3407 Filozofie Nového světa. Prorok na Nové zemi! Pro100

[ Ezoterika ] 2022-11-10

Nevím, jestli děláte svou oblíbenou práci v životě, nebo ne. Pokud ne, tak se omlouvám... Prosím, odpusťte mi i to. Všichni jsme tu propojeni. Děkuji vám za všechno, zejména za toto odpuštění. Miluji tě. Vždy jsem dělal jen to, co mi přinášelo radost. Moje životní práce se týká lidí, dětí, matematiky a dalších úzce souvisejících věd. Když je dosaženo harmonie mezi vámi a celým publikem, oči studentů se rozzáří radostí, děkují vám za zajímavou lekci, za vaše znalosti, za energii, kterou s publikem sdílíte. A stav duchovní radosti z práce, která přináší uspokojení, znamená, že jdete směrem, kterým jste se měli vydat. Směrem k nalezení svého pravého já.

Myslím, že pro mnohé z vás bude zajímavé jedno téma týkající se práce. Vím, že mnoho Světlušek opustilo společenský život, opustilo Systém kvůli úrovni rozvoje vědomí - nemáte si s kým povídat a nemáte si o čem povídat, nevyhovují vám ti, kteří ʺspíʺ. Zvolili jste si cestu duše, cestu duchovního rozvoje. Rozhodně nechcete být ʺotrokemʺ v žádném kolektivu. Pravdou je, že v mnohých z vás je silný blok, že všechny činnosti, za které jste pravidelně placeni, jsou ʺotrockou pracíʺ, a všichni vaši nadřízení jsou ʺparchanti, zloději, chamtivci, lháři, manipulátoři, používající zakázané techniky západního managementu k vyvíjení psychického nátlaku, psychickému zotročování atd.ʺ.

Cokoli, co si o někom nebo o něčem myslíte, vám prostřednictvím vás samých ukazují jiné energie. Samozřejmě je možné se ze světa vymanit a žít jinak, ale jinak je to obtížnější. Tento blok lze odstranit. Nejprve je třeba změnit slovo ʺpráceʺ na slovo ʺživotní cestaʺ nebo ʺzajímavé dobrodružstvíʺ. Slovo, které vyslovíte nahlas nebo si ho v duchu opakujete, vás spojuje přímo se Zdrojem. To je první věc.

Druhá. Když neexistuje žádný blok o šéfovi, každý vedoucí vám bude zrcadlit jen to, co máte v sobě, a tak se vaše světlo bude šířit po těch, kteří se nějakým ʺzázrakemʺ ocitli na společenském žebříčku výše než vy. Tak se můžete dostat na ʺvrcholʺ změnou části struktury, jejíž součástí je vaše profese. Prostřednictvím sebe. Pracujete vždy jen sami se sebou. Není to špatný cíl?

Pro ty, jejichž rodiče a předkové se na hluboké, podvědomé a nevědomé úrovni považovali za ʺotrokyʺ, je to nesmírně těžký úkol. Vše je však ve vaší moci. Pokud se vám podaří tento blok odstranit, budete se moci bez obav vrátit ke své profesi, kde jste profesionálem, a svět bude odrážet vaše smýšlení o nadřízených na všech úrovních. Pozorováním vlastních reakcí si již budete moci uvědomit, jak hluboko problém leží. Pomoci může rodový smysl pro ʺinstinktʺ. Spolehněte se na něj - neuděláte chybu.

Když pochopíme, že za každou negativní emocí se skrývá negativní myšlenková forma, budeme nyní hledat algoritmus pro nalezení negativní myšlenkové formy. Uvolnění myšlenkové formy a její nahrazení jinou je cestou k osvobození a životu v radosti, s emocí radosti. Kdo jde po cestě, ať se po ní vydá! Hotovo.
Navrhuji techniku, pomocí které se mi podařilo tento blok vyložit. Vezměte si tužku a papír a tady a teď slovy popište událost nebo osobu, která ve vás vyvolala negativní reakci.
- Reakce, kterou jsem měl na danou situaci, událost nebo osobu
- Cítil jsem poté hněv, smutek, strach....
Nyní si znovu přečtěte, co jste právě napsali. Zkuste se na to podívat ze své vlastní perspektivy a odpovězte upřímně na všechny otázky.
- Byla vaše reakce opravdu oprávněná?
- Proč ano, nebo proč ne?
- Proč to bylo emotivní?
- Co vás na této situaci vyděsilo?
- Co to o vás vypovídá?
- Kdy jste si začali myslet, že taková situace je pro vás problém?
- Kdy jste se rozhodli, že byste měl těmto situacím věnovat pozornost?
- Jaká rozhodnutí můžete učinit, abyste změnili příběh, který si v takových případech vyprávíte?
- Pokud se to stane znovu, jak můžete vnímat, co se děje?
- Jak byste mohli reagovat jinak?

Přemýšlejte o tom, co se stalo. Jaký byl zážitek z akce pro vás a pro lidi kolem vás? Napište řadu vět začínajících slovem ʺjáʺ, které vám pomohou převzít odpovědnost za to, co se stalo. Nejlepším způsobem, jak se osvobodit, je identifikovat problém a poté vytvořit plán, jak změnit své vnímání nebo související přesvědčení, předsudek. Díky tomu budete schopni vyhodnotit své vlastní pocity a emoce a pochopit, proč k tomu vůbec došlo. Za každou negativní emocí nebo vnitřním pocitem (niterným pocitem) se skrývá negativní myšlenka, kterou můžete sami změnit. Vaše myšlenky jsou vaší vědomou volbou myslet tím či oním způsobem. Každý strach je také myšlenka. Můžete tuto emoci nahradit a pocity se upraví těmi, které jsou pro vás lepší. Můžete si zvolit nová přesvědčení a nahradit jimi ta stará.

Takže nejdůležitější krok. Zbavte se starých názorů. Řekněte si:

Vyjadřuji svůj záměr (jsem připraven a ochoten se rozhodnout), aby tato stará víra ze mě zcela, na 100 % zmizela. Vděčnost.
Chci, přeji si a dovolím si vnímat situace takto: ______ , a věřím, že ________ . A od této chvíle si dovolím cítit ____.

Tento proces zkoumání může být pro vás poněkud bolestivý, protože odhalí skutečné příčiny vašeho stavu, které mohou odhalit negativní scénáře vašeho podvědomí, které leží hluboko. Právě tato práce vám umožní vědomě se rozhodnout pro život v radosti a harmonii. Žijte, milovaní, v hojnosti a radosti! Zasloužíte si jen to nejlepší!

***🍂 🍁🍂 🍁🍂 🍁
Celý náš život je cestou labyrintem možností, které jsou uzavřeny pouze našimi strachy, pocity viny, kritikou, odporem - tedy odporem k sobě samému ve všech jeho projevech. Obavy, kritika atd. - jsou jen myšlenky, které si můžeme sami zvolit. ʺPusťte se a důvěřujteʺ - Tato slova jste často slyšeli, pokud jste alespoň nějakou dobu v kontaktu s nějakým guru seberozvoje.

To je obvykle to nejlepší, co můžeme udělat, když se chceme zbavit ʺručního ovládáníʺ nebo násilné manipulace s fyzickou realitou, která je bohužel založena na strachu mnohých ze změny. Tento krok znamená ochotu otevřít se širšímu vnímání sebe sama, napojit se na Vyšší Já a sladit svou cestu s cestou hledání Pravdy. Když se snažíme něco ovládat, omezujeme svou ʺtvorbuʺ na to, co jsme dělali dříve, omezujeme se na to, co už známe, a bojíme se naučit něco nového a nečekaného. Ale to je klíč k nalezení cesty ke štěstí - otevřít se a důvěřovat novému, vypnout Mysl a logiku a důvěřovat Srdci.

Když se učíme důvěřovat své vlastní spontánní tvůrčí energii, musíme se otevřít neznámému - tomu, co je připraveno ke znovuzrození... otevřít se jako umělecké dílo umělci před stojanem. Když se vzdáme kontroly a necháme dobro volně proudit naším životem, otevřeme dveře tajemnému přitahování báječných změn reality do našeho života. A žádná pohádka se nevyrovná tomu pohádkovému světu zajímavých a nečekaných věcí na vaší cestě, pokud se naučíte žít v ʺteďʺ, nechat všechno plavat a jednat podle inspirace. Stanovením záměru, jednáním na základě inspirace, uvolněním a důvěrou ve Všední den se staneme šťastnými.

Často je to jen odpor člověka k samotné myšlence odchodu a víry, co mu brání v odchodu. Takový člověk se příliš snaží a naráží hlavou do slepé zdi - a v důsledku toho naráží jen na další překážky. Pokud se obrátíte na hlas inspirace, který vám zevnitř vnuká radost, říká vám, abyste podnikli nějaké kroky, jednali a opustili svou potřebu kontrolovat, co se děje - cesta před vámi bude volná.

Důvěřujte božskému v sobě a řiďte se svými vnitřními i vnějšími pokyny. Vzdát se přesvědčení, že víte všechno, žít s rozumem (logikou), odevzdat se hlasu srdce (cítit zpětnou vazbu od těla a duše), dovolit si přijímat a učit se novým věcem - a najít nejlepší a nejsnazší cestu ke štěstí.

Představte si, že překračujete rozbouřený tok.

Pokud víte, kde je největší a nejsilnější skála, je pravděpodobnější, že půjdete proti proudu. Pokud se uvolníte, necháte se unášet proudem a necháte ho pracovat za vás, život může být mnohem snazší. Tento tok je zákonem přitažlivosti hojnosti a harmonie a může vás dovést na místa, o kterých se vám ani nesnilo. Musíte se vzdát zvyku starat se o detaily, protože takové starosti svědčí o tom, že máte situaci stále pod kontrolou a nepustili jste ji z rukou. Když se zbavíte maličkostí, máte možnost přijmout dary, dary od vesmíru. A tento proces můžete zahájit právě teď a tady, stačí se uvolnit a nechat se unášet proudem.

Rozhodněte se udělat něco užitečného a nahlas vyjádřete svůj záměr. Nechte všechno a všechny odejít. Plavte s proudem změn. Čeká vás vzrušující dobrodružství. Toto je váš nový život. Multidimenzionální aspekty vyšší reality, kolektivní čisté vědomí energetického informačního torzního pole zdroje vesmíru.

04.07.2018 AD.
Žijete, abyste se zalíbili ostatním? Snažíte se získat uznání rodičů, šéfa, společnosti atd.? Jaký je váš život? Soubor afirmací, které jsou právě teď ve vás a ovládají vás. Sada vašich myšlenek. Utváří vaše sebehodnocení vaše okolí a jeho přístup k vám? Na to všechno můžeme klidně zapomenout. Co je tedy třeba vědět? VĚDOMÍ JE ZDARMA! Stává se nesvobodným v procesu získávání nejrůznějších poznatků: o sobě, o druhých, o světě...

Praví učitelé byli nazýváni Velcí zasvěcení mistři. Jejich cesta byla trnitá a plná zkušeností v umění komunikace s různými Učiteli a Žáky. Silou svého Srdce a Ducha pronikli do tajemství vesmíru a chtěli toto bohatství svého poznání předat lidem. A mnozí z osvícených mistrů raději zůstali nepovšimnuti davem. A není to jejich vina, ale vina lidí se ʺšpinavým vědomím a podvědomím a nevědomímʺ, že mnozí lidé dnes toto poznání nepřijali, nechtěli přijmout... nebo jeho podstatu překroutili v opačném smyslu. Znovu si vzpomeňte na Krista a na to, JAK je to napsáno v moderní Bibli, bohužel ve zkresleném překladu: ʺVidí očima a nevidí, slyší ušima a nerozumí...ʺ.

Podívejte se, jaké negativní afirmace (s částicí ne-) jste si doposud prostřednictvím překladu Bible vštěpovali do svého vědomí: ʺDíváte se a nevidíte, jste milováni a nenávidíte, je vám ukazováno a nevidíte. A já vám říkám, a vy neslyšíte.....ʺ.

Tady a teď říkám další věc: JÁ JSEM Světlo a vy mě vidíte. Já JSEM Cesta a vy ji následujte. Zjevuji ti Pravdu a ty Mi věříš. Já JSEM věčný život a vy mě hledáte. JSEM Mistr i Učedník zároveň a vy nasloucháte Mně a Já naslouchám vám. Společně objevujeme sami sebe prostřednictvím vzájemné komunikace. Já a Ty a JÁ JSME Bůh-Bohyně lidského druhu a společně se modlíme za Věčný život v lásce a radosti a hojnosti na krásné Zemi. Jsem tvůj nejlepší Přítel a ty mi nezištně pomáháš a já pomáhám tobě. Miluji Tě a Ty mi to oplácíš.

MY JSME Stvořitelé vesmíru a jsme v jednotě. Společně měníme svět tím, že měníme sebe.
Milosrdenství a radost s všudypřítomností a bezpodmínečnou láskou pro každého je cestou dobra pro hledání pravdy. Jsme to, co jsme....
My jsme všechno, co je kolem nás. Jsme to, jak a co si o sobě myslíme. Vidíme a cítíme to, co jsme sami vytvořili ve svém vědomí. Silou Našeho vlastního Záměru, Vůle, Ducha.
Společně jsme změnili VŠECHNO!

Když člověk objeví schopnost cítit radost ze svého nitra a přijímat nové poznatky srdcem, nikoli myslí, získá schopnost ovlivňovat přítomnost i budoucnost. V tomto případě může mít vliv nejen na osud jednoho člověka, ale dokonce na osud lidí, národů a civilizací. Psychická síla takového člověka bude působit i na neživou přírodu. Člověk může ovlivňovat počasí a životní prostředí obecně v celosvětovém měřítku... POUZE SILOU MYŠLENKY A ZÁMĚRU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdroj: https://absolutera.ru/article14042

Zpět