3401 Osvobození od čarodějnických spiknutí Yiango

[ Ezoterika ] 2022-11-09

Výtah
Klientka Freya byla na sezení Harmonizace a seznámení s energiemi duše se Savmeyou; během sezení byly odstíněny falešné kontakty s bytostmi jemnohmotného světa a odstraněna široká vrstva temných energií. Po sezení začala restrukturalizace systému, která měla přirozený účinek na tělo. Na fyzické úrovni se Freya cítila špatně a slabá a přihlásila se k dalšímu čištění a posilování energií. (běžný proces, protože duše sbírají destruktivní zkušenosti v mnoha inkarnacích a s vědomým vnímáním si ʺpřejíʺ očistit mnoho věcí)

******
Odstranění bolesti v prostoru hlavy
Bolest proudí směrem dolů, zmrazuje tuto bolest, jakoby rozpouští v proudu. Aktivace energií, osvícení prostoru. Tělo je lehčí, těžkost je pryč, energie jsou lehké.
V zadní části hlavy jako by se něco zablokovalo, stojí tam něco černého, vypadá to jako tvrdá guma, vycházejí z toho vlákna, jedno z nich jde do čelní oblasti, pocit, že tato vlákna obepnula celou hlavu zevnitř.

Q: Jak dlouho to v tobě je?

A: Začalo to před rokem. Dělali jsme projekt pro televizi a vedení mě pozvalo jako moderátorku pořadu. Nemysleli si, že projekt bude příliš úspěšný, a začali mě z mého vlastního projektu vyhánět. Během toho období začali různé noční můry o netopýrech a jiných zlých věcech, koktala jsem. Jsem profesionální novinář, a koktala jsem během vysílání, začala jsem mít strach. Šla jsem k jasnovidci, aby mě očistil, a ten mi řekl, že vidí zaklínadla. Nevěřila jsem tomu a čistila se. Ale něco zřejmě zůstalo, začala jsem koktat.

Q: Stoupám do vyšších vibračních hustot, vynáším temné energie z hlavy a přesouvám se do osobního pozorovacího prostoru. Prostor je zvláštní, lepkavý, nestabilní, uvolněný. Zdroj energií je velká černá hmota jako skvrna, hustá gumovitá věc. Velká entita, vypadá jako stonožka s velkými příšernými chapadly.

Pro entitu: Kdo tě poslal a kdo tě tu nechal?

A: Nějaká baba, temná.

Q: Babo, čí objednávku jsi přijala? Znáš zákon? Kouzlo je odhaleno, sundáš ho?

A: Dala jsem ho Freye, abych ji odpudila, a teď nejde dolů, zatím nejde dolů... Víš, co se stane, když ho sundám, tak si ho sundej sám!

Q: Říká, že se bojí to sundat. Poškození, které napáchala, mi bere energii a sílu, a teď to všechno sundá. Nařídily to ženy z toho televizního kanálu, aby zablokovaly cestu.
*******
Vargan (pomoc při obnově energie)
Baba něco udělá a závoj ze mě spadne, v mém prostoru se objeví více světla.
Pro Babu: Jakou entitu jsi vyvolala?

A: Tato esence jí neobklopila jen hlavu, ale je v celém jejím těle, v nervovém systému, aby ji připravila o sílu, je příliš sebevědomá, drzá.

Q: Může si to dovolit, má na to právo, zkušenost její Duše - zkušenost jejích inkarnací jí dává plné právo se takto projevovat, zvláště když nenese zlo, nezneužívá cizích talentů, nekrade a neloupí, ale všeho dosahuje sama. Jakým právem jsi na ni použila magii?

A: Jen jsem přijala zakázku.

Q: Je na čase, aby ses zamyslela nad tím, co děláš, přestala zvedat temnotu, a než přijmeš zakázku se zamyslela nad následky, nad tím, jaké budou tvé poslední dny, jak dlouho se tvá Duše nebude moci reinkarnovat a jaká bude tvá další inkarnace...
(Pokud se člověk během svého života zabývá magií, temnými záležitostmi, přitahuje ke své činnosti temné struktury, pak Duše ztrácí světelnost a doba mezi inkarnacemi se prodlužuje, Duše prostě nemá dostatek energie na vytvoření nové inkarnace. Pokud se duše pohybuje na světelné straně, může doba inkarnace v lineárním čase trvat jeden až tři roky, kdy se plánuje inkarnace a čeká se na vhodné podmínky. Duše, jejíž osobnost se zamilovala do temnoty, může mít takové období sto pozemských let, a pokud duše nezmění svou cestu a nezačne obnovovat světelnost, za několik desítek takových inkarnací zcela odevzdá svou energii temnotě (splyne) a rozptýlí se na mnoho kousků, které se budou nezávisle vyvíjet v hustých světech (například stejné esence).

Baba se velmi bojí, třese se strachy a odstraňuje vše, co vložila.
(Do prostoru baby) - modlitba za duchovní očištění.
K podstatě: Vraťte energii, kterou jste absorbovali! Pokud vám někdo dluží, vymáhejte dluh po tom, kdo vás zavolal, a po tom, kdo vám dal příkaz.
Freya: Energie jsou odděleny od podstaty a navráceny do mého prostoru, síly jsou navráceny.
Modlitba - Návrat mé pravdy.

******

A: Když jsi začal číst a v modlitbě byla slova o lži a podvodu, uvědomila jsem si, že ty ženy mě od začátku klamaly, podvodem mě o všechno připravily, jednaly velmi hladce a důsledně. Pocit, že mi něco vzali, ukradli, nic jsem nechápala, nic jsem nemohla udělat, podle zákonů bylo všechno v pořádku, ale cítila jsem, že mi něco ukradli.
Ve vyšším vibračním prostoru jsou ukradené energie bílá a červená.

Q: Podívejte se, co vám dali na oplátku. (Vždy, když někdo něco bere, něco dává zpět, v prostoru není prázdno, výměna je vždy rovnocenná v energiích, otázkou je pouze kvalita a vlastnosti těchto energií).

A: Černý nůž pod zadní částí hlavy, kde je páteř.

Q: Vyndáme ho. Kam se vrací energie, která se k vám vrací?

A: V oblasti kostrče se stáčí do páteře, zcela ji obepíná, zpevňuje, obepíná hlavu - je to moje síla, moje myšlenky.

Q: Tento nůž jim nevrátíme, je to nebezpečný nástroj v jejich rukou, neměli by ho znovu používat.
Obracím se na učitele, archanděly a anděly a žádám je, aby s tímto nástrojem naložili podle tvé vize.
Je to, jako by byl vzat do nějaké sféry a vypálen, proměněn, veškerá čerň z něj sálá a stává se zlatou dýkou a stoupá vzhůru do prostoru Světla.
(Duše většiny z nás sestoupily do tohoto prostoru z vysokovibračních vrstev a my - duše - přinášíme do tohoto prostoru zbraně, které máme. Zbraně světelných duší však nejsou zbraněmi válečnými, například ostrá dýka může znamenat ostré slovo pravdy, které protíná temnotu nevědomosti. Během života v pozemském hustém prostoru jsme my - duše vystaveni různým pokušením, vášním, chtíčům a strachům a postupně začneme používat své světelné zbraně ne k určenému účelu, zčernají a Slovo neproniká temnotou, ale je temnotou ovlivněno).

******
Podívejme se na babu a zjistěme, co se s ní nyní děje.
Baba je v naprostém šoku, je vyděšená, říká, že neměla právo to udělat, nevěděla, na kom to dělá, a nevěděla, jak to může skončit, teď jí berou zbraň.
Q: Chamtivost tě zničila! Když pracuješ s magií, musíš si uvědomit, že to není nevinné cvičení, a pokud tě nikdy neodradilo, dříve nebo později se to stane! Musíš si uvědomit, s jakými silami si zahráváš a že nic se neděje beze stopy, dříve nebo později budeš muset odpovědět, přemýšlej o tom, jak ukončíš tuto inkarnaci a jak vstoupíš do další, k čemu dobrému využiješ své síly! Stále máš možnost obrátit se ke Světlu a jednat ve prospěch stvoření, a ne ve prospěch zkázy. ....
(je třeba si uvědomit, že to vše se odehrává v energetických vrstvách, čarodějka sama v reálném světě s námi nevede dialog, rozhovor probíhá s její stínovou strukturou; žena sama se ve fyzickém prostoru může cítit špatně, prožívat nevědomý strach, paniku, upadat do nočních můr - to vše závisí na úrovni jejího uvědomění a pochopení toho, co dělá. Ta slova, která byla vyřčena v jejím prostoru, a to, co se s ní stane, se možná nikdy nedostanou do její mysli a možná si to nikdy neuvědomí, ale určitě bude vědět, že její magie bude zničena, dostane neúspěch z vlastních činů, pocítí ztrátu síly a moci. Navíc smlouva se zákazníkem nakonec nebude splněna a zákazník si nějakým způsobem uvědomí, že přišel o to, co tímto způsobem získal...).

******
Otevřeme spojení a prohlédneme si náš prostor a testujeme:
Freya má na krku černý provaz, talisman v podobě čtyřlístku, který zanechala baba.
K babě

Q: Tak co je to?

A: Černý jetel, aby, když Freya mluví - nebyla slyšet, nebyla oceněna, aby ji znehodnotili, aby její slovo nebylo tak silné, důležité, přesné.

Freya má přívěsek, černý pásek kolem Manipury a ten se také odlepí, je jako had omotaný kolem čakry... Myslím, že mám všechno.

2. test
(Poté, co mág ujistí, že sejmul svou kletbu, provede se kontrola energie vysokých vibrací, a pokud kletba není zcela odstraněna, temný mág má bolesti).
Na nohou měla černé pantofle, aby jí cesty zůstaly zavřené... odstraněny.

3. test
Na rukou něco jako pouta, na uších špunty.
Zatímco baba čistí - Modlitba pro očistu od nerovnováhy.
Vše odstraněno. (kašel) jako by Freye z krku vylétávaly šedé hrudky olova.

Kontrola - vše je čisté.
Modlitba k navrácení ukradených talentů a uzdravení tvořivosti.
Prostor se rozjasní a cosi jako chmýří se snáší na Freyu a vstřebává se, jsou to energie jejích talentů, jsou zakotveny, vracejí se.

Varganova aktivace energií
Prudká aktivace, energie se začnou točit, jako by bylo více energie, více síly. Otevření vyššího napojení, vyčištění tělesného prostoru. Procvičení splétání čakrové tyče posiluje talent a sebedůvěru. Modlitba - vrácení supermatrixových darů.
Celý čakrový pól je osvětlen a světlo čaker přesahuje tělo.
Vargan, naplnění první a druhé čakry planetárními energiemi, které urychlují proces fyzického posilujícího léčení.

Zdroj: https://absolutera.ru/article14021

Zpět