3430 Životní gobelín: Váš nový domov Brenda Hoffmann

[ Ezoterika ] 2022-11-15

Přešli jste za hranice 3D. Ukazatele toho jsou vaše nové zájmy a potřeby. To, co bylo kdysi zajímavé nebo přijatelné, už pravděpodobně není. A to, co bylo zdánlivě nemožné nebo obtížné, se stává vaší normou. I když jste vždy věděli, kým se stanete, skryli jste toto poznání před sebou i ostatními, dokud vaše vnitřní bytost nezakřičela do vašeho vědomí, že je čas přejít k vaší nové bytosti. Je to, jako by vaše bývalá bytost zemřela a vaše nová bytost je svěží s nápady a myšlenkami. Stali jste se mladým dospělým bez ohledu na věk vaší fyzické bytosti. Už nemůžete přeskakovat mezi 3D a dále. Stejně tak se nemůžete držet zpátky před světlem svého nového bytí, jak jste dělali pozemský život za životem. Předstírat, že nejste tak mocní, jako jste. Zakrýt svou sílu podřízeností, opomenutím a strachem.

Během své 3D cesty jste měli možnost být novými vámi, zkoumat jinak, než jste si ve svém 3D světě dovolili. Ale abyste plně porozuměli 3D, museli jste to zažít - ne jako pozorovatel, ale jako plnohodnotný účastník. A tak jste to udělali, pozemský život za pozemským životem. Někdy v řízení a jindy podřízení vnější moci. Hráli jste všechny možné role ve 3D - a jste unavení. Ne ze Země, ale z rolí, které musíte vyzkoušet, než budete moci posunout své bytí a Zemi za hranice 3D. Již nemusíte skrývat svou univerzální sílu. Nechcete ani předstírat, že jste někdo, kým nejste - nebo že strach je vaším dominantním životním směrem. Jsi volný. Nyní musíte tuto svobodu prozkoumat. Podobně jako žít desítky let v chudobě, jen abyste zdědili miliardy dolarů. Co uděláte se svými novými zdroji? Budete zkoumat možnosti, nebo budete pokračovat v mentalitě chudoby? Určujete, kdo jste, jako úplná vesmírná bytost pouze částečného 3D člověka. Posun, který vyžaduje trochu studia a osobního průzkumu - vaše současná fáze.

Možná máte pocit, že oslavy svátků jsou téměř zásahy do vašeho nového bytí, zatímco ti, kteří jsou dosud ve 3D, očekávají, že budete hrát jako v minulosti. To, co bylo, už není. A to, čím nyní jste, vyžaduje více vaší energie, než dokážete pochopit. Tato fáze osobního výzkumu se náhodou shoduje s nadcházejícími svátky - matoucí vaše myšlenky a činy. Ne proto, že byste měli být zmatení, ale proto, že budete pravděpodobně zaplaveni povinnostmi, které vás už nenaplňují. Co budete dělat? Vaše nová bytost je tak silná, že zklamete ty, kteří chtějí, abyste se vrátili do 3D. V důsledku toho můžete být na sebe naštvaní i přes vnitřní vědomí, že už nemůžete hrát svou 3D roli. Zpočátku se tedy můžete cítit špatně, když se vracíte do své 3D role, stejně jako prohlašujete svou novou bytost. Váš 3D život je u konce. A pokud se pokusíte vrátit ke svým dřívějším 3D zájmům a dovednostem, ocitnete se v područí drobných neduhů nebo nepohodlí - třeba nachlazení hlavy, předčasná oprava auta, zrušený let nebo podobné nečekané životní zvraty. Nic, co by změnilo život, ale zcela jistě změnilo aktivitu. V jistém smyslu se nutíte být novým vy. Něco, co se může zdát děsivé, když čtete tato slova, ale tak potvrzující, jakmile si uvědomíte, že jste toužili po této osobní svobodě v každém předchozím pozemském životě. Jste doma sami v sobě.

Konečně máte svobodu být univerzální vy. A můžete si zdarma nárokovat své nové zájmy a směry. Není třeba se bát o ostatní. Není třeba zpomalovat nebo opakovat své kroky, aby ostatní věděli, jak a kdy se vrátit vpřed. Není třeba být méně nebo více, než jste. Jste novou bytostí v novém světě, stejně jako miliony dalších. Už nejste sami na podivné planetě, která se přizpůsobuje těžkým diktátům této planety. Jste volným hráčem ve svobodném světě, připraveným zažít nový život plný radosti. A vše, co je k tomu potřeba, je naslouchat a následovat svůj vnitřní hlas svobody. Budiž. Amen

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/15/life-tapestry-creations-your-new-home/

Zpět