3417 OWS a Shoshanna: Šepoty James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-11-13

Jsme připraveni pokračovat v tomto programu, v tomto procesu, který byl zahájen, jak řekl Saint Germain už dávno. Jsme s vámi po celou tuto dobu. Ne tolik, jako jsme s vámi nyní, kdy můžete doslova slyšet naše hlasy, které k vám promlouvají, ale byli jsme jako šepot, po celou dobu. Těšíme na časy, které jsou před námi, kdy budeme moci být více než jen hlasem, jako je tento, ale doslova být ve vaší přítomnosti a moci se s vámi dělit a lámat s vámi chléb. A ano, na počest svatého Germaina s vámi dokonce vypít nějaké víno. Ano, to všechno se chystá! Moc se na to těšíme.

Q: Dnes ráno jsem snil a slyšel jsem zvonit telefon, myslím, že to byl telefon, který zvonil v mém snu. Okamžitě mě to vytrhlo ze stavu snění, a to jsem nebyl úplně vzhůru. Byl jsem si jistý, že mi zazvoní mobil, jako by to bylo znamení, ale to se nestalo. Nemůže jít o nějaké znamení, že se mnou chce někdo komunikovat?
OWS: Je to volání k tobě, že ano? Vyzvánění telefonu, volání. Zvonek u dveří, to je volání? Je na vás, zda na toto volání odpovíte, ať už ve stavu snění, nebo v bdělém stavu. Ale v poslední době se to bude stále častěji dít ve vašem bdělém stavu, jak zde postupujeme. Je to volání. Volají vás. Vaši různí průvodci, vaše Vyšší Boží Já, ti všichni vytáčejí telefon. Už ani ne tak vytáčení, ale ano, volají vás. A stále více z vás bude tato volání přijímat, právě když jste na ně připraveni.
Shoshanna: Jsou tu dvě věci. První věc je, že si přejete někoho oslovit. Ale váháte. Cítím, že to víte. Že váháte, zda někoho oslovit, čekáte, až on osloví vás. Doporučujeme, abyste je oslovili. To je jedna věc.
Druhá věc je povolání. Je tu někdo, kdo si přeje vaši radu, kdo si přeje váš příspěvek, a vy jste zaváhali. Nyní s tím tedy musíte pohnout kupředu. Namaste.

Q: Archanděl Michael vydal zprávu, že je čas na aktivaci nových energetických bodů pro držitele klíčů. Zmínil se konkrétně o oblasti Mount Shasta a Nevadské poušti u jezera Tahoe. Takže jsem se vydal na cestu do pouště v Tahoe, která je vzdálená asi čtyři hodiny cesty, ale narazil jsem na silnici, která byla ztuhlá ledem, a musel jsem se otočit. Můžu podniknout cestu letadlem, půjčit si auto a pronajmout si hotel, abych mohl tuto misi uskutečnit. Nejdřív bych ale chtěl vědět, jestli je tu někdo, kdo už na tu výzvu odpověděl a kdo se o to postaral, nebo jestli mám potřebné kódy, abych to vůbec mohl udělat. Tak mě zajímá, jestli mi můžete poradit.
OWS: Především jsou tu dvě zprávy. Jedna pro ty, kteří se toho chtějí účastnit na fyzické úrovni třetí dimenze zde. A také jsou tu ti, kteří jsou povoláni k tomu, aby to dělali na obraznější úrovni, odkudkoli. Nemusí se nutně nacházet ve fyzické blízkosti, o níž zde byla řeč.
Můžete být, kdekoli chcete, ale být tam ve svém světelném těle, chápete? Nyní máte tuto schopnost. Bylo vám to ukázáno. Bylo vám zde dáno školení, abyste mohli začít tento proces, kdy budete stále více ve svém světelném těle. Vaše světelné tělo může být kdekoli si přejete.
Shoshanna: Chválíme vaše odhodlání odpovědět na volání a pokračovat ve svém poslání. Pokud je volání dostatečně silné, pokud je přitažlivost dostatečně silná, uděláte vše, co je třeba, abyste se zúčastnili toho, kam chcete jít. Přesto budeme souhlasit s Tím, kdo slouží, že se můžete účastnit, aniž byste byli ve fyzické blízkosti. Zjistili jsme však, že pro bytost, kterou jste, je užitečnější, když jste přítomni fyzicky.

Q: Když jsem poprvé začal číst vaše poselství, uvědomil jsem si, že existuje vědomí, že tak trochu vidím jeskyni se spoustou lidí, byl to pocit, že je to jeskyně. Byl to velmi příjemný, hřejivý pocit. A pak celá ta věc, že jste tibetský buddhista, to dávalo velký smysl, protože jsem to v tomto životě studoval.
Je něco, kde spousta lidí tady, většina z nás, nebo všichni z nás, jsou v jeskyni a studují s vámi jako s mistrem v určitém okamžiku?
OWS: Mluvíte o multidimenzionálním, kdy jste teď tady ve svém poslání a mluvíte s námi také v jeskyni nebo klášteře někde jinde jako jiná vaše část. Může to být i jiný život. Určitě většina, ne-li všichni z vás, se kterými jsme pracovali, měli životy, ve kterých jste usilovali o tyto typy zkušeností v jeskyních a klášterech. Ano, dělali jste to už dříve, v této době to pro vás nebylo. Existuje však další část z vás, která je buď zde na této planetě, nebo na jiných planetách, v jiných systémech, dokonce i nyní v této době. Vaše multidimenzionální já, o kterém zde bylo mnohokrát hovořeno. Zde dostáváte školení a vše ostatní, stejně jako vaše multidimenzionální já mohou dostávat školení na jiných místech, nebo možná dokonce provádět školení na jiných místech, jsou učiteli a jsou zde vyučováni.
Shoshanna: Vaše vize je správná. Všichni jste byli spolu. Všichni jste jedna rodina duší. Všichni jste jedno. Vaše vize je přesná. Musíte důvěřovat své vnitřní vizi.

OWS: Držte se při zemi - nejsme si jisti, jestli se to tady říká, ale je to blízko; nebo mějte zapnuté bezpečnostní pásy, nebo klobouk na hlavě, nebo cokoli jiného. Protože to tady bude ještě docela zajímavé. To je vše.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/11/13/one-who-serves-and-shoshanna-whispers/

Zpět