placeny za to, aby tvrdily, že na něj lidé zemřeli. Nebo si to prostě vymyslí. Přicházejí zprávy, že každá mrtvá nebo živá osoba je v COVID 19 vedena jako mrtvá, i když je stále naživu.

Robert: Na konci roku 2019, proto vidíme důsledky až nyní? Nevím, proč vlády nereagují, znamená to, že budou pokračovat v zavádění 5G?

Swaruu (9): Dokud si budou myslet, že virus existuje, nevěřím vládám, které údajně pracují na jeho zastavení. Zprávy o tom, že Trumpova administrativa přerušila financování WHO nebo znárodnila národní zásoby, považuji za chytré za babku, hloupé za libru, což hraničí s ubohostí. Dokud v příštích dvou až třech týdnech neobjasní, co dělají, bude negativní linie pokračovat. Údaje jsou stále ve hvězdách, je možné, že kvůli mocenským bojům zvítězí strana Putin-Trump a bude vypadat jako hrdina, zejména Trump, ale ten je jen loutkou jedné frakce kabaly iluminátů, která bojuje o ovládnutí planety proti jiné, satanističtější skupině.

Byla jsem obviněna, že podporuji strach, obavy a že nejsem ta, kdo dává lásku a světlo. Vidím to, co vidím, a to z velmi pádných důvodů. Je to pravda, bolí to a lidé to popírají. Říkají mi, že takhle by se informace podávat neměly, že když už mají lidé trpět, je lepší jim pomoci, aby ta rána nebyla tak tvrdá. Dovolím si nesouhlasit, i když mám rozum a svědomí, což je způsob, jakým se skutečně bojuje, a tím spíš v této válce, raději zemřu v boji.

----------

Robert: Virus napadá hemoglobin.

Swaruu (9) To už jsem viděla jinde, pořád říkají, že je to virus.
Anéeka: Tak to není. Dochází k tomu, že hemoglobin se kvůli zásahu 5G nevejde do molekuly kyslíku a nespojí se s ní. Buňky bez kyslíku se tedy naplní vlastními toxiny a začnou vypouštět exozomy, což je pokus buňky chránit se a zbavit se toxinů, které má uvnitř. Lékaři to vidí tak, že virus napadá hemoglobin, ale přítomnost exozomů nebo virů je příznakem, nikoli příčinou. Exozomy jsou pro mnoho lékařů viry. Stále je to způsobeno 5G, frekvencí 60 MHz. Přítomnost exozomů, virů, je důsledkem působení agresora na tělo, v tomto případě elektromagnetického záření.
Vysoká koncentrace železa zcela logicky zvyšuje citlivost vůči elektromagnetickému záření tím, že zvyšuje míru absorpce zasaženého těla.

Sociální povstání zůstává poslední možností. Bohužel je to jediná věc, kterou může světová populace udělat, když všechno ostatní selže, takže není vyloučena jako nezbytná, ale poslední možnost.
(Poznámka: O této souvislosti mluví jen velmi málo konspirátorů, možná proto, že se oficiálně tvrdí, že tožádnou souvislost nemá).
Určitě víme, že žádný virus neexistuje, víme, jak ho maskují a tak dále, ale nikdy to neřeknou, i kdyby ʺti dobříʺ vyhráli, protože ho použijí nebo si ho nechají jako zbraň. Trump tedy nevystoupí a neřekne, že žádný virus neexistuje. Budou tvrdit, že virus je pod kontrolou a že čísla byla přehnaná, ale nikdy, nikdy nepřijmou ani neřeknou, že žádný virus neexistuje, ani že jde o 5G.

Robert: Myslíte si, že by mohlo dojít k vládní krizi a k novým volbám na základě vynuceného odpojení 5G od civilního a vojenského využití? V USA jsem už viděl protestující se zbraněmi.

Anéeka: Ano, vím, vím o demonstracích. Nejen v USA, ale po celém světě je narušován sociální smír. Trump nebude schopen udržet Spojené státy americké takto dlouho. Všimněte si, že název země byl změněn, protože prý již není korporací, nebo to alespoň tvrdí. V sítích je mnoho šumu, ale ne v médiích ovládaných negativní stranou. Nyní bojují dvě strany, dvě skryté vlády. Jsme svědky třetí světové války, Obamové, Busch, Clintonová versus Trump, Putin.
Bojuje se pomocí počítačů a sociálních médií, ne pomocí zbraní. Ta věc s virem slouží k odvedení pozornosti, ale to už víme. Jde o to, že když už víme, o co jde, nepátrali jsme dál po samotném viru, protože je to slepá ulička. Proto jsme se zaměřili na důvody.

Robert: Ale jaké jsou v podstatě účinky a příznaky 5G záření a jak se liší od sezónní chřipky?

Anéeka: První příznaky se neliší od sezónní chřipky. Pak se z ní stane silná chřipka jako SARS nebo chřipka. Vzhledem k tomu, že záření vyvolává stejné příznaky, používá se virus jako způsob, jak zakrýt skutečnost, že problém způsobuje záření. Dokonalé maskování.
Pokud to bude pokračovat, začne to rušit frekvenci elektronů v molekule kyslíku, ty začnou vibrovat a rotovat, protože mají frekvenční synchronizaci s elektromagnetickým zářením 60 MHz pásem, jako je 5G. Jinými slovy, kyslík ztrácí elektrony, rozpouští se nebo se jednoduše přestává chemicky vázat na hemoglobin, což způsobuje apraxii.
Člověk pak nemůže dýchat, marně se snaží získat kyslík a lékaři si to pletou se zápalem plic, což je hrozné, protože si neuvědomují rozdíly. Plíce se začnou plnit tekutinou (mimochodem bohatou na exozomy), kterou si spletou s virem. Nakonec potřebují ventilátor, a pokud se nepoužívá správně, způsobuje poškození plic, které mylně přičítají opět viru. Vyznačuje se také tím, že začíná suchým kašlem bez hlenu.
Je velmi snadné zaměnit otravu zářením (ionizujícím i elektromagnetickým) s příznaky chřipky.
Robert: Přesně tak, a právě tady, pokud se respirátory nepoužívají správně, dochází k roztrhání plic.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/ancho-de-banda-5g-y-coronavirus-censorado-en-youtube-sin-video

Zpět